Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

www,13grudnia.org.pl Nieodczytany List Prezydenta RP i inne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slako
Weteran Forum


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 269

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 11:51 am    Temat postu: www,13grudnia.org.pl Nieodczytany List Prezydenta RP i inne Odpowiedz z cytatem

Jerzy Zelnik specjalnie dla Stowarzyszenia 13grudnia czyta przemówienie Prezydenta Lecha Kaczyńskiego przygotowane na uroczystości Katyńskie 10 kwietnia 2010, a także recytuje wiersz "Przesłanie Pana Cogito" Zbigniewa Herberta. Utwory można odsłuchać na paskach znajdujących się na stronie;

www.13grudnia.org.pl lub kanale yt i vimeo; 13grudniaORGpl

Ułatwione wejście na kanał yt i vimeo , z głównej strony 13grudnia , w górnym prawym rogu - kliknij na ikonkę

Znajdziecie tam Państwo jeszcze ; ostatni wywiad tv z Anną Walentynowicz, filmy o Zbrodni Lubińskiej i z obchodów 25 lecia Zbrodni Lubińskiej z udziałem Prezydenta L.Kaczyńskiego, recytacje Katarzyny Łaniewskiej , koncert z okazji obchodów Święta Niepodległości w 2010 - występ Chóru Piastuny, Dominika Świątek -Sen o Katyniu, Modlitwa na Śmierć w Smoleńsku

_________________
Prawd? jest, ?e umiemy po?wi?ci? ?ycie dla mi?o?ci Ojczyzny, ale równie? prawd? jest, cho? przykr?, ?e my nie umiemy ?y? dla mi?o?ci Ojczyzny.
Kardyna? Stefan Wyszy?ski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slako
Weteran Forum


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 269

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2011 5:25 pm    Temat postu: Życzenia wielkanocne Odpowiedz z cytatem

Wielkanocne święta niechaj w domach Waszych rozgoszczą się Zmartwychwstania blaskiem i spokojem, niech się wszystkie serca miłością podzielą, Wielkanocną pieśnią, cudem i nadzieją. Niech światło Jego słowa prowadzi nas przez życie do wieczności.
Życzenia składa Zarząd Stowarzyszenia 13grudnia.


http://www.13grudnia.org.pl/

_________________
Prawd? jest, ?e umiemy po?wi?ci? ?ycie dla mi?o?ci Ojczyzny, ale równie? prawd? jest, cho? przykr?, ?e my nie umiemy ?y? dla mi?o?ci Ojczyzny.
Kardyna? Stefan Wyszy?ski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum