Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nie mają zdolności sądowej.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bogusław
Weteran Forum


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 103

PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 11:30 am    Temat postu: Nie mają zdolności sądowej. Odpowiedz z cytatem

Nie mają zdolności sądowej
2010-10-06
W związku z założeniem postępowania cywilnego Tuskowi oraz Ministrowi sprawiedliwości Kwiatkowskiemu dostałem olśnienia połączonego z wściekłością.
Sąd Okręgowy w Warszawie w piśmie z dnia 21 maja 2010 r. Sygn. akt I C 486/10
informuje mnie że cytuję: nie mają zdolności sądowej.
Co na to wykładnia prawa: Zdolność procesowa - zdolność podmiotów procesu sądowego (postępowania sądowego) do samodzielnego podejmowania czynności procesowych
Zdolność procesową mają: osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, ( nie mają zdolności osoby potocznie nazywane upośledzone).
Czyżby to jakieś przejęzyczenie a może wariactwo do którego się posunięto celem tuszowania.
Po tej złości na spokojnie doszłem do wniosku że w tym warjactwie jest drugie dno.
Większość zainteresowanych polskim piekiełkiem bezprawia wie co to jest precedens procesowy na który w innych postępowaniach można się powołać.
Skoro wiemy że minister sprawiedliwości ma przechlapane w związku z brakiem reakcji na wręcz przestępcze poczynanie towarzystwa w togach czego się boją w stosunku do Tuska.
Na pewno nie artykułu pt. Donald Tusk rzecznikiem polskiej mafii r.k. | niedziela.4.października.2009
Czyżby aż tak widoczne było dla sądów w kraju nad Wisłą łamanie przez Tuska konstytucji jak i praw człowieka że chronią go na przyszłość.
Konstytucja RP- Artykuł 3 Rzeczpospolita Polska jest państwem jednolitym.
Kk -Rozdział XVII
Przestępstwa przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej
Art. 127. § 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.
Tyle można przydzielić za próbę secesji ziem Polskich w granicach po 1945r.
Małe kalendarium: noc z dnia 4 na 5 czerwca 1992r Tusk bierze udział w spisku przeciwko rządowi Jana Olszewskiego w zaszczytnym gronie konfidentów i żydokomuny.
W rozmowach z Wałęsą uczestniczyli Donald Tusk, Tadeusz Mazowiecki, Mieczysław Wachowski, Leszek Moczulski, Waldemar Pawlak, Stefan Niesiołowski, Bronisław Geremek, Ryszard Bugaj, Gabriel Janowski, Aleksander Łuczak, Paweł Łączkowski i inni a już w dniu 14.06.1992 jest II Kongresie Kaszubskim.
Tusk rozpoczyna próbę secesji Kaszub z Toruniem jako stolicą, był tak pewny siebie po spisku
że władze została doszczętnieosłabiona i może powstać niemiecka enklawa.
Czyżby Tusk głęboko miał zakorzenioną w genach germanizację, bo jak można nazwać próbę secesji byłych terenów Prus Wschodnich.
Jego słowa: Polskość to nienormalność – takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu.
http://forum.historia.org.pl/index.php?showtopic=6950
Nie ulega wątpliwości że GŁOWNYM INSPIRATOREM dezintegracji Państwa Polskiego po przez dezintegracje Narodu Polskiego i oddanie jej w połowie dla Niemców był i jest NAJWIEKSZY separatystyczny EKSTREMISTA kaszubski Donald Tusk aktywny członek separatystycznej organizacji o nazwie Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie.
D. Tusk oficjalnie wystąpił ze SWOIM SEPARATYSTYCZNYM orędziem w dniu 14.06.1992
Wpiszcie w google hasło „ II Kongresie Kaszubskim w 1992 roku”
Jak Donald Tusk chciał odłączyć Kaszuby od Polski. Czy PO reprezentuje interesy Niemiec?
http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=91&Itemid=3
Za wkład w rozpad Państwa Polskiego Donad Tusk otrzymał nagrodę: Premier Donald Tusk odebrał w Akwizgranie nagrodę im. Karola Wielkiego przyznawaną wybitnym Europejczykom. Otrzymał także przysłowiowe srebrniki w postaci czeku na 5 tysięcy euro.
To ja mam mdłości widząc premiera z POpapraniców, taką osobę jak Tusk secesjonista.
Bogusław Maśliński
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum