Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyrazy współczucia.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bogusław
Weteran Forum


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 103

PostWysłany: Czw Lip 14, 2011 4:30 pm    Temat postu: Wyrazy współczucia. Odpowiedz z cytatem

Wyrazy współczucia.
2011-07-14
W POlsce jest trudno o tolerancję ludzi niepełnosprawnych także obraźliwe używa
się słowa takie jak pedał, lesbijka.
Idiota jest na dniu codziennym, i sam wpadłem w ten amok.
POdczas wolnego czasu liznąłem jako absolwent starej szkoły powszechnej trochę
wiedzy z psychiatry, psychologii co pozwoliło mi się zorientować, częściowo z powodu choroby
psychicznej, niedorozwoju umysłowego albo innego rodzaju zaburzeń psychicznych,
można chorować od dziecka, wada genetyczna lub nabyta.
Wykazałem się mała tolerancja wobec pana Donald Franciszek Tusk z wykształcenia historyk.
Cytat: Zarządzenie o zwrot pisma Sygn. akt I C 486/10 - SSO Bożena Jaskuła – Wiceprzewodnicząca
w I Wydziale Cywilnym w Sądzie Okręgowym w Warszawie
czytamy - bowiem ani Prezes Rady Ministrów Donald Tusk ani Minister sprawiedliwości nie
mają zdolności sądowej mowa o MS Krzysztofa Kwiatkowskiego.
Kpc Rozdział 3. Rozprawa - Art. 213. (106) § 1. Fakty powszechnie znane sąd bierze pod uwagę
nawet bez powołania się na nie przez strony, z takimi faktami się nie dyskutuje.
Co sąd mógł brać pod uwagę podejmując taką decyzję wobec Donald Franciszek Tusk.
Czytając biografie tego zasłużonego dla kraju nad Wisłą towarzysza walki z PRLem
mogło zadecydować o takim bezpardonowym szarganiu opinii.
Jako chłopiec miał ciężkie życie matka Niemka kazała śpiewać Kolendy po niemiecku,
nieznośny ojciec Polak, taka trauma doprowadziła że jako młodzieniec palił trawkę pił tanie wino.
Pamiętam te kwasy popularnie nazywane „patykiem pisane”.
Czy jego wypowiedz że POlska Polskość to nienormalność, Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu itd. to ma być podstawą diagnozy że Tusk nie posiada zdolności sądowych
SSO w Warszawie działa na podstawie kc. Art. 16. § 1. Osoba pełnoletnia może być ubezwłasnowolniona częściowo z powodu choroby psychicznej, niedorozwoju umysłowego albo innego rodzaju zaburzeń psychicznych, w szczególności pijaństwa lub narkomanii…..
Jest to daleko idący wniosek nie poparty diagnozą lekarska, takiej opinii nie znalazłem.
Bezpodstawne są obecne spoty telewizyjne i radiowe wobec Prezesa Rady Ministrów, premiera
POlski Donald Franciszka Tusk który bardzo wiele zrobił dla obywateli.
POlska to kraj nadopiekuńczy o najwyższym standardzie socjalnym nie tylko w Europie.
To za rządów ekipy tego premiera POlska zaoferowała około trzem milionom dzieci dietę( czytaj głodówkę)
POlskich rodziców nie stać na podstawowe wyposażenie do szkoły nie mówiąc o mnożących się składkach także na papier toaletowy, po co szkoły skoro poziom sięga dna.
POlska pozwoliła na wyjazd milionom głodujących wykształconym wyjechać za chlebem
na przysłowiowy „zmywak”.
POlska dzięki sukcesom ekonomicznym sprzedała fabryki z osiedlami przyzakładowymi.
Co robole sobie myśleli że skoro wybudowali te osiedla to są ich będą mogli kupić sobie wóz
„Drzymały” i to im wystarczy, śmieszne nie zrobią tego bo nie mają za co.
POlska w sposób humanitarny pozwoliła utworzyć pokoleniowe bezrobocie milionom społeczeństwa.
POlskie śmietniki są opróżniane codziennie przez miliony bezdomnych, to nie sukces sanitarny.
W POLsce jako jedynym kraju mamy nawrót epidemiologiczny „ gruźlicy”.
W POlsce dbają o rencistów, emerytów których dla zdrowotności nie stać wykupić leków.
Tylko w Polsce do rehabilitacji doa staruszków powołana jest grupa POd nazwą antyterroryści
ostatnio rehabilitację przeprowadzali u państwa Gabrieli lat 82 i Henryk Kordas lat 86 nie zapomnieli
odwiedzić syna który od 20 lat leży w łóżku, służba zdrowia trwa a czasem doprowadza do nieprzytomności paru szwów to wypadek przy pracy, jestem młodszy lecz wątpię czy po takiej rehabilitacji nie zadzwoniły
by mi dzwony.
Następny sukces ekonomiczny w POlsce to prawnuki tych głodujących dzieci będą spłacać długi.
Szanowny pan Prezes Rady Ministrów Donald Franciszek Tusk potrafi zaproście do inwestowania. Najnowszy przekład, Amerykańskie komercyjne banki z grupy Bilderberga zainwestował w innowacyjny program 15 miliardów euro. ( kto jest bezczelny i zile pisze o żydach którzy tyle zainwestowali)
To dzięki premierowi POlska jest krajem pilotażowym programu „INDECT” którego zadanie jest miedzy innymi możliwość kontrolowania for dyskusyjnych, połączeń telefonicznych, ulic, chatów, mms, maili, sms. a także naszych rozmów w świecie rzeczywistym poprzez szereg kamer i podsłuchów rozmieszczonych, czy to nie jest troska o zagubiony naród.
Jakaż będzie oszczędność dla budżetu, CBA nie będzie musiało kontrolować telefonów dziennikarzy, POlskie służby nie będą musiały być europejskimi liderami w inwigilacji obywateli. W zeszłym roku ponad milion razy sięgnęły po nasze billingi.
Biję się w własnym zakłamaniem i zacytuję wielkiego opozycjonistę
Aaron Szechter - Generał Kiszczak jest człowiekiem honoru.
Ja pozwolę sobie urzyć myśli tego wielkiego patrioty cytatu: Odpieprzcie się od generała! ( Jaruzelskiego)
Tak Prezes PO Donald Franciszek Tusk jest generałem potrafiącym z POLski zrobić nie tylko zieloną wyspę lecz wręcz „ Atlantydę” i za to jako niepoprawny politycznie „ Przepraszam”
Słuszne było ograniczenie dla mnie i mojej rodzinie praw obywatelskich.
Z jakich to czasów te moje zakończenie artykułu????????????
Bogusław Maśliński
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum