Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

korsykańską wyspą od kamory

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bogusław
Weteran Forum


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 103

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2011 11:47 am    Temat postu: korsykańską wyspą od kamory Odpowiedz z cytatem

Szanowny panie ministrze Jerzy Miller.
2011-09-27
Z wielką pokorą przepraszam że śmiem zabierać czas takimi głupotami jak przestępstwem.
Rozumiem że za pięć dwunasta do wyborów a ja skromny obywatel niepoprawny politycznie
z ograniczonymi prawami Polskimi śmiem zadać skromne pytanie czy zajmiecie się sprawą gwałtu
mojej ex żony przy współpracy z prokuraturą.
W pełni sobie zdaję sprawę z profesjonalizmu komendanta głównego gen. insp. Andrzeja Matejuka.
W Milicji Obywatelskiej rozpoczął służbę w 1978 roku, był Komendantem Miejskim Policji we Wrocławiu faktycznie, fachowiec przekonałem się o tym 11 listopada 1981r.
Gdy podwładni pana gen. insp. wieźli na Klęczkowską dopytywali się co to za plakat z krzyżem, hełmem (legionisty) i dziwną datą 1917r.
I ZASTĘPCA KOMENDANTA GŁÓWNEGO POLICJI
nadinsp. Kazimierz Szwajcowski
Uroczyście nominację generalskie otrzymał z rąk prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego przy cichym błogosławieństwie towarzysza Kiszczaka, ludzie zaufani sprawie oddani, jakiej sprawie.
Nie śmiem mieć żadnych wyrzutów za przewlekłość, brak zainteresowania.
W konicu zgwałcona to osoba z zaburzeniami lękowo stresowymi, bardzo, bardzo łatwy łup dla zboczeńca z dużą zaletą, długo dławi w sobie krzywdę zanim szczątkowo coś powie.
Panie Jerzy Miller może to bezczelne lecz pod ręką ma pan specjalistkę Kopacz.
Ta bardzo pracowita pani Minister zdrowia w Smoleńsku przekopała na głębokość 1 m i przesiała na miejscy katastrofy ziemię.
Ta pani doradzi twierdząc że Maśliński przesadził, diagnoza prosta dla pacjentki z zaburzeniami lękowo stresowymi, gwałt wskazany w ramach terapii szokowej.
Kalendarium- ambulans zabiera do szpitala w Morągu zgwałconą kobietę 2011-09-22 o godz. 20, rozumiem czwartek a w piątek przygotowania do łykędu, policja Morąska cały czas jest zajęta.
A więc zeznania spisała, głową pokiwała nazwisko przestępcy zapisała i odjechała.
Pacjentka zostaje odwieziona do szpitala psychiatrycznego w Iławie.
Nie jestem prawnikiem, trochę czasu minęło, pięć dni, może przedawniona, ma pecha ex żona.
Zresztą panie Muller policjanci w byłym województwie Olsztyńskim nie muszą się wysilać.
Ludziska potrafią wziąć sprawy w swoje ręce np. tak jak w Włodowie.
Policja wierzyła w ich inicjatywę i samopomoc chłopską odwagą przeciwstawienia się bandycie.
I tu mam problem, samopomoc chłopska to rozumiem lecz w byłym PGR.
A może skorzystać z edukacyjności programu TVP, Adama Słodowego „Zrób to sam”.
Szanowny panie Muller jest takie idiotyczne powiedzenie „ Polak potrafi”.
Tak z pokorą, czy do cholery zajmiecie się tym przestępstwem.
A może czekacie aż zboczek zaspokoi swoje namiętności od podrzynania gardła.

Z wyrazami szacunku waszym niechcianym ekscelencją od prostokątnego stołu rady ministrów.
Także pozdrawiam prokuratora generalnego, pan ma labę nie gania, nie ogłupia poparcia nie szuka.

Bogusław Maśliński
Z państwa prawa nazywaną korsykańską wyspą od kamory. ( cholera może bezprawnej nory)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum