Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bezbronni z własnej winy.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bogusław
Weteran Forum


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 103

PostWysłany: Wto Sie 09, 2011 8:03 am    Temat postu: Bezbronni z własnej winy. Odpowiedz z cytatem

Bezbronni z własnej winy.
2011-08-08
Jakże często w różnych forum czytamy że są problemy nie do przebicia.
Swego czasu napisałem artykuł „ Tańcząca Polonia”.
Zarzuciłem części tzw. aktywnym działaczom że idą na spotkanie polonijne pogadają potańczą wracają do wygodnego fotela i twierdzą że obowiązek wobec ojczyzny Polski spełnili.
Ten spychologiczny temat mamy w kraju.
Nie tylko na forum potrafią się wymądrzać, pisać projekty ratowania RP rodem z księżyca.
O zbeszczeszczeniu flagi i godła narodowego dowiedziałem się z dużym opóźnieniem.
Automatycznie w imieniu prowadzonego Stowarzyszenie „ Victoria” napisałem pismo do
Polskiego wymiaru sprawiedliwości łącznie z Prokuraturą Generalną, premierem, ministrem sprawiedliwości.
Cytuję: Dopuszcza do prowokacyjnych działań grupy żydowskiej na placu Piłsudskiego w dniu 6.04.2011 ( mowa o prezydencie Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz
http://forum.e-polityka.pl/topics1/dymisja-hanny-gronkiewicz-waltz-vt4206.htm
Wysłany: 2011-07-28
Komentarz na forum podpisany jakimś tam pseudonimem Aimar
Ty masz chyba problemy emocjonalne... Weź się za panienki, napij wódki albo……………..
Takich zakompleksionych partyzantów ci u nas w Polsce nie brakuje.
Ciekawy jestem co ten poprawny politycznie partyzant zacytuje po przedstawionych pismach.
Niezmiennie będę twierdził że ci co mają najmniej do powiedzenie najwięcej dyskutują, psychiatra jednoznacznie by to zdiagnozował „ kompleks niższości”
Niejednokrotnie pisałem na łamach rożnych stron czy pismach jakże wiele obłudy w artykułach, komentarzach które i tak nie dotrą do przeciętnego Polaka.
Dla sfrustrowanych, zgnębionych niech będzie to przykład że możemy im udowodnić iż opozycja pozaparlamentarna nie zasypia, potrafi bronić godności, tradycji narodowej.
To co piszę nie jest adresowane do konfidentów, płatnych krytyków wszystkiego co zagraża układowi z Magdalenki, czytaj zbrodniarzy żydokomunistycznych z koncesjonowaną tzw. opozycją popularnie TW.
Sądzę że ten temat przejmie opozycja pozaparlamentarna i będzie trzymała rękę na poczynaniach Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście Północ.
Czekam na potwierdzenie podjęcia tematu.
W związku z tym że na forum nie mogą przekazać pism z Prokuratury Generalnej więc zacytuję:
Pismo z Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie datowane 5 sierpnia 2011r Ap III Ko 676/11
Do prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście Północ syg. PG VII Ko 1 212/11 celem dalszego
procesowania.
Poprzedzający list był z Prokuratury Generalnej dat na 1 sierpnia 2011r do prokuratury Apelacyjnej w Warszawie PG VII Ko 1 212/11.
Jak czytamy wyżej będzie dochodzenie cytuję: W załączniku, uprzejmie przedstawiamy pismo Bogusława Maślińskiego z dnia 28.07.2011r kwestionujące zasadność działania Prezydenta m.st.
celem ewentualnego wykorzystania. podpis mgr. Elżbieta Szawurska prokurator.
Głowa do góry.
Jestem realistą i przypuszczam że spłynie to po niektórych jak woda lecz to zależy od tych tam w Warszawie czy dopuścicie że ten temat pójdzie do kosza.
Bogusław Maśliński
Przekazuję tę informacje bez przedstawienia pism ponieważ na forum nie jestem
w stanie ich przedstawić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum