Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Na wesoło

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jadwiga Chmielowska
Site Admin


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3642

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 10:50 pm    Temat postu: Na wesoło Odpowiedz z cytatem

Siedziba Ruchu Poparcia Palikota.
Palikot wychodzi z gabinetu w blasku fleszy i dostrzega skromnego, niepozornego człowieka, który właśnie podpisuje akces do jego partii.
- Co pana skłoniło do tego ważnego ruchu - pyta Palikot wyraźnie zadowolony.
- Proszę pana, sprawa jest prosta - odpowiada człowieczek. - Wróciłem wczoraj do domu wcześniej niż zwykle. Patrzę żona na wersalce kotłuje się z sąsiadem, syn daje sobie w żyłę, a córka ćwiczy taniec na rurze. Czekajcie - zawołałem - to teraz ja wam wstydu narobię...

___________________________________________________________________________________________

w 2 numerze Bibuły Multimedialnej, bowiem znalazłem ów dowcip dopiero dzisiaj na FB.
Ale poza tym humoru jest mnóstwo, ci, którzy zajrzeli do wersji sieciowej, wiedzą.
A teraz można ściągać plik z numerami 01 i 02 razem:
http://hej-kto-polak.pl/bibula02.zip
Ściągnąć, nagrać płyty i rozdawać znajomym i nieznajomym!

Trzeci numer przygotowujemy na rocznice Tragedii. Liczymy na Wasze propozycje, co powinno się w nim znaleźć.

___________________________________________________________________________________________

W numerze 02:

Yarrok "Mały poczet bolkowszczyzny", "Nieznany obraz Breughla", "Dureń roku", "Miałem sen", "Wywiad z Niesiołowskim"
Brixen "Raport z kraksy Kubiaka", "Orędzie Prezydenta do uczniów"
Robert Mazurek "Jeden dzień z życia Tatiany Grigorijewnej"
poseł Janusz Wojciechowski "Katastrofa w Babimoście - opowiadanie science fiction"
Rolex "Z pamiętniczka gwiazdy żurnalistyki"
Seaman "Przepis na władzę"
Anonimowe "Europa za kilka lat"
dzieło zbiorowe "Tragifarsa polityczna: Próżno wdzięczą się dziewice, Smok na Bronka ma dziś chcicę"
Cezary Krysztopa "Złoty chłopiec czuje się oszukany"
Szuan "Wiadomości najprawdziwsze"
Wyniki konkursu satyrycznego
Dowcipy słowne, rysunkowe (Niewolnik, Dobosz, Deszczowy, Sawka, Yarrok, polifiction.pl, Żukow, Gazeta Polska, demotywatory, tuskwatch.pl, Krauze i inni, anonimowi) i filmowe (KPGizbo, Ponury Wtorek, Ministerstwo Prawdy i inni).

WIERSZE i PIOSENKI
Ryszard Makowski, Jan Pietrzak "Plagi Tuska"
Ryszard Makowski "Platforma cię kocha"
Paweł Piekarczyk "Kołysanka platformerska", "Portret III RP"
Przypadkowe Społeczeństwo "Dwie ręce Platformy Obywatelskiej", "Ballada smoleńska"
Martin Lechowicz "Związek Socjalistycznych Republik Europejskich"

FRASZKI Barbara Witkowska, Maria Mickiewicz-Gawędzka, Jacek K. Matysiak, Yarrok, Yuhma

WIERSZE
Tuwim/Palnick "Całujcie mnie w d..."
Tuwim/Niekarany "Mieszkańcy"
Yarrok "Zakończenie Jesiennej Ofensywy Legislacyjnej"
Marek Gajowniczek "Kto liczy?"
Andrzej Tatkowski "niż"
Yuhma "300 lat przyjaźni", "Hymn Zbychów i Mirów", "Ja nie chcę być Polakiem", "Program PO"

Wielkie podziękowania dla wszystkich Autorów! Jeśli z kimś się nie skontaktowaliśmy, prosimy o wybaczenie.

Pozdrawiam
Janusz

PS. Dla tych, których już denerwują moje ciągłe maile w tej samej - wydawałoby się - sprawie, drobna rekompensata:

_________________
Jadwiga Chmielowska Przewodnicz?ca Oddzia?u Katowice i Komitetu Wykonawczego "Solidarnosci Walcz?cej"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum