Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kornel Morawiecki - Głos w sprawie Pawła Falickiego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stanislaw Siekanowicz
Weteran Forum


Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 1146

PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"Jeśli ten człowiek nawet podpisał współpracę (czego nie wiem) a następnie jej nie podjął i działał przeciwko komunie, to co mu można zarzucić?"
O ile ja to dobrze rozumiem, to zarzuty dotyczą tego, że na jednym z portali SW pozwala sie mu wystepować w charakterze publicysty bez zażądania od niego konkretnych wyjasnien. Chodzi o poważny okres czasu, bo formalnie osiem lat (od zarejestrowania do wyrejestrowania); w tym jest zarowno okres przedsierpniowej opozycji, jak i czas jawnej Solidarnosci, jak wreszcie okolo dwa lata w strukturach podziemnych (wlącznie z najwyższym organem SW).
Cytat:
"Sądzę, że historycy opracowujący dzieje SW zbadali wszystko na 10-tą stronę."
Chodzi nie tylko o SW, bo o lata 1976-84.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciej Gawlikowski
Weteran Forum


Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 279

PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TOMEK napisał:
Kto na tym forum stawiał K.Morawieckiemu oskarżenia typu, jak Pan pisze:"Jeśli tak jest, to zarzucanie Morawieckiemu zdrady i obrony agentury jest nietrafne i nieuczciwe."?

Proszę przeczytać ten wątek, to Pan będzie wiedział. Proponuję uzupełnić lekturę o usunięty przez Administratorów post, którego autor otwartym tekstem napisał to, właśnie o co Pan pyta.
Pisałem o tym tyle razy, że nie będę po raz kolejny, wybaczy Pan.

Cytat:
KONKRETY, a nie ślizganie się po "barierce" i rozbieranie słów i zdań na czynniki pierwsze.

Uczciwa dyskusja na forach polega właśnie na dokładnym cytowaniu postu, który komentujemy. To abecadło i podstawa netykiety.
Dyskutujemy z konkretnym zdaniem, konkretną opinią a nie swoimi wyobrażeniami na temat poglądów interlokutora.

Cytat:
Rozumiem, wolność słowa itd., ale pewna forma ucziwości dziennikarskiej -tym bardziej w Pana przypadku- obowiązuje.

Dziennikarskiej? A z jakiej paki?
Pan tu występuje jako dziennikarz? Bo ja nie.
Nie znam pańskiej profesji, więc nie będę apelował o uczciwość szewską, profesorską czy też lekarską, ale byłoby to równie mądre.

Cytat:
To jest totalna manipulacja, rodem ze szkoły ...J..Urbana

Próbuje mnie Pan obrazić?
Daremny trud. Nie jest Pan w stanie.

Cytat:
co innego Pan pisze a chyba... co innego myśli. Zwycięża impuls i gorąca głowa ....proponuję okłady.

Widzę, że Pan pewnie psycholog.
I na dodatek fizjoterapeuta?
Udziela Pan tych cennych porad darmowo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mirek Lewandowski
Weteran Forum


Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 635

PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stanislaw Siekanowicz napisał:

Wracając w okolice własciwego tematu, to nie zdolano tu obalic mojego zdania, ze SW byla organizacją unikalną pod wzgledem wyczulenia na agenture


Nie to było celem polemiki, jaka się wywiązała. Wyczulenie ludzi SW na agenturą pozostało do dziś i jest widoczne w wielu dyskusjach na tym Forum.

Moim zdaniem konieczna jest równowaga i umiar.

Moim zdaniem relatywnie często "wyczulenie na agenturę" grozi samozniszczeniem i utrudnia (a w postaci skrajnej uniemożliwia) trafną diagnozę sytuacji oraz skuteczne działanie.

Hierarchia zła była następująca: agent - SB - PZPR (której interesom służyła SB, a która sama służyła interesom ZSRR). Uważam, że nadmierne skupianie się na pierwszym ogniwie tego łańcucha jest niemądre. Niemądra jest także metoda, polegająca na bezkrytycznym podejściu do akt SB. Jeszcze bardziej niemądre jest formułowanie oskarżeń bez jakiegokolwiek dowodu.

A tymczasem przez 20 lat wolnej Polski SBecy pobierają wysokie emerytury. Nikt nie dobrał się też do tyłka przywódcom PZPR (np. nie udało się i już się nie uda - osądzić Jaruzelskiego za grudzień 70, czy grudzień 81). Uchowaj Boże, abym twierdził, że to wina SW. Twierdzę jednak, że nadmierne skupianie się na ściganiu prawdziwej i rzekomej agentury utrudniało realne zmienianie Polski przez ostatnie 20 lat i rozliczenia osób, którym agentura służyła.

Cytat:
a jej kontrwywiad kierowany przez Pawlowskiego dość skutecznie chronil konspiracyjne struktury przed szpiclami


Staszku,

1. Nie znam sprawy Falickiego, ale ludzie z SW na tym Forum upierają się - wbrew opinii swojego lidera - przy tezie, że Falicki był TW. Nie był on też jedynym TW w SW. Sam zresztą to przyznajesz pisząc "dość skutecznie chronił". W ten sposób upada jeden z mitów, pielęgnowanych przez niektórych ludzi z SW, jakoby w SW nie było agentury. Gdyby napisał to ktoś "z zewnątrz", to by "oberwał".

2. Nikt z nas nie może przedstawić rzetelnych danych na ten temat, ale zgadzam się, iż w SW było mniej TW niż w KPN. Starałem się jednak wskazać na różnice między naszymi organizacjami, które - niezależnie od skuteczności kontrwywiadu SW - do takiej sytuacji doprowadziły. Dlatego zwracałem uwagę na fakt, iż KPN podjęła działalność cztery lata wcześniej niż SW, gdy liczba opozycjonistów w PRL szacowana jest przez historyków IPN na ok. 2,5 tysiąca, co znakomicie ułatwiało SB ich inwigilację. Zwracałem tez uwagę na to, że ROPCiO a potem KPN działały jawnie (tajna była jedynie poligrafia), podczas gdy SW działała w konspiracji. Zwróciłem tez uwagę na fakt, iż w ROPCiO a później w KPN świadomie zrezygnowano z czynnych działań kontrwywiadowczych i podałem tego powody. Zwracałem tez uwagę, że obecność agentów nie sparaliżowała działań KPN, a w niektórych dziedzinach - jak np. praca programowa i koncepcyjna (wizja ustroju wolnej Polski i wizja drogi do niepodległości) - KPN wyprzedzała wszystkie inne organizacje - również SW.

Dodam, że generalnie strategia KPN okazała się bardziej skuteczna, o czym świadczą np. poniższe słowa Prezesa IPN Janusza Kurtyki:

Cytat:
Od roku 1989 zaczął kształtować się nowy system polityczny, ale w sposób reglamentowany. Organizacja radykalne, takie jak KPN, były eliminowane.
Jednak na początku lat 1990. KPN znajdowała się w niezłej kondycji organizacyjnej i była jedyna struktura opozycyjną, która kontynuowała działalność polityczna w wolnej Polsce.


http://www.polonus.mojeforum.net/poprzedni-temat-vt95.html?postdays=0&postorder=asc&start=0

Cytat:
nic tu nie pomogą rozwazania o wyzszosci Swiąt Bozego Narodzenia nad Swietami Wielkiejnocy czyli SW nad KPN lub odwrotnie.


Podkreślałem różnice miedzy ROPCiO i KPN a SW jedynie po to, aby lepiej wyjaśnić omówione wyżej kwestie dot. agentury. Generalnie, nie mam kompleksu SW i nie porównuję ciągle SW i KPN. Manierę taką ma natomiast wiele osób na tym Forum (żeby było jasne - nie ma wśród nich Administratorów).

Cytat:
Makusz natomiast


Wątek Makusza pojawił się w tej dyskusji wskutek mojej pomyłki (pomyliłem wywiad ofensywny z kontrwywiadem - do czego się przyznałem) i dyskusję na jego temat przenieśliśmy z Jurkiem Rosiem na POLONUSa.

http://www.polonus.mojeforum.net/zbigniew-makush-woronin-1981-temat-vt541.html

_________________
xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stanislaw Siekanowicz
Weteran Forum


Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 1146

PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirek pisze:
Twierdzę jednak, że nadmierne skupianie się na ściganiu prawdziwej i rzekomej agentury utrudniało realne zmienianie Polski przez ostatnie 20 lat i rozliczenia osób, którym agentura służyła.
Proponuje uwaznie czytać zamieszczony (i sukcesywnie uzupelniany) tekst Aleksandra Sciosa, aby nabrać jako takiej orientacji, co to takiego "utrudniało realne zmienianie Polski przez ostatnie 20 lat i rozliczenia osób, którym agentura służyła."
Mirek pisze:
W ten sposób upada jeden z mitów, pielęgnowanych przez niektórych ludzi z SW, jakoby w SW nie było agentury.
Jest akurat odwrotnie: "upada jeden z mitów", bo krytykowani przez Ciebie ludzie wlasnie chcą to wyjasnic, a to kto inny "pielęgnuje jeden z mitów".
.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirek Lewandowski
Weteran Forum


Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 635

PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staszek napisał
Cytat:
Proponuje uwaznie czytać zamieszczony (i sukcesywnie uzupelniany) tekst Aleksandra Sciosa,


Dobrze, że wprowadziłeś do tej dyskusji wątek Ściosa.

Nie ukrywam, że pierwotnie miałem bardzo dobre zdanie o osobie posługującej się tym nickiem (jest to prawdopodobnie ktoś z otoczenia min. Macierewicza lub też "Gruppenfuehrer WOLF" - podmiot zbiorowy, do którego wchodzi też Antoni Macierewicz). Ścios "bierze się" bowiem za osoby, których nie lubię (w pierwszym rzędzie za Bronisława Komorowskiego) i podaje szalenie proste wytłumaczenie, wyjaśniające powody niechęci do tych osób - wszystkie one bez wyjątku to agenci (SB lub WSI, ew. KGB lub GRU) lub ich obrońcy. Bingo!

Jednak, gdy bliżej przyglądnąłem się "analizom" Ściosa, dostrzegłem, że Ścios selektywnie dobiera fakty do swoich wywodów, jest nierzetelny i manipuluje. I - wbrew wrażeniu otwartości - nie znosi, aby z nim podejmować merytoryczne dyskusje. Blog Ściosa to wzajemne masowanie się: jego wielbiciele masują Olka, a Olek odwzajemnia sie tym samym. Tu są dowody na potwierdzenie moich słów:

http://www.polonus.mojeforum.net/nieudana-proba-dyskusj-na-blogu-aleksandra-sciosa-s24-temat-vt274.html?highlight=%A6cios

http://www.polonus.mojeforum.net/-quotaleksander-scios-quot-ciag-dalszy-manipulacji-temat-vt393.html?highlight=%A6cios

http://www.polonus.mojeforum.net/aleksander-scios-raz-jeszcze-temat-vt407.html?highlight=%A6cios

Pewien człowiek na Forum Frondy nie zgadzał się co do mojej oceny Ściosa. Poprosiłem go więc, aby wskazał dowolną jego "analizę", a ja sprawdzę jej rzetelność. Wynik tego eksperymentu jest tutaj: http://www.polonus.mojeforum.net/prawda-selektywna-quotaleksandra-sciosa-quot-temat-vt372.html?highlight=%A6cios

Dodam, że mój rozmówca z Frondy zrezygnował z obrony Ściosa.

Z resztą przypadek Ściosa jest symptomatyczny. Antoni Macierewicz w okresie rządów PiSu miał na prawdę dużą władzę. Jarosław Kaczyński dał mu praktycznie wolna rękę w ściganiu agentury i tropieniu układu. Wynik kilkunastomiesięcznych prac ministra Macierewicza jest jednak głęboko rozczarowujący. Wiem, że materia jest trudna (nie tak łatwo udowodnić agentowi agenturalne powiązania), ale to właśnie powinno skłonić ministra Macierewicza, czy też Ściosa do powściągliwości i umiaru.

Staszek napisał:
Cytat:
"upada jeden z mitów", bo krytykowani przez Ciebie ludzie wlasnie chcą to wyjasnic, a to kto inny "pielęgnuje jeden z mitów".


Staszku,
na prawdę uważasz, że krytykowani przeze mnie ludzie chcą coś wyjaśnić?

Nie chcę ponownie cytować komentarzy dwóch osób z SW, które pojawiły się w odpowiedzi na zamieszczony przez Administratora list Kornela Morawieckiego (każdy może sam przeczytać pierwsze strony tego wątku), gdyż Kazik Michalczyk (którego cenię, szanuję i lubię, niezależnie od przykrych i niesprawiedliwych słów, którymi mnie potraktował w tej dyskusji) znowu zarzuci mi, iż Was "podpuszczam". Przecież gołym okiem widać, że te osoby (a także jeszcze parę innych, które wzięły udział w tej dyskusji) nie chcą niczego wyjaśniać, bo już wszystko wiedzą. Ich żywiołem jest pomówienie, chamski atak, zarzucenie komuś, kto się z nimi nie zgadza agenturalności, braku patriotyzmu itd. Oczywiście było też w tej dyskusji wiele innych, merytorycznych wypowiedzi dot. sprawy Pawła Falickiego (ale osób, które były autorami tych słów ani Maciej Gawlikowski, ani ja nie krytykowaliśmy; nie wchodziliśmy też w szczegóły zarzutów dot. Pawła Falickiego, bo to sprawa Waszego środowiska).

Mam nadzieję, że pisząc o "innych osobach, które pielęgnują jeden z mitów" nie miałeś na myśli środowiska KPN. Na Forum POLONUS przeprowadziłem szczerą dyskusję z Leszkiem Moczulskim na temat stawianych mu zarzutów i nie ukrywałem żadnego argumentu, który przeciwko niemu był wysuwany. Przytoczyłem m.in. wszystkie merytoryczne i krytyczne wobec Leszka Moczulskiego głosy, które pojawiły się na tym Forum (sam możesz sprawdzić - http://www.polonus.mojeforum.net/dyskusja-z-leszkiem-moczulskim-nt-jego-lustracji-temat-vt32.html ).

Podobnie postępuję w sprawie Ryszarda Nowaka (jestem Ci bardzo wdzięczny za Twój głos w jego sprawie), czy też majora Makusza http://www.polonus.mojeforum.net/poprzedni-temat-vt541.html?postdays=0&postorder=asc&start=0

Oczywiście pozostaje jedna kwestia, którą tu wysunięto przeciwko mnie i Maciejowi Gawlikowskiemu, którą we właściwy sobie, brutalny sposób sformułował Jacek, ale którą - w bardziej eleganckiej formie - podniósł też np. Kazik Michalczyk.

Cytat:
kibic z dala niech się nie wp...


Forum SW nie jest Forum zamkniętym, dostępnym tylko dla b. członków SW. Jest publiczne w tym sensie, że każdy może czytać zamieszczane tutaj wypowiedzi, a także w tym sensie, że każdy może się tu wypowiadać. Także pan Kornel Morawiecki nie jest wyłącznie dobrem SW i nie jest tak, iż ludzie z SW mogą mu publicznie ubliżać, a ludzie spoza SW nie mogą go bronić.

Sprawa jest tym bardziej aktualna, że trwa proces współpracy między ludźmi z b. SW i ludźmi z b. KPN w ramach PON. Jak ludzie z SW wyobrażają sobie taka współpracę w sytuacji, gdy ludzie z b. KPN są na Forum SW ustawicznie, brutalnie atakowani?

A przecież możemy ze sobą dyskutować merytorycznie i bez wycieczek ad personam. W ramach tego wątku jest na to wiele przykładów.

_________________
xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TOMEK
Weteran Forum


Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 258

PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Cytat:
Także pan Kornel Morawiecki nie jest wyłącznie dobrem SW i nie jest tak, iż ludzie z SW mogą mu publicznie ubliżać, a ludzie spoza SW nie mogą go bronić
.


Panie Mirku. Czy może Pan wyjaśnić kto z SW publicznie ubliża Kornelowi Morawieckiemu? Na to pytanie nie odpowiedział mi Pan Maciej Gawlikowski. Stawia Pan podobne oskarżenia, będę wdzięczny za stosowne, krótkie i rzeczowe wyjaśnienia oraz imienne wskazanie tych osób. Oczywiście bez zbędnych elaboratów. Świetnie, iż uważa się Pan za obrońcę Kornela, ale przed kim z SW...?

_________________
http://www.solidarni.waw.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciej Gawlikowski
Weteran Forum


Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 279

PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TOMEK napisał:
Czy może Pan wyjaśnić kto z SW publicznie ubliża Kornelowi Morawieckiemu? Na to pytanie nie odpowiedział mi Pan Maciej Gawlikowski.

Pisze Pan nieprawdę.
Odpowiedziałem Panu i poleciłem ponowną lekturę tego wątku jeśli pamięć Pana zawodzi.
I nie pisałem nic o rzekomej przynależności oszczercy do SW. Nie mam spisów członków SW, nie wiem nawet czy SW jeszcze istnieje, więc się na ten temat nie wypowiadam.
Mój pierwszy post w tym wątku był reakcją na chamską napaść na Kornela Morawieckiego zarzucającą mu obronę agentury i zdradę ideałów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mirek Lewandowski
Weteran Forum


Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 635

PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Tomku,

Maciej Gawlikowski to już tłumaczył. Jego pierwsza wypowiedź w tym wątku została sprowokowana przede wszystkim wypowiedzią Romana Jarmuszkiewicza, który zamieścił swój obraźliwy dla Kornela Morawieckiego wpis o godzinie 6:43 i wpis ten "wisiał" na Forum do godziny 7:14, gdy wykasowali go Administratorzy. Natomiast wpis Maćka został zamieszczony na Forum o godzinie 7:10. Nie wiem, czy Jacek, zamieszczając swoją drugą (w tym wątku) wypowiedź o godzinie 9:13 zwrócił uwagę na to, że Maciek odnosi się do usuniętej już wypowiedzi Jarmuszkiewicza, czy tez nie. W każdym razie Jacek - jak to ma w zwyczaju - "przywalił z grubej rury" no i się zaczęło ...

Ten usunięty wpis Jarmuszkiewicza zdaje się gdzieś jest skopiowany (trzeba by poszukać), ale oczywiście nie ma sensu go teraz wklejać w tym miejscu. O jego treści można sobie wyrobić zdanie czytając inne wpisy tej osoby na Forum SW, a także czytając następujące sformułowanie Maćka:

Cytat:
ma Pan, Panie Kornelu, odwagę przeciwstawić się bezmyślnym radykałom, lustratorom od siedmiu boleści, ludziom, którzy i Pana są gotowi bezpodstawnie okrzyknąć obrońcą agentury i zdrajcą.


Jeśli chodzi o pierwszy wpis Jacka, to - jak na niego - jest dość wstrzemięźliwy, ale i tam znajduje się sformułowanie:

Cytat:
Bzdura, mało jest osób w SW, których nie zbulwersował ten typowo UB-cki artykuł Falickiego.

To, że ktoś podpisał współpracę i nie robił nikomu krzywdy, to słyszymy codziennie w Gazecie Wyborczej i TVN. Teraz niestety i koledzy z Wrocławia wpisują się w tę taktykę obrony agentury.


Kazik Michalczyk zarzucił mi, że Was "podpuszczam." Tymczasem jeśli ktoś kogoś podpuścił to raczej Jacek Jarmuszkiewicza.

----------

Starałem się krótko i rzeczowo - niestety całkiem krótko nie potrafię. Smile

_________________
xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Roś
Bywalec Forum


Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 44

PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koledzy!
trochę powagi - niby bohaterowie, internowani, przesłuchiwani przez SB, a 3/4 wątku to jakbym na portalu "nasza klasa" wszedł na dział poświęcony klasowym skarżypytom - a ten to we wtorek tamtemu tamto powiedział, a w środę tamten poskarżył się naszej pani, a nasza pani nic nie powiedziała, to tamten znów powiedział tamto, i tak w kółko...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciej Gawlikowski
Weteran Forum


Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 279

PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jurku,
Masz rację, zwróć jednak uwagę na to, kto wraca do tego tematu i wałkuje go w nieskończoność psując dyskusję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Edward Soltys
Weteran Forum


Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 613

PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 11:26 pm    Temat postu: Dyskusja, ktora dosiadl Gawlikowski Odpowiedz z cytatem

Post usuniety karnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edward Soltys
Weteran Forum


Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 613

PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 11:46 pm    Temat postu: Zupelnie powaznie Odpowiedz z cytatem

Post usuniety karnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edward Soltys
Weteran Forum


Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 613

PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 12:48 am    Temat postu: Pipolek Odpowiedz z cytatem

Post usuniety karnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirek Lewandowski
Weteran Forum


Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 635

PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ żenada - trzy kolejne wpisy Edwarda Sołtysa...

Czekam na reakcję Administratorów.

_________________
xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciej Gawlikowski
Weteran Forum


Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 279

PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Państwo Administratorzy mogliby powstrzymać p. Sołtysa od obrażania mnie?
Co jeszcze trzeba zrobić żeby tu dostać bana?
Zostałem przez tego człowieka zbluzgany, wielokrotnie obrażony i pozostało to bez należytej reakcji Administratorów.
Nawet jeśli te posty autor pisał w stanie upojenia alkoholowego, to jest człowiekiem dorosłym i odpowiada za swoje czyny. Zwłaszcza, że po otrzeźwieniu nie przeprosił za swoje chamskie zachowanie, o co zwrócił się do niego p. Hlebowicz.
Wnioskuję o wyciągnięcie wobec p. Sołtysa konsekwencji przewidzianych regulaminem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Strona 12 z 13
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum