Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Andrzej Semereta prokurator.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bogusław
Weteran Forum


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 103

PostWysłany: Pią Mar 11, 2011 9:06 am    Temat postu: Andrzej Semereta prokurator. Odpowiedz z cytatem

Zawroty dnia 2011-03-11
Bogusław Maśliński
czasowo
zam. Zawroty 6/1
14-300 Morąg
tel. 0- 513- 615- 213
vipbob@wp.pl

Do
Prokurator Generalny
RP
Andrzeja Seretem

List otwarty
Panie Prokuratorze Generalny piszę podobnie jak do ministra sprawiedliwości
Krzysztofa Kwiatkowskiego cytuję:
Panie ministrze tzw. "Wymiaru sprawiedliwości" dość pisania listów
otwartych.. Jestem zmęczony błazenadą przedstawicieli instytucji którą pan zażąda,
czy na pewno.
Czara goryczy się przelała.
Piątek, 11 Lutego 2011
Pisma z prokuratury za którą jest pan osobiście odpowiedzialny ubliżają mojej osobie.
Nagminnie naruszają kk art. Art. 231. § 1. oraz Art. 239. § .
Przedstawiam pismo z Prokuratury Okręgowej w Elblągu:
Prokuratura OKRĘGOWA
I Ko 26/11 Elbląg dnia 21.02.2011r.
Pan Bogusław Maśliński Zawroty 6/1 14-300 Morąg
W odpowiedzi na Pańskie pisma wysłane drogą elektroniczną z dnia 03 i 11. 02.2011r. do prokuratur różnych szczebli informuję, że z uwagi na ich chaotyczną, ogólnikową i niezrozumiałą treść pozostawiono je bez dalszego biegu.
Prokurator Prokuratury Okręgowej
Irena Ficak
Pisma które są wręcz nafaszerowane przykładami bezprawia, pisma w których przedstawiam konkretne przepisy prawa, artykuły są niezrozumiałe i chaotyczne.
Panie prokuratorze chaotyczne jest postępowanie prokuratury improwizującej przestrzeganie prawa.
Panie prokuratorze wiem że „ Kruk krukowi oka nie wykole” bezsensowne było by
skarżyć na podstawie kodeksu karnego pana czy któregoś z prokuratorów.
Ten temat przerabiałem w sprawie Zbigniewa Ziobro.
Lecz jest inna możliwość, prawo cywilne.
Biorąc pod uwagę doświadczenia z Sądem Okręgowym w Warszawie nie wykluczam
że będzie pisanina, mogą jak w sprawie Tuska i Kwiatkowskiego stwierdzić że
nie ma pan zdolności sądowej.
Tak na marginesie, z Sądu Okręgowego w Olsztynie otrzymałem pismo
z dnia 2011-03-08 Syg. Akt. IC 130/11 prowadzone pod nadzorem SSO pani Beaty Grzybek.
Twierdzące że wojewoda woj. Warmińsko-Mazurskiego pan Marian Podziewski
Cytuję; właściwe oznaczenie strony pozwanej, jednocześnie informuje że wskazany pozwany wojewoda nie ma samodzielnej zdolności do występowania w charakterze strony, pada pytanie kto z przedstawicieli władz rządowych nie potrzebuje opieki,
Kc. Art. 13. § 2. Dla ubezwłasnowolnionego całkowicie ustanawia się opiekę, chyba że pozostaje on jeszcze pod władzą rodzicielską.
Czy w pana przypadku będzie podobnie, wkrótce się wyjaśni.
Kc. Tytuł VI. Czyny niedozwolone
Art. 415 [Wina] Kto z winy swej wyrządził drugiemu szkodę, obowiązany jest do jej naprawienia.
Art. 416 [Wina organu] Osoba prawna jest obowiązana do naprawienia szkody wyrządzonej z winy jej organu.
Panie prokuratorze w/w podstawy prawne, lecz pomimo tylu upokorzeń doznanych przez
prokuraturę za którą pan osobiście jest odpowiedzialny mogę w geście tolerancji zaproponować postępowanie w oparciu o (Dz. U. z dnia 9 września 2005 r.)
Kpc art.. 183/1 do 183/15.
Reasumując, proponuję żeby pan zwrócił uwagę prokuratorom aby zaprzestali trwonić pieniądze podatników na ubliżające listy tzw. odpowiedzi.

Bogusław Maśliński
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum