Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bez komentarza.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bogusław
Weteran Forum


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 103

PostWysłany: Wto Cze 14, 2011 9:22 am    Temat postu: Bez komentarza. Odpowiedz z cytatem

Bez komentarza.
Czasami zadają mi pytanie, czemu drukuję swoje pisma procesowe.
Ogólnie mówiąc przepychanki z tzw. Polskim wymiarem sprawiedliwości.
Szukasz guza pisząc, większości to przestępcy w togach tak sędziowie jak i prokuratorzy.
Czy szukam guza, ja już tak oberwałem z rodziną że na Syberii miałbym większe poczucie bezpieczeństwa, nie wyrąbałeś przeznaczoną część Tajgi to karcer.
W kraju nad Wisłą stosują metodę Stalinowsko- Faszystowską.
Jesteś niepoprawny politycznie to zanim się obejrzysz zniszczymy ciebie.
Ale te wpisy posiadają także inny walor publikacyjny.
Podawane jest mnóstwo podstaw prawnych jak również wczytując się można uniknąć
przestępczych pułapek.
Tylko mi żal że to jest publikowane na niedostępnych dla przeciętnego Polaka stronach.
Bo jak on może się dowiedzieć o możliwości rozszerzenia tematu np. Tusk i inni są
niedorozwojami umysłowo czy narkomanami.
To było małe tłomaczenie, reszta to podejście ironiczne lub ściąga na przyszłość.


Zawroty dnia 2011-06-12
Do
Sądu Okręgowego
Wydział Cywilny
w Olsztynie


Powód: Bogusław Maśliński zam. Zawroty 6/1. 14-300 Morąg
woj. Warmińsko-Mazurskie
Pozwany: Marian Podziewski Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 7/9
10- 575 Olsztyn
Wojewoda Warmińsko-Mazurski

Syg. Akt IC 342 /11

Pismo procesowe.

W pozwie powołałem kc się na Art. 415. Kto z winy swej wyrządził drugiemu szkodę,
obowiązany jest do jej naprawienia.
O ile ktoś nie ma problemu zrozumienia pisma to wczyta się że postępowanie jest przeciwko
osobie fizycznej nie jest trudne.
Co od adresu miejsca zamieszkania to znowuż odwołuję się do wniosku gdzie powołałem
się na Kpc. Rozdział 2. Doręczenia- Art. 135. Doręczenia dokonywa się w mieszkaniu,
w miejscu pracy lub tam, gdzie się adresata zastanie….
Takie procesowanie z naruszeniem podstawowych praw także karnych jest powtórkę z
wcześniejszego wniosku sygn. Akt. IC 130/11.
W którym to postępowaniu najpierw stwierdzono cytuję : pisma z dnia 7 marca 2011r
; właściwe oznaczenie strony pozwanej, jednocześnie informuje że wskazany
pozwany wojewoda nie ma samodzielnej zdolności do występowania w charakterze strony,

Co wczytując się w kc. można stwierdzić że obecny wojewoda jest ubezwłasnowolniona częściowo z powodu choroby psychicznej, niedorozwoju umysłowego albo innego rodzaju zaburzeń psychicznych, w szczególności pijaństwa lub narkomanii, kc. Art. 16. § 1.
chyba że sędzia oprze swoje wywody na Kpc. Art. 213. (106) § 1. Fakty powszechnie znane sąd bierze pod uwagę nawet bez powołania się na nie przez strony, a z faktami znanymi tzw. niezawisłego sądu się nie dyskutuje, można zostać ukarany za obrazę.

Postępowanie nadzorowała SSO Beatę Grzybek w Olsztynie, było przerabiane nie
tylko poniżenie wojewody w postępowaniu sygn. Akt. IC 130/11 lecz także przerabiano temat adresu pozwanego wykazując nieznajomość wspomnianego Art. 135.
To nie powtórka z rozrywki lecz ubliżanie godności wojewody jak również działanie na szkodę powoda co jest jednoznaczne z naruszenie Kk - Art. 231. § 1. Funkcjonariusz publiczny
który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego……
Wezwanie do usunięcia braków formalnych jest bezzasadne skierowane przeciwko powodowi.
O ile Sąd Okręgowy w Olsztynie nie jest w stanie prowadzić postępowania przeciwko wojewodzie
np. z powodu konfliktu interesu to proponuję zwrócić się do Sądu Apelacyjnego w Białymstoku
o przekazanie postępowania innemu sądowi Okręgowemu.
Jest to zgodne z prawem cywilnym.
Nie wykluczone jest także działanie na podstawie kpc. Art. 184, decyzja leży w rękach sądu.

Bogusław Maśliński
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum