Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Andrzej Gwiazda - kandydat na Senatora RP
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Pon Sie 22, 2011 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Robercie,
Żyjemy nie w Raju - już to kilka razy pisałem, ale odnoszę wrażenie, że zostało przeoczone.
Nawet gdy się czyta żywoty świętych, to są tam i św. Faustyna Kowalska, św. Franciszek z Asyżu, czy św. Maksymyilian Maria Kolbe i są tam św. Paweł, czy św. Augustyn. I wielkość tych ostatnich polega na tym, że się ze zła potrafili wydostać, choć ich współcześni, z okresu przed nawróceniem nie daliby wiele za ich świętość.
Tu na ziemi musimy wybierać między różnymi złami: większym i mniejszym, dlatego też apeluję, abyśmy mieli oczy otwarte. Takich, którzy chcą nas narżnąć jest wielu, a i istnieje groźba, że sami pójdziemy 'na skróty'. To nie jest takie proste: jedni czarni jak smoła, inni - alabastrowo biali. Z bliska może widać lepiej niż z daleka. Co innego spotykać się z ludźmi w sytuacjach relaksowych, a co innego w konflikcie. Można argumentować, że nasyłanie psychiatrów jest gorsze niż inne szykany, których nie doświadczyliśmy, ale czy małe świństwo to cnota? A poza tym, dla jednego ono małe, a dla drugiego już nie takie małe. To, że nasyłają psychiatrów na J.Kaczyńskiego, to nie jest poniżenie człowieka i podłość? Chyba nie powie Pan, że może on jest faktycznie chory i niech da się zbadać. Wtedy istnieje duża szansa, że wymyślą inny niski zarzut i każą się poddawać stosownym testom.
Propaganda zniesławienia idzie różnymi kanałami. Dla głupich głupimi, prostackimi, dla inteligentnych bardziej wyrafinowanymi, takimi, by 'bystry' sam sobie wyciągnał wnioski, że nie warto głosować na tego, a raczej na tego objawionego przez salon, lub w ostateczności odpuścić sobie te wybory. Sądzę, że w arsenale środków jest też i budowanie ducha wielkości mrowia małych 'wielkich', z których każdy zbierze jakąś swoją grupkę i odciągnie ją od całości tzw. prawicy, a z mnogości tych grupek zrodzi się niemała wyrwa.
Piszę tu prawicy, choć tak w samej rzeczy PiS prawicową partią nie jest. Takich partii praktycznie w Polsce brak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Pietraszko
Weteran Forum


Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 219

PostWysłany: Pon Sie 22, 2011 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z polską prawicą w ogóle jest ciekawie. Biorąc pod uwagę tradycję ostatnich kilkudziesięciu lat mamy lewicowych bankierów i prawicowe związki zawodowe. Paranoja kompletna. Do tego prawica musi walczyć z liberalizmem - z punktu widzenia głównych definicji gospodarczą podstawą prawicy.
Od strony gospodarczej nie mamy ani prawicy ani lewicy. Przy dalszych rządach PO to niczemu nie przeszkodzi. Nie będziemy mieli bowiem i gospodarki.
Od strony społecznej natomiast prawicę można przedefiniować. Podtrzymywanie tradycyjnych wartości, nienaruszalność prawdy ( choćby i bolesnej), narodowość ( a nie ograniczanie suwerenności przez kontynentalność) - to są wyznaczniki naszej prawej strony. A raczej powinny. Dochodzi bowiem jeszcze jeden szkodliwy: skłócenie, prowadzące do działań niszowych.
A druga strona ma jeden cel: koryto. Jest więc zwarta. I wygrywa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Pon Sie 22, 2011 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pełna zgoda. Gospodarki nie będziemy mieć (o ile jeszcze mamy) właśnie przez to, że nie mamy prawicy, bo to prawica pilnuje, żeby do sakwy przybywało, po czym do władzy dochodzi lewica i te gromadzone na czarną godzinę dutki rozdaje, a gdy już nie ma czego rozdawać, to jest kryzys gospodarczy i do sprzątania bałaganu zaprzęgana jest prawica. Gdy się proces trwania lewicy przy władzy sztucznie przedłuża finansując braki w kasie zzewnątrz, to ma się Grecję (na razie). My na tym samym kursie i ścieżce - nie dziwota, gdyż przez tych samych kontrolerów co i Grecja jesteśmy prowadzeni, a ponoć przed nami mają lądować jeszcze Hiszpania, Portugalia, a może i Włochy - wszyscy pod rządami socliberałów (choć niektórzy próbują się stroić w piórka prawicy).
PS. Przepraszam za odejście od tematu.
Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Robert Majka
Weteran Forum


Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 2649

PostWysłany: Pon Sie 22, 2011 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzegorz - Wrocław napisał:
Panie Robercie,
Żyjemy nie w Raju - już to kilka razy pisałem, ale odnoszę wrażenie, że zostało przeoczone. (...)



Szanowny Panie Grzegorzu

Czy ja , czy Andrzej Gwiazda wyglądam(y) na świętych?


Napisałem wcześniej. Przypominam

Cyt:

Nie w tym rzecz, że ktoś popełnia błąd , bo każdemu może się to w życiu zdarzyć. I Pan może popełnić błąd i ja również. Nie raz się tak zdarzyło. Nie jesteśmy ideałami.
Problem w tym, gdy ktoś świadomie akceptuje w określonej sytuacji politycznej oszustwo, czerpie z tego zyski polityczne i materialne przez wiele lat. A po dwudziestu trzech latach udaje jakby się nic nie stało, i jeszcze na dodatek wmawia wszystkim, że był zawsze wierny zasadom i nigdy się nie poddał. Ba, chce , aby go uważano za wzór cnót wszelakich. Proszę zobaczyć i wysłuchać wypowiedzi z 21 sierpnia 2011 ... Jarosława Kaczyńskiego prezesa Prawa i Sprawiedliwości i zobaczyć jak zachowują się ludzie z jego otoczenia. Tam nie ma dystansu do polityki.Tam jest bezkrytyczne patrzenie na wszystko co zrobiono, kim byli i są szef, i inni działacze PiS-ci... Rolling Eyes (...)



Proszę dokładnie przeczytać mój powyższy tekst.
A wówczas powinien pan zrozumieć, kto ma aspiracje, aby uważać go za nieomylnego, za wzór cnót wszelakich ... Albo Pan nie przeczytał powyższego tekstu, albo zapomniał ... Rolling Eyes


Panie Grzegorzu, to co napisałem nie jest śmieszne, choć pozornie może tak być przez pana odbierane. Proszę jeszcze raz dokładnie przeczytać ( oczywiście jeśli Pan chce) wszystkie moje posty w tym temacie.

Nie chcę bić piany i ciągle się produkować, powtarzając argumenty.
Jaki to ma sens, skoro to co napisałem odbierane jest jako zło wcielone.
Bo ośmieliłem się mieć krytyczny pogląd w stosunku do Prawa i Sprawiedliwości.
I jeszcze jedno, to nie ja jestem wrogiem Prawa i Sprawiedliwości, ale mentalność ludzi tego ugrupowania ... Ciągła sztucznie wywołana wojna ( przez PO) pomiędzy Platforma Obywatelską, a Prawem i Sprawiedliwością niczego dobrego Polsce i Polakom nie da. Jak już wcześniej pisałem, oba ugrupowania tj. Platforma Obywatelska udaje, że rządzi, a Prawo i Sprawiedliwość udaje ,że jest jedyną niezastąpioną opozycją, aby w koncie śmiać się z ludzi po każdych wyborach, że znowu ludzie dali się ograć jak dzieci w piaskownicy.
Mnie ta ciągła zabawa w wojne nie interesuje. Mnie ten utrzymywany klimat bezsensownej rywalizacji obu sztucznych partii również nie interesuje.
A co mnie interesuje? Pragnę żyć w wolnej , suwerennej Polsce , gdzie Polak będzie gospodarzem w swoim kraju, a nie niewolnikiem pracującym za miskę ryżu.
Przypominam, 20 mln ludzi w Polsce żyje w biedzie, z tego 3 mln żyje w warunkach poniżej biologicznego przetrwania. Taka jest rzeczywistość po dwudziestu trzech latach rządów magdalenkowych. Jeśli ktokolwiek ma wątpliwośći może to sprawdzić. Może przy okazji sprawdzić swoją zdolność kredytową w najbliższym banku, a wówczas przekona się na własne oczy, czy żyje w państwie swoich marzeń. Rolling Eyes

Nie będę się powtarzał , bo to zaczyna być śmieszne i znudziło mi się ciągłe powtarzanie argumentów, które nikogo jak widzę nie interesują. Lubie bajki.
Ale sam bajek opowiadać nie będę, bo bajkopisarzem nie jestem.



To wszystko. Rolling Eyes




Pozdrawiam z Przemyśla


Rolling Eyes


Moje motto: Nie ma skutku bez przyczyny.



Rolling Eyes




Robert Majka , Solidarność Walcząca Przemyśl, 22 sierpnia 2011r g.19.49
Kawaler KRZYŻA Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski,
Nr 452-2009-17 nadany 9 grudnia 2009 przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego.
Radny Rady Miasta Przemyśla (2002 - 2006)

www.sw.org.pl
http://swkatowice.mojeforum.net/temat-vt7234.html?postdays=0&postorder=asc&start=0
http://swkatowice.mojeforum.net/viewtopic.php?t=2988
http://tygodnik.onet.pl/35,0,14472,pierwsza_magdalenka,artykul.html
http://swkatowice.mojeforum.net/viewtopic.php?t=5131
http://www.polityczni.pl/oblicza_stanu_wojennego,audio,51,4505.html
http://home.comcast.net/~bakierowski/


Ostatnio zmieniony przez Robert Majka dnia Pon Sie 22, 2011 8:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Krystyna Szkutnik
Moderator


Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 757

PostWysłany: Pon Sie 22, 2011 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Nawet najbardziej ideowe partie prawicowo-niepodległościowe są przez nich traktowane jak małe pieski, którymi nie ma co się zajmować."
Panie Grzegorzu
Przez nich? Czyli PIS, PO, SLD, PSL?
Jeżeli wolą wyborców jest głosować na oszustów, to rzeczywiście ci"oni" zawsze wygrają. Ideowość widać dzisiaj nie w cenie, jeszcze się takich opluwa, odmawiając im patriotyzmu. No bo przecież najprawdziwsi patrioci to tylko w PIS, nieprawdaż?
Ale jeżeli już tak za wyborami z PIS, to przynajmniej głosujcie na Kornela w tym Wrocławku, może wreszcie będzie mógł częściej przypominać historię wielu zapomnianych ( bo cóż innego w senacie można w pojedynkę zrobić?)
Ha, ha z tym psem to mi pod prąd tak dziwnie wyszło Laughing
Robert
Andrzej Gwiazda rzeczywiście odmawia prawdy w oczywistej sprawie. Nieładnie, choć osobiście bardzo go lubię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Pon Sie 22, 2011 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"Nawet najbardziej ideowe partie prawicowo-niepodległościowe są przez nich traktowane jak małe pieski, którymi nie ma co się zajmować."
Panie Grzegorzu
Przez nich? Czyli PIS, PO, SLD, PSL?

Pisząc to, co Pani zacytowała miałem na myśli zwarty front anty-PiSowski. Oni innego wroga realnie nie widzą. Ja bym chciał, aby małe partie mogły istnieć w parlamencie, ale prawo wyborcze zostało tak pomyślane, by nie miały szans zaistnienia. Z drugiej strony taka PSL, która odrosła od 5% na bardzo niewiele 'tworzy koalicję' i dzięki temu mogę zobaczyć i wysłuchiwać mądrości pos. Źelichowskiego, czy mieć wicepremiera Pawlaka - w sumie za to, że ich szajka odbiera i poprawnie interpretuje te same sms-y co i partia-matka. Że tak na lewicy nie jest tak kwieciście. Tam 'morda w kubeł' i odbierać sms-y. Owszem próby też były, ale na niewielką skalę i renegaci zrozumieli, że się fikać nie opłaca. Parę słów na ten temat można pczeczytać choćby tu.
Panie Robercie,
Choć może i świętym Pan nie jest, to myślę, że Pan aspiruje, a nie odżegnuje się od tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krystyna Szkutnik
Moderator


Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 757

PostWysłany: Pon Sie 22, 2011 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Grzegorzu
Pomylił się Pan. Pis także jest nieideowy. Tam też walka tylko o kasę i stołki. Proszę nie wyłączać tej partii z pozostałych dużych ugrupowań.
I nieprawdą jest, że front PO, SLD i PSL idzie na PIS. Z SLD nawet się lubią.
I pytanie do wszystkich: dlaczego nie wspieracie Kornela Morawieckiego tylko podlizujecie się innym, o których myślicie, że są "silniejsi " od was. Może bardziej honorowo i z godnością? A przede wszystkim wierności swoim zasadom. Nie zaistniały jakieś specjalne okoliczności, żeby te zasady zmieniać. A więc jeszcze raz: troszkę godności i troszkę honoru.
Nie chcę już wspomnieć o lojalności wobec przyjaciela.
Tak na marginesie: chyba wiemy o tym wszyscy, że tak jak Lepperowi służby układały logistykę, tak podobne służby wspierały powstanie PIS. A więc słowo się rzekło, kobyłka u płota. Skoro nie lubimy służb specjalnych, to musimy sprawiedliwie postawić, po równo, na Andrzeja Gwiazdę, na Kornela Morawieckiego i na im podobnych, NIEZALEŻNYCH kandydatów.
Kropka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jerzy Pietraszko
Weteran Forum


Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 219

PostWysłany: Pon Sie 22, 2011 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krystyno, nieco logiki by się przydało!
Zarówno Gwiazda jak i Kornel zostali wystawieni do wyborów wprawdzie jako niezależni (jak zdecydowana większość kandydatów do senatu), ale przez znienawidzony przez Ciebie PiS. Poparcie ich jest wiem poparciem wystawiającej partii.
Problemem jest tylko fakt, że środowisko Kornela (spoza SW) ostro od roku zwalcza PiS, ostrzej niż Ty. Dlatego szukanie tego typu poparcia przez Kornela uważam za niemoralne i sprzeczne z naszymi ideałami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rz
Weteran Forum


Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 219

PostWysłany: Pon Sie 22, 2011 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Pietraszko napisał:

Zarówno Gwiazda jak i Kornel zostali wystawieni do wyborów wprawdzie jako niezależni (jak zdecydowana większość kandydatów do senatu), ale przez znienawidzony przez Ciebie PiS.


Mijasz się z prawdą. Kornel został wystawiony przez własny komitet. PiS poparł jego kandydaturę i nie wystawia w tym okręgu własnego kandydata. Andrzej Gwiazda nie ma swojego komitetu. Jest kandydatem PiS. To drobna, aczkolwiek istotna różnica.

Jerzy Pietraszko napisał:

Dlatego szukanie tego typu poparcia przez Kornela uważam za niemoralne i sprzeczne z naszymi ideałami.


Czyimi ideałami?
Gdy Kornel kandydował na urząd Prezydenta, czytałem, że szkodzi PiS i nie należy go popierać. Teraz nie szkodzi skoro PiS go popiera i nie wystawia kandydata w jego okręgu. Twierdzenie, że jest inaczej jest szukaniem pretekstów aby Kornelowi dokopać. Nic więcej. No chyba, że leczeniem kompleksów.
Wielokrotnie pisałem, że nie zgadzam się w wielu kwestiach z Kornelem, jednak uważam go za przyjaciela i zawsze może liczyć na moją pomoc, a już na pewno nie będę pod nim dołków kopał. Uważam, że jesteśmu mu to winni. Wszyscy działacze Solidarności Walczącej.

_________________
roman zwiercan
Ostatni szef SW Odzia? Trójmiasto oraz cz?onek Komitetu Wykonawczego SW.
Poszukiwany listem go?czym do 19 kwietnia 1991 r. http://sw-trojmiasto.pl/16_poszukiwanie.html
http://www.sw-trojmiasto.pl/Index.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Pon Sie 22, 2011 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowna Pani Krystyno,
Czy ja gdzieś napisałem, że PiS jest ideowy? Że mu nie zależy na stołkach? Chyba nie. Zapytała mnie Pani, kogo miałem na myśli pisząc 'NICH', więc odpisałem. Piszę też, że nie głosuję na jedynych dobrych, a na najlepszych (lub najmniej złych). Tak jak w wyborach prezydenckich JKM zapytany, na kogo głosować polecił tych, którzy MNIEJ KRADNĄ. Nie wiem skąd Pani bierze ciepłość uczuć między PiS, a SLD? Kto je uosabia? Kalisz? Niech Pani przestanie oglądać TVN i inne nienawistne PiS stacje! Ja nie oglądam i może dlatego trudno mi się ustosunkować do tego, dość absurdalnego zarzutu.
Skąd Pani wie, że nie wspieram Kornela? Głosować na niego nie będę, choćby dlatego, że nie jest on w moim okręgu. Zarzutu o nielojalność i brak honoru przez grzeczność dla Pani nie słyszę.
Co do służb i polityki, to niestety nie wiemy, co się tam dzieje. Bo tam nie tyle liczą się generalia, co szczegóły. Służby jak pisałem wyżej działają zgodnie z tym, co im każą ich mocodawcy, czyli obecnie w kierunku dezintegracji prawicy. Właśnie skończyłem czytać m.in. o tym w najnowszym "Uważam rze" (J.Jachowicz "III RP w szponach SB"). Gdzieś w tym numerze znalazłem też opis tropienia związków między SLD i PiS i ich piętnowanie przez postępowe media, przy jednoczesnym niedostrzeganiu realnych kontaktów i przeciągania działaczy i elektratu z SLD do PO - w końcu perspektywa sprawowania władzy jednoczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Pietraszko
Weteran Forum


Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 219

PostWysłany: Pon Sie 22, 2011 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokopanie jest ostatnią rzeczą jaką chciałbym tu zrobić; prywatnie nadal uważam Kornela za swojego przyjaciela. Co jest więc w tym przypadku niemoralne ? Kornel przez ostatni rok prowadził skrajnie antypisowski Polski Kierunek. Przed wyborami samorządowymi Jego człowiek dopuścił się nawet przestępstwa wyborczego na szkodę PiS. Kornel nie zareagował.
Kaczyński otoczony jest obecnie niezbyt dobrym kordonem. Łatwo więc było Kornela zaproponować jako choćby tego, który (zresztą za moją namową) poprzednio startował z analogicznym poparciem. I pominąć ostatni rok z Jego życiorysu. Rada Polityczna PiS wolała wersję wygodniejszą - dać wiarę, że kierunki mają wspólne. Niestety, tak nie jest. Tyle że wrocławska struktura partyjna jest na tyle słaba, że nie miała siły przebicia w Radzie Politycznej.
Głosy wstępne na Kornela są więc zbierane przez członków Wrocławskiego Komitetu Poparcia JK - gremium, które dla Polskiego Kierunku było wrogiem numer 1.
Kornel wiele razy mówił, że chce pokazać "politykę o czystych rękach". A tu taki brud!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rz
Weteran Forum


Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 219

PostWysłany: Pon Sie 22, 2011 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Pietraszko napisał:
Dokopanie jest ostatnią rzeczą jaką chciałbym tu zrobić; prywatnie nadal uważam Kornela za swojego przyjaciela.


Jurku. Zapytam wprost: mam się śmiać?

_________________
roman zwiercan
Ostatni szef SW Odzia? Trójmiasto oraz cz?onek Komitetu Wykonawczego SW.
Poszukiwany listem go?czym do 19 kwietnia 1991 r. http://sw-trojmiasto.pl/16_poszukiwanie.html
http://www.sw-trojmiasto.pl/Index.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jerzy Pietraszko
Weteran Forum


Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 219

PostWysłany: Wto Sie 23, 2011 1:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie jest do śmiechu. Oddzielić jednak trzeba sprawy prywatne od polityki. Co do pierwszych - wszystko jest ok. Co do drugich - wręcz przeciwnie. I dlatego napisałem wcześniej, że gdyby startował bez PiS podpisałbym teraz Jego listę.
Nie do śmiechu jest z jednej jeszcze przyczyny. Po 89 roku postąpiliśmy może mało praktycznie ale bardzo etycznie. Po przeszło 20 latach obraz ten wygląda za to tragicznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Wto Sie 23, 2011 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Po 89 roku postąpiliśmy może mało praktycznie ale bardzo etycznie. Po przeszło 20 latach obraz ten wygląda za to tragicznie.

Jedno z niewątpliwie krótszych, a zarazem prawdziwszych spostrzeżeń nt. tego czy w polityce pomaga etyka. Nie obiecując gruszek na wierzbie, czy pieczonego śniegu dostaje się figę z makiem. Propaganda polityczna polega obecnie na nieustannym bomabardowaniu lemingów (i kandydatów na nich) coraz to nowymi (żeby lemingi nie przypomniały sobie, że to już było obiecywane i nic) obiecankami mającymi tyle z rzeczywistością, co globalne ocieplenie i przypominanie tych niespełnionych obietnic, którymi mamiła opozycja. Więc żeby wygrywać trzeba mieć dużą tubę i jeszcze większy ekran.
Podobnie jak Kornel tak i Andrzej Gwiazda pomogli krzykaczom wyłączyć się z politycznego obiegu i teraz próbują te błędy naprawić. Jak im się powiedzie, będziemy mogli zobaczyć, czy oni naprawią polską politykę, czy stanie się na odwrót.
I jeszcze jedna uwaga do Pani Krystyny. Wydaje mi się, że dział rozbijania opozycji na Pani terenie sprawia swym szefom wiele zadowolenia. Funkcjonariusze zapewne dostają premie i są przedstawiani do awansu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Robert Majka
Weteran Forum


Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 2649

PostWysłany: Wto Sie 23, 2011 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ANDRZEJ GWIAZDA kandyduje
do SENATU z
OBWODU Nr 65
dla miasta Gdańska i Sopot.






Okres od 1988 do 2011 można podsumować .......




Moje motto: Nie ma skutku bez przyczyny.


Rolling Eyes





Robert Majka , Solidarność Walcząca Przemyśl, 23 sierpnia 2011r g.13.30
Kawaler KRZYŻA Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski,
Nr 452-2009-17 nadany 9 grudnia 2009 przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego.
Radny Rady Miasta Przemyśla (2002 - 2006)

www.sw.org.pl
http://swkatowice.mojeforum.net/temat-vt7234.html?postdays=0&postorder=asc&start=0
http://swkatowice.mojeforum.net/viewtopic.php?t=2988
http://tygodnik.onet.pl/35,0,14472,pierwsza_magdalenka,artykul.html
http://swkatowice.mojeforum.net/viewtopic.php?t=5131
http://www.polityczni.pl/oblicza_stanu_wojennego,audio,51,4505.html
http://home.comcast.net/~bakierowski/


Ostatnio zmieniony przez Robert Majka dnia Sob Sie 27, 2011 9:20 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum