" /> Dyskusje ogólne :: Hiszpański kozioł.
Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Hiszpański kozioł.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bogusław
Weteran Forum


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 103

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 8:54 pm    Temat postu: Hiszpański kozioł. Odpowiedz z cytatem

Hiszpański kozioł.
2011-06-03
Przysłowie mówi o tzw. „ Koźle ofiarnym”
Życie płata nam figle, kozioł ofiarny jest od przedszkola po stare lata.
Są tak w zakładach pracy biurach jak i wojsku.
Ten niedobry poniżający zwyczaj stał się ponadnarodowy.
Żandarm świata USA za kozła ofiarnego używał Meksyk w czasie tzw. świnickiej grypy.
W wikipeda podaje za Amerykańską propagandą 2009r, to z Meksyku.
Eureka jest szczepionka przeciw grypie meksykańskiej.
Bez żenady po czasie przyznają się że tzw. świńska grypa to dzieło Ameryki a początek to Kalifornia.
Lecz machina ruszyła strasząc bezmózgowców.
W niedzielę 26 kwietnia 2009, Światowa Organizacja Zdrowia oficjalnie ogłosiła epidemię grypy później nazwą pandemią dla podniecenia powagi sprawy.
Zyskują na tym koncerny farmakologiczne sprzedając tzw. szczepionkę, później okaże się że nie przetestowana i w niektórych wypadkach szkodliwa dla zdrowia.
Finał, Francji, Hiszpanii, Niemiec, Holandii i Wielkiej Brytanii ponoszą miliardowe straty.
Natomiast Światowa Organizacja Zdrowia nie poczuwa się do odpowiedzialności wręcz za chamskie naganianie do zakupu szczepionki, kto wziął w łapę powinno być pytanie.
Wykpił ten temat prof. Marc Gentilini, wybitny specjalista od chorób zakaźnych i wieloletni szef francuskiego Czerwonego Krzyża.
W tym samym stylu żandarm tzw. WE ( kołchoz XX w.) Niemcy załatwili Hiszpanię.
Wielki szum, Hiszpańskie ogórki zatruwają bakterią Escherichia coli typu 0104.
Rolnicy Hiszpanii tracą miliony euro a Niemcy milczą.
Logicznie mówiąc jak to może być że tam gdzie rzekomo jest ognisko skażenia nie ma zachorowań natomiast Niemcy, Holandia nawet w Szwecja są zachorowania.
Ogłupiałe narody propagandą w stylu Gebelsa trzęsą delikatnie mówiąc dupami.
Nikt po pierwsze nie zwraca uwagi że choroba rozprzestrzeniła się z Niemiec.
Że o ile ( teoretycznie) pochodzenie bakterii jest od warzyw powinni się zastanowić nad przedawkowaniem nawożenia czy herbicydów.
Przypominam że tzw. „Cyklon B” to Amerykanistki patent właśnie do ochrony roślin
przekazany faszystom.
Jestem laikiem w tej dziedzinie lecz pytanie czy ta bakteria nie powstała dzięki mutacji GMO.
Kłamstwo niemiecki nadal żyje a Hiszpanie zaczynają się bronić słusznie dopominając się odszkodowań, lecz nie słusznie żądają odszkodowani z budżetu tworzącego np. przez zagłodzone kraje wschodnie, to niemiecki Bundestag powinien płacić.
Takimi kozłami ofiarnymi są także polscy robotnicy, krótko, cytat - Jesteś Polakiem? To nie wynajmiemy ci mieszkania, Nie jesteś Brytyjczykiem? Przykro mi, ale ta oferta jest już nieaktualna - mówią Polakom agenci pośredniczący w wynajmie mieszkań. To jest "wstrząsające i szokujące" naruszenie ustawy zabraniającej dyskryminacji - wykazało śledztwo BBC.
Wulgarna propaganda- Czemu ci Polacy jeszcze tutaj są?
Głęboka recesja spowodowała, że Brytyjczycy coraz częściej widzą w Polakach konkurentów na rynku pracy, a ich obecność bardziej się rzuca w oczy.
Po zakończeniu II wojny światowej herbaciarze także pytali się co Polacy tam jeszcze robią.
Ten bezczelny naród zapomniał kto uratował im tyłki, zapomniał
bardzo szybko sprowadzając do siebie Ukraińskie Wafen SS Galicja.
Na zakończenie coś egoistycznego, są pytania co zemną jak i moją rodziną.
A więc sukces PRLbis, czteroosobowa niepełnosprawna rodzina jest bezdomna.
Jest to sukces szczególnie bezprawnego wymiaru sprawiedliwości który potrafi stwierdzić że
Premier Tusk, minister sprawiedliwości Krzysztofa Kwiatkowskiego
czy woj. Warmińsko-Mazurski pan Mariana Podziewskiego nie mają zdolności procesowej.
Czytaj: alkoholicy, narkomanie, z zaburzeniami psychicznymi.
Czemu to ma służyć???????????????
Nie tracąc humoru przygotowuję poemat dziękczynny panu premierowi Donaldowi Tuskowi
w dowód wdzięczności za demokratyczną zieloną wyspę która obdarzyła mnie i rodzinę bezdomnością, bezprawnymi oskarżeniami, tak wspaniałą troską pozbawiając prawa wyborczego.
Aby podnieść rangę tego poematu prześlę za pośrednictwem (Human Rights Committee) – HRC http://www.unic.un.org.pl/dyskryminacja/ct_hrc.php
Przyrzekam !!!
Dołożyć wszelkich starań żeby dotarł to do społeczeństwa w trakcie kampanii wyborczej.
Niech żyje wielki wódz Donald Tusk, niech zawsze świeci nad wodzem i jego partią słonice.
Bogusław Maśliński
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Nie Cze 05, 2011 7:31 pm    Temat postu: Hiszpańskie ogórki - polskie obozy koncentracyjne Odpowiedz z cytatem

"jak to może być że tam gdzie rzekomo jest ognisko skażenia nie ma zachorowań natomiast Niemcy, Holandia nawet w Szwecja są" - bardzo słuszna i oczywista uwaga. Chyba dziś w końcu usłyszałem, że winna zachorowaniom jest niemiecka fasola.
Jak widać duży umie sobie radzić (vide tytuł mojego komentarza).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bogusław
Weteran Forum


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 103

PostWysłany: Pon Cze 06, 2011 7:39 pm    Temat postu: Panie Grzegorzu Odpowiedz z cytatem

Panie Grzegorzu
Ja bardziej chciałem uwagę zwrócić na zakłamanie krajów uważających się za żandarmów.
Oraz udział wręcz Gebelsowskiej propagandy.
Co do istoty powstania tej choroby to stwierdzam jednoznacznie jestem laikiem.
Zajrzałem na Gogle które pan wskazał może zbyt pospiesznie.
Lecz przekazuję panu dosyć kontrowersyjny pogląd.
Jak usłyszę lub przeczytam że to idiotyczna teoria spiskowa to będę miał wytłumaczenie że to
tylko ściąga a rozważania pozostawiam czytelnikowi.
Tak po polsku jak i trochę nędzne tłomaczenie.
Podtapianie świata, część 1:

Ta dziwna nowa choroba śmiertelna pojawiła się w Europie znikąd, powodując eksplozję ponad 3.500 poważnych zachorowań i 35 lub więcej zgonów, w co najmniej 10 krajach europejskich (i teraz, 4 podejrzane przypadki w USA - red.). Istnieją cztery wskazówki naukowe, że jest to przypadek inżynierii dokonanej przez człowieka, Advanced Biowar [AB - Zaawansowana Wojna Biologiczna], jak również silne poszlaki wskazujące na to, że jest to częścią czegoś znacznie większego politycznie.

Naukowo, te 4 silne wskazówki AB (genetycznie spreparowanej rekombinacji DNA) są następujące:

(1) Multipoint release [wielopunktowe uwolnienie]. To jest choroba szybko rozprzestrzeniająca się znikąd i występuje w wielu miejscach z dnia na dzień. Teraz występuje w co najmniej 10 krajach Europy. Pisząc ten artykuł, musiałem dwa razy zmieniać dane (całkowitą liczbę zachorowań, zgonów i krajów), gdyż liczby wzrastały prawie co godzinę.

(2) Multi-drug resistance [odporność na wiele leków]. Chińscy naukowcy w Shenzhen, chińskim laboratorium BGI (współpraca z naukowcami z University Medical Center w Hamberg-Eppendorf) potwierdzili, że nowa bakteria nosi geny, które czynią ją odporną na różne klasy antybiotyków! Pacjenci często dostają krwawą biegunkę, i wielu z nich wymaga intensywnej opieki, łącznie z dializą nerek.

(3) No cross contaminations [brak skażenia krzyżowego]. Nie występuje skażenie fekaliami (ani możliwe skażenia z tym związane), jak można by oczekiwać od zakażenia E-colą. W rzeczywistości Niemcy, gdzie wystąpiła duża liczba przypadków, mają jeden z najlepszych programów bezpieczeństwa żywności i inspekcji na świecie. Zwykle zakażenia E-colą rozpowszechniają się przez odchody skażające żywność i mogą również przenosić się z człowieka na człowieka przez odchody - doustnie z powodu złej higieny. Do tej pory to nie wydaje się być podstawowym sposobem przenoszenia choroby, a jej podstawowe źródło jest obecnie nieznane.

(4) Recombination of multiple strains/DNA found [rekombinacja wielu szczepów / odczytanie DNA] Naukowcy z WHO {Światowa Org. Zdrowia] potwierdzili, że kolejne badania genetyczne sugerują, że szczep E-coli O104: H4, to nigdy wcześniej nie spotkana kombinacja / hybryda dwóch różnych bakterii E-coli. Naukowcy w chińskim Genomics Institute mówią, że nowy szczep jest zarówno wysoce zakaźny, jak i toksyczny, oraz że jest podobny, ale nie taki sam, jak szczep (EWEA 55989) wykryty w Republice Środkowej Afryki, wywołujący poważną biegunkę. Nowy szczep E-coli O104: H4 zawiera podobną do Shiga biotoksynę z Enterohaemorrhagic [Enterokrwotocznej] E-coli, która wiąże się i niszczy komórki nerkowe i może spowodować potencjalnie śmiertelną chorobę HUS (haemolytic uraemic syndrome - zespół mocznicy hemolitycznej), która powoduje poważne uszkodzenie wątroby.

Jest to największy wybuch E-coli i najbardziej niebezpieczny w znanej historii ludzkości. Ten nowy enterokrwotoczny szczep bakterii Escherichia coli (EHEC) może zaatakować krew, nerki, wątrobę i mózg. Prawie 1 / 3 z tych przypadków spowodowała pełnowymiarową chorobę HUS (zespół mocznicy hemolitycznej), co jest bardzo nietypowe. Zwykle w ogniskach E-coli tylko 10% przypadków rozwija się w HUS. Również niezwykłe jest to, że większość ofiar to dorosłe kobiety, podczas gdy zwykle HUS atakuje częściej dzieci niż dorosłych. Ciężka krwawa biegunka, często związana z nerkami, wątrobą, mózgiem i uszkodzeniem krwi, jest nieco podobna do gorączki krwotocznej, takiej jak Ebola.

Poszlakami wskazującymi na to, że jest to część czegoś znacznie większego politycznie jest to, że pasuje do modelu wydarzenia politycznego /gospodarczego / walutowego / medycznego / wojskowego / katastrofalnego / niedoboru żywności, oraz okoliczności, które szerzą coraz większy poziom chaosu na całym świecie. Zajmę się tymi powiązanymi tematami w późniejszych wpisach.

Dziękuję lekarzowi, dr Billowi Deagle, za udzielenie mi rad, oraz czytelnikom za przysłanie mi linków i informacji. Stirling

Wybuch E.coli w Europie Biowaru
Blog w Europie
http://www.activistpost.com/2011/06/ecoli-outbreak-in-europe-is-biowar.html#more
Podtapianie Świata, część 1:

Znikąd dziwne nowe choroby śmiertelne wyrosła w Europie, powodując eksplozję ponad 3500 poważnych chorób i 35 lub więcej zgonów w co najmniej 10 krajów europejskich (i teraz,w 4 przypadkach podejrzenia w USA - Ed. ).Istnieją cztery naukowych wskazujących, że jest to przypadek człowieka, inżynierii Advanced Biowar, jak również silne poszlaki wskazujące, że jest to częścią czegoś znacznie większego politycznie.

Naukowo, czterech silnych wskazań Advanced Biowar (genetycznie rekombinacji DNA) podstawy dla tego nowego ogniska choroby są następujące:

(1) uwolnienie Multipoint . To jest choroba szybko się znikąd i jest w wielu miejscach z dnia na dzień. To jest teraz w co najmniej dziesięciu krajów Europy. Pisząc ten artykuł, musiałem zmienić numer dwa razy (łącznie zachorowań i zgonów i narodów zaangażowanych) jako liczba rośnie prawie godzinę.

(2) Multi-oporności na leki . Chińskich naukowców, w Shenzhen, Chiny laboratorium BGI (praca z naukowcami z University Medical Center w Hamberg-Eppendorf) potwierdziły, że nowa bakteria nosi geny czynią go odpornym na różne klasy antybiotyków! Pacjenci często krwawa biegunka, i wiele wymagają intensywnej opieki, w tym do dializy nerek.
(3) nr krzyż zanieczyszczeń . Nie ma skażenia fekalia (lub ewentualnych zakażeń związanych), jak można by oczekiwać od zakażenia E. coli. W rzeczywistości, Niemiec, które w dużej liczbie przypadków, jest jednym z najlepszych bezpieczeństwa żywności i inspekcji na Ziemi. Zwykle zakażenia E. coli są rozpowszechniane przez odchody zakażenia żywności i może być również przenosić się z człowieka na człowieka przez odchody-doustnie z powodu złej higieny. Do tej pory te nie wydają się być podstawowym nosicieli choroby oraz fakt, podstawowym źródłem jest obecnie znany.

(4) Rekombinacja wielu szczepów / DNA znalezione . World Health Organization naukowców potwierdziły, że badania genetyczne sugerują, sekwencjonowanie szczep E. coli O104: H4, to nigdy wcześniej połączenie / hybryda dwóch różnych bakterii E. coli. Naukowcy Pekin Chiny Genomics Institute mówią, że nowy szczep jest zarówno wysoce zakaźnych i toksycznych, i że jest podobna, ale to nie to samo, szczep (EWEA 55989) wydzielonego w Republice Środkowej Afryki, które mogą powodować poważne biegunka. Nowy O104: H4 szczepu E.coli zawiera Shiga-like biotoxin z Pałeczka E. coli, która wiąże się i niszczy komórki nerek i może spowodować potencjalnie śmiertelne HUS (zespół mocznicy hemolitycznej) choroba, która powoduje poważne uszkodzenie wątroby.

Jest to największy wybuch E. coli i najbardziej niebezpiecznych w znanej historii ludzkości. Ten nowy enterokrwotocznych szczepu bakterii Escherichia coli (EHEC) może zaatakować krwi, nerek, wątroby i mózgu. Blisko jedna trzecia z tych przypadków były opracowane pełnowymiarową HUS (zespół mocznicy hemolitycznej) choroba, która jest bardzo nietypowy. Zwykle w ogniskach E.coli only10% przypadków rozwoju HUS. Również niezwykłe jest to, że większość ofiar to kobiety, dla dorosłych, gdzie zwykle HUS u więcej dzieci, to dorośli. Do ciężkich krwawa biegunka, często związane z nerek, wątroby, mózgu i uszkodzenia krwi jest nieco podobny do gorączki krwotocznej, takich jak Ebola.

Poszlak wskazujących, że jest to częścią czegoś znacznie większego politycznie jest to, że pasuje do modelu polityczno-gospodarczego / waluta / medycznych / Wojskowe / katastrofy / wydarzenia niedobory żywności i okoliczności, które rozprzestrzeniają się w coraz większym poziomie chaos na całym świecie. Będę dotyczących tych powiązanych tematów w późniejszych postów.

Stirling
Tim Alexander [, Rt. Hon. Earl of Stirling]

Linki do artykułów:

Deadly E.coli epidemię w Europie spowodowane rzadko szczep bakterii, UN potwierdza ~ link

E.coli ogniska związanego z Agresywne nowy szczep ~ link

EHEC: Aktualizacja Spiegel ~ link

Killer zarodek bardzo odporne na antybiotyki: Niemieccy naukowcy ~ link

Europa E.coli jest toksyczny nowy szczep, wiersz handlu rośnie ~ link

Killer szczepu E.coli opisane jako śmiertelnego jeszcze ~ link

E.coli w Europie wybuchu nigdy wcześniej - z video ~ link

WHO: przyczyną wybuchu przez nowy szczep E. coli ~ link

Nigdy nie widziałem szczep E. coli hity Europy - film ~ link

Epidemia w Europie przypisuje się "super-toksyczny" szczep ~ link

Wielka Brytania potwierdza przypadkach E.coli związane z Niemiec ogniska - z video ~ link

Ogórki wyczyszczone, źródeł E.coli jeszcze nie znalazł ~ link

Dzięki dr Billa Deagle, MD, za jego rady i do różnych czytelników mojego bloga za przesłanie mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Sro Cze 08, 2011 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Bogusławie,
A czy to o czym ja piszę nie odnosi się do regionalnego żandarma, bo to chyba więcej niż aspirant na żandarma? Czy nie pouczano nas stamtąd? A Czechów? A Węgrów? Czy działanie w ramach UE się nie liczy? Czy to własne podwórko? A nawet jak własne to zapewne nie nasze, a właśnie większych, mądrzejszych, bardziej doświadczonych w demokracji. Oni myślą, że to co było między 39, a 45 to już zapomniane, a sami zaczynają sobie przypominać jakie to wielkie straty i prześladowania ich dotknęły na koniec tej niedobrej wojny, przez nie wiadomo kogo wywołanej. To, że musieli jechać (lub raczej mocno tego w ów czas pragnęli, bo bali się Czerwonej Wyswobodzicielki bardziej niż czegokolwiek) spowodowało szkody znacznie większe od zrujnowania całego kraju i podzielenia się nim fifty-fifty z późniejszym pobieditielom, wymordowania milionów w obozach koncetracyjnych (łatwo się im obecnie przezjęzycza, że polskich) i innych bestialstw. Teraz stali się europejskimi nauczycielami i stróżami demokracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bogusław
Weteran Forum


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 103

PostWysłany: Czw Cze 09, 2011 8:18 am    Temat postu: Naród wybrany Odpowiedz z cytatem

Panie Grzegorzu
Dziękuję za wpis i kilka zadanych pytań.
Po pierwsze to tzw. naród wybrany finansuje wszystkie wojny.
Na temat II wojny światowej wypowiedziałem się w artykule 9 maja.
Pracowałem nad tym tematem trochę dłużej lecz opłacało.
Ci którzy wyzywali mnie od antysemitów nabrali wodę w usta.
Inni wszystko robili żeby udać że nikt nie pisał np. że Cyklon B to robota żydów w tzw. USA.
Co miało służyć ochronie rosili żydzi wykorzystywali do mordów wielu narodów.
Obecna w kraju sytuacja to stagnacja której bali się z UB, SB ponieważ wiedzieli że taki marazm narodowy przynosi gniew.
Obecne władze spadek po magdalence to grupa przestępcza.
Jest gotowa doprowadzić do totalnego ubezwłasnowolnienia społeczeństwa.
Do tego także służy bezprawny wymiar sprawiedliwości.
A jak może być inaczej skoro obecny premier to secesjonista a PiS i inni udają że nic się nie stało.
Co do wybranych to oprócz załącznika podaję link jak to żydzi w Tel Awiwie
składają hołd Hitlerowi http://iskry.pl/index.php?option=com_seyret&task=videodirectlink&id=109
INDECT -Totalna inwigilacja faktem-Polska krajem pilotażowym
Kiedy jakiś czas temu napisałem o komputerze pracującym w strukturach EWG (B.E.A.S.T -Bestia) od lat 70 (XX wieku), który pozwalał na katalogowanie ludzi oraz ich preferencji większość czytających przyjmowała te fakty jako kolejną teorię spiskową!Kiedy pisałem o tajnej grupie (grupa Bildelberga powiązana z Komisją Trójstronną, ONZ, NATO.) wewnątrz Unii Europejskiej traktowano to jako żart,żart za sprawą BBC, Wyborczej, Głosu Wielkopolskiego, Wp.pl. stał się faktem.
Pisałem również o logicznych systemach analizujących nasze preferencje marketingowe, osobiste, seksualne w sieci. Nadmieniłem również kilkakrotnie o systemach analizujących nasze słowa, rozmowy telefoniczne, sms, mms, maile, wypowiedzi na forach . łączące je w jedną logiczną historię naszego życia zapisaną na twardych dyskach ( każda wypowiedz może być użyta przeciwko nam, może służyć szantażom i wymuszeniom).
Analizy te posłużą do stworzenia idealnego planu manipulacji grupą, jak również manipulacji jednostkami trudnymi. Już dziś mówi się nam to, co chcemy usłyszeć i zobaczyć.
Już dziś stajemy się obojętną masą idącą za głosem systemu i jego interesów!
Wczorajszy atak Anonimowych na struktury Unii Europejskiej, ( o czym podały tylko nieliczne polskie media) przyniósł szereg informacji dotyczących sytuacji w Libii, spotkań grupy Bildelberga w sprawie pozyskiwania ziem po trzęsieniu ziemi w Japonii, a także o systemie INDECT. i właśnie INDECT- owi poświęcę ten tekst...
INDECT to nowa kosztująca 15 miliardów euro zabawka, która zastąpi wysłużoną Bestię (B.E.A.S.T). System ten to ujednolicony system kontroli audio-wizualnej wzbogacony o możliwość kontrolowania for dyskusyjnych, połączeń telefonicznych, ulic, chatów, mms, maili, sms. a także naszych rozmów w świecie rzeczywistym poprzez szereg kamer i podsłuchów rozmieszczonych praktycznie wszędzie tam gdzie odbywa się wzmożony ruch publiczny (puby, markety, firmy, przystanki, komunikacja miejska, ulice, domy prywatne - za pomocą kamer w naszych urządzeniach elektronicznych .)
System analizuje słowa, ich brzmienie, gesty, ruch gałek ocznych, ust, mimiki, może również analizować te funkcje w Twoim własnym domu lub za pomocą telefonu wyposażonego w kamerę video, laptopa.System potrafi uruchomić każde urządzenie za pomocą zdalnych kodów pozyskiwanych od producentów urządzeń, bowiem grupa bildelberga kontroluje 70% korporacji tego świata. Promowane przez media połączenia wideo, kamery wbudowane w telewizory, laptopy tworzą już idealną siatkę kontroli publicznej.
Witajcie w Państwie globalnym.
Dla uwiarygodnienia:
http://dydymus.salon24.pl/290956,indect-totalna-inwigilacja-faktem-polska-krajem-pilotazowym
Pogląd dziennikarski na narody RP
http://www.youtube.com/watch?v=qmkEmNWP0ug
Tusk secesjonista: http://iskry.pl/index.php?option=com_seyret&task=videodirectlink&id=109

Bogusław Maśliński
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Czw Cze 09, 2011 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EU Project INDECT, Orwell gets an upgrade - Orwell po renowacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bogusław
Weteran Forum


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 103

PostWysłany: Nie Cze 12, 2011 6:00 pm    Temat postu: Dzięki za link Odpowiedz z cytatem

Panie Grzegorzu
Dzięki za link, natomiast co do pokrzywdzonych to wina aparatczyków nie tylko z PZPR
także tych z zdradzieckiej Magdalenki.
Można zarzucić wyborcą błędów lecz przy propagandzie o której zasięgu mógł tylko marzyć Gebels trochę im się nie dziwię.
Natomiast pomimo że mam niemile stargane zdrowie uważam że dożyję upadku
Kołchozu próbującym nazwać się WE.
Swego czasu pisałem, upadło imperium Dżingis Chana , Rzymski pada i te marzenie
okupacji europy.
Obecna polityka to neokolonializm który wykończył Grecję, Hiszpanię, Portugalię,
zieloną wyspę o której marzył Tusk Irlandię i ten domek z kart pada.
Eksperci ekonomiści twierdzą że kryzys wywołany przez banki USA wykończy Polskę w 2012 r. ile w tym prawdy to niedługo odczujemy na własnej skórze.
Powodem ma być upadek gospodarczy tzw. nowych demokracji takich jak Egipt itd.
Dzięki za polemikę na temat której posiadamy sporą wiedzę która nie dociera pod strzechę.
I to jest także sukces obecnie propagandy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum

Załóż forum phpbb2 lub phpbb3 za darmo na Forumoteka.pl

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group