Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

list do pana Kwiatkowskiego i Tuska

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bogusław
Weteran Forum


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 103

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 11:13 am    Temat postu: list do pana Kwiatkowskiego i Tuska Odpowiedz z cytatem

Panie Krzysztofie Kwiatkowski i Donaldzie Tusk litości.
2011-08-31
Mam dość listów otwartych, zażaleń, odwołań piszę w formie listu osobistego lub artykułu.
Wybór nazewnictwa należy do panów.
Jeszcze myśli nie rozwinąłem a słyszę stado hien wyjących pod moim adresem.
Jak on śmie, to premier, minister, zagryźć.
W tym jazgocie słyszę nawet tych którzy dobrze wiedzą że premier czy minister to nie zawód.
Gdy słyszę tytuły nawet tych którzy działali na szkodę Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polski
to jestem zażenowany.
Za Stalina, Bieruta zbrodniczych czasów UB, SB nikt nie wołał towarzyszu sekretarzu
za odwołanym czy przegranym w wyborach w tzw. polskojęzycznych mediach,
oni szli na śmietnik historii.
Na pochybę prześmiewcą uzależnionych od lizostwa tylko po to żeby załapać się na kęs rozszarpania kraju, jestem niepoprawny politycznie i nie godzę się na bezprawie.
Na koniec waszej kadencji przypomnę sprawę przeciwko skarbowi państwa reprezentowanemu przez Ministra sprawiedliwości także obecnego.
Pan Krzysztofie Kwiatkowski w radzie ministrów piastuje stanowisko ministra sprawiedliwości, Donald Tusk jest prezesem rady ministrów potocznie Premier.
Obydwaj panowie odpowiadają za stan państwa, wymiar sprawiedliwości.
Pytam o sukces waszych działań jakże odpowiedzialnych przed narodami Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polski, czy ukręcenie postępowania przeciwko skarbowi państwa przypisujecie sobie jako sukces.
Cytuję: Sąd ocenił , że istnieją podstawy do wydania rozstrzygnięcia w stosunku do jednego z pozwanych Skarbu Państwa- Ministra Sprawiedliwości.
W stosunku do pozwanej Gminy Morąg postępowanie zostało bowiem zawieszone
z dniem 23 października 2009.
Panie Ministrze sprawiedliwości urząd pan przyjął 14-X- 2009r decyzja w postępowaniu
Sygn. aktIC 1052/C zapadła jak wyżej dziewięć dni po pana nominacji, pozwolę sobie zadać pytanie czy ta decyzja SSR (del.) Alicja Fronczyk była samodzielna.
Pytam ponieważ do znudzenia przypominam że postępowanie cywilne jest przeciwko ministerstwu sprawiedliwości a więc pytanie zasadne.
Od 2009 przeciwko gminie Morąg nie rozpoczęto postępowania.
Sygn. aktIC 1052/C WYROK CZĘŚCIOWY W IMIENIU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
Dnia 22 stycznia 2010 roku Sąd Okręgowy w Warszawie I Wydział Cywilny w składzie następującym: Przewodniczący: SSR (del.) Alicja Fronczyk
Pani sędzina ma potężne kwalifikacje i sądzę że dlatego z sądu rejonowego awansowała do okręgowego, oczywiście otrzymując znacznie wyższą gażę.
Bo jak nie docenić intelektu SSR (del.) Alicja Fronczyk skoro bez zawezwania takich biegłych jak psychiatry, Toksykologa, Inspektora budowlanego, Kardiologa.
Wydaje wyrok, to wielkie osiągnięcie tzw. Polskiego wymiaru sprawiedliwości posiadanie wręcz eksperta w tylu dziedzinach tak rozbieżnych w naukach ścisłych.
Lecz także nie jest tajemnicą że powołuje się miernych, biernych ale wiernych .
Którzy z człowieka traktują jako przedmiot , nie podmiot wystarczy jeden telefon.
Co do przyczyn powołania w/w SSR (del.) Alicja Fronczyk nie będę się wypowiadał,
decyzję zostawiam panom jak i czytelnikom.
Na czyje polecenie SA w Warszawie blokuje dostarczenie postanowienia z uzasadnieniem sygn. akt I ACa 394/10 sygn. I instnacji I C 1052/08 którego do dnia dzisiejszego nie otrzymałem.
Pismo do Prezesa Sądu Apelacyjnego w Warszawie SSA. Krystyna Karolus-Franczyk
Przewodnicząca Sądu Dyscyplinarnego. Zawroty 2011-03-29
Cytat z pisma: Do sądu apelacyjnego w Warszawie zwróciłem się z pismem cytuję: Zawroty 2011-01-26
sygn. akt I ACa 394/10 sygn. I instnacji I C 1052/08 Pismo procesowe.
W związku z rezygnacją radcy prawnego Elżbieta Dobrodziej z skargi kasacyjnej wnoszę o wydanie postanowienia z uzasadnieniem z postępowania które odbyło się w dniu 24 września 2010r.
To sukces tzw. przestrzeganie prawa cywilnego rzekomego działania bez zbędnej zwłoki czy
obawa przed kompromitacją w trakcie kasacji postanowienia, a może wyroku.
piszę może wyroku ponieważ w trakcie postępowania sędzia prowadzący zablokował mi prawo wypowiedzi.

Czy to wasz sukces ochrony korporacji urzędniczej przez korporację tzw. przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości, to zgodnie z prawem cywilnym działanie bez zbędnej zwłoki.
Panowie w 2005r pisałem „ Nie ma wolności bez wymiaru sprawiedliwości”
Polacy nie tylko nie mają wolności lecz jest to nie tylko mord psychiczny na stronach pokrzywdzonych.
Jest to zbrodnia nie bezpośrednia lecz pośrednia, odsyłam do lektury.
http://webcache.googleusercontent.com/search?hl=pl&lr=&q=cache:8MMmPhA9XPsJ:http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/miloszevic-oskarza+zbrodnia+bezpo%C5%9Brednia+i+po%C5%9Brednia.&ct=clnk
http://www.szkolnictwo.pl/index.php?id=PU0895
Literatura:
1. Pacewicz A.: Przemoc wobec dzieci. Warszawa: PARPA. 1999.
2. Pospieszył J.: Przemoc w rodzinie. Warszawa: Wydaw. Szk. i Pedag.,
1997.
3. Tatarowicz J.: Przemoc w szkole. „Nowa Szkoła" 1995 nr 2 s. 26-29.
4. Aronson E.: Człowiek istota społeczna. Warszawa: PWN, 1995.
Czym się różnią postępowania, kadra tzw. Polskiego wymiaru sprawiedliwości III RP od Rząd Bieruta z minister sprawiedliwości prof. Henryk Świątkowski (PZPR)
Ograniczyliście mojej rodzinie prawa obywatelskie kraju nad Wisłą.
To dzięki bezprawiu z rodziną jesteśmy de facto bezdomnymi, dzieci niepełnosprawne zostały okradzione a prokurator Świderski działa na zasadzie dajcie coś na Maślińskiego
a ja wykończę jego.
To także wasz wielki sukces do 2007r, gratuluję z smutkiem bo mój przypadek nie jest odosobniony bardzo wielu polaków jest jak wyżej mordowani nie bezpośredni lecz pośrednio.
Niejednokrotnie pisałem o przestępcach w togach, lecz każdy który czytał wie że pisałem również o ludziach z wymiaru sprawiedliwości którzy chcą rzetelnie przestrzegać obowiązującego prawa.
Współczuje tym prawnikom zaszczucia z jakim się spotykają w gronie bezprawia.
Panie ministrze Kwiatkowski w bardzo wielu pismach zwracałem uwagą że początek zła.
które zaczyna się w stosunku do mojej rodziny od sąd rejonowy w Ostródzie, następstwo bezprawia to asekuracja tzw. korporacji prawniczej, administracyjnej.
Czy postanowienie Syg. akt. IV Ko.98/11 z dnia 9 sierpnia 2011r Elbląskiego Sądu okręgowego w Elblągu Wydział Karny Odwoławczy to także pański sukces jako ministra który pełni te stanowisko od 14X- 2009r jak i pana szefa Premiera Donalda Tuska.
Cytuję postanowienie- postanawia: wyłączyć Sędziów Sądu Rejonowego w Ostródzie w osobach Joanny Dąbrowskiej-Żeglarskiej, Aleksandry Dąbrowskiej, Małgorzaty Helman,
Dariusza Manisty, Adama Sznajdrowskiego, Magdaleny Wyganowskiej,
Adama Wyganowskiego, Ewy Pawlik, Artura Borowego, Marzeny Madrak,
Barbary Gobcewicz, Violetty Koprowskiej- Chudek, Elżbiety Mistyk- Chybickiej, Tomasza Bulikowskiego, Renaty Zalewskiej- Borowej, Adama Zdona, Roberta Różalskiego, Jana Bewicza, Justyny Smolińskiej, Agnieszki Kasperek od rozpoznawania sprawy
syg. akt. VII Kp 137/11i powyższą sprawę przekazać do rozpoznania Sądowi Rejonowemu
w Nowym Mieście Lubawskim.
Tak to jest precedens procesowy z sądem Ostródzkim jak i prokuraturą miałem wiele,
bardzo wiele problemów łącznie z nie wznawianiem postępowań nakazanych przez wyższe instancje.
Pisząc o tym aż cierpnie mi skora, czy zwyczajowo ci co wydali postanowienie nie zostaną odsunięci jak to często się zdarza tak z prokuratorami czy sędziami pod wpływem niegodnych noszenia insygnia sędziowskich czy togi prokuratorskiej.
Niestety do wyborów jest jeszcze kilka tygodni i na zakończenie może pan wykazać swoją nadgorliwość, w polityce już to przerabiałem.
Zakończę przysłowiem „ Dzban dotąd wodę nosi dopóty ucha nie urwie”
Niech panowie spróbują z godnością odejść, i wulgarnie wara od pani SSO Ireny Śmietana
jak i Prokuratora Prokuratury Okręgowej w Elblągu pana Ryszarda Mazika.
O ile pan wierzy w boga to proszę pamiętną” Ręka boska każdego dosięgnie”
Ja już nie mam nic do stracenia.
Przysłowie mądrością narodu „ Pod latarnią najciemniej” podtekst do twierdzenia że czym
bliżej do ważniejszego koryta tym bardziej bezkarni.
Panowie ja jako skopany, sponiewierany z ograniczonymi prawami obywatelskimi
przez tzw. Państwo prawa uważam że pod latarnią najbardziej śmierdzi,
każdy kundel ją olewa jak inni obowiązujące prawa łącznie z Konstytucją przez niektórych przedstawicieli tzw. wymiaru sprawiedliwości.
Zapewne będzie wam to bardzo pomocne w tegorocznych wyborach.
Cdn.
Bogusław Maśliński
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum