" /> Dyskusje ogólne :: PO - 39,6; PiS - 30,1; RP - 10,1; PSL - 8,2; SLD - 7,7; PJN
Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PO - 39,6; PiS - 30,1; RP - 10,1; PSL - 8,2; SLD - 7,7; PJN

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Nie Paź 09, 2011 8:56 pm    Temat postu: PO - 39,6; PiS - 30,1; RP - 10,1; PSL - 8,2; SLD - 7,7; PJN Odpowiedz z cytatem

PO - 39,6; PiS - 30,1; RP - 10,1; PSL - 8,2; SLD - 7,7; PJN - 2,2; NP - 1,1
Ciekawe w co się to przekształci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia



Dołączył: 17 Cze 2021
Posty: 123

PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 10:46 am    Temat postu: Może Cię zaciekawi... Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Pon Paź 10, 2011 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przekształca się to w jakość:
Pod http://forsal.pl/artykuly/554931,dmitrij_babicz_rosja_ucieszy_sie_z_wyniku_polskich_wyborow.html możemy przeczytać:
Cytat:
W Moskwie reakcja na zwycięstwo Platformy Obywatelskiej w niedzielnych wyborach parlamentarnych w Polsce będzie pozytywna - ocenił w rozmowie z PAP komentator pisma "Russia Profile" Dmitrij Babicz.
Wyjaśnił, że "stanie się tak dlatego, gdyż stronie rosyjskiej udało się zbudować normalne stosunki z premierem Donaldem Tuskiem i prezydentem Bronisławem Komorowskim".
a pod http://wiadomosci.onet.pl/swiat/reakcja-niemiec-na-wyniki-wyborow-w-polsce,1,4875937,wiadomosc.html mamy z kolei:
Cytat:
Szef dyplomacji Niemiec Guido Westerwelle powitał wyniki wyborów w Polsce jako opowiedzenie się przez Polaków za Europą i uznał to za dobrą wiadomość także dla Niemców. Rzecznik MSZ zapowiedział, że w środę Westerwelle złoży wizytę w Polsce.
- Wczoraj odbyły się w Polsce bardzo ważne wybory i na podstawie zarysowującego się wyniku można powiedzieć, że Polacy opowiedzieli się za Europą. I jest to dobra wiadomość także dla nas, jako niemieckich sąsiadów - oświadczył minister spraw zagranicznych Niemiec w Luksemburgu, gdzie uczestniczy w spotkaniu szefów dyplomacji państw UE.

I to bardzo mnie nie dziwi (zwłaszcza gdy się wróci do dawnej umiejętności czytania "między wierszami") - cieszą się, co znaczy, że widzą iż mają z czego. Mi się jednak wydaje, że Polacy zasługują na więcej.
PS. Zasadniczych zmian w podziale głosów nie ma, natomiast sukces Ruchu Palikota to dla mnie klęska przyzwoitości w niemal każdym jej wymiarze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jadwiga Chmielowska
Site Admin


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3642

PostWysłany: Pon Paź 10, 2011 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POSŁOWIE PLATFORMY OBYWATELSKIEJ

Okręg białostocki:
1. Barbara Kudrycka - 41 047
2. Robert Tyszkiewicz - 10 465
3. Damian Raczkowski - 10 271
4. Bożena Kamińska - 10 019
5. Jacek Żalek - 8 103

Okręg bielski:
1. Mirosława Nykiel - 43 329
2. Sławomir Kowalski - 13 389
3. Czesław Gluza - 13 334
4. Małgorzata Pępek - 12 723
5. Aleksandra Trybuś - 10 061

Okręg bydgoski:
1. Radosław Sikorski - 91 719
2.Krzysztof Brejza - 12 598
3. Teresa Piotrowska - 10 009
4. Paweł Olszewski - 9 257
5. Jarosław Katulski - 5 872
6. Iwona Kozłowska - 4 668

Okręg chełmski:
1. Stanisław Żmijan - 9 794
2. Mariusz Grad - 9 526
3. Grzegorz Raniewicz - 7 847

Okręg częstochowski:
1. Halina Rozpondek - 23 722 głosów
2. Izabela Leszczyna - 18 737
3. Grzegorz Sztolcman - 8 926

Okręg elbląski:
1. Elżbieta Gelert - 15 901
2. Piotr Cieśliński - 15 547
3. Sławomir Rybicki - 13 644
4. Miron Sycz - 8 884

Okręg gdański:
1. Sławomir Nowak
2. Iwona Guzowska
3. Agnieszka Pomaska
4. Leszek Blanik - startował z ostatniego miejsca, zdobył ok. 14,5 tys. głosów
5. Sławomir Neumann
6.Jerzy Borowczak
7.Jerzy Kozdroń
8. Katarzyna Hall

Okręg gdyński:
1. Marek Biernacki - 60 765 głosów
2. Kazimierz Plocke - 18 402
3. Krystyna Kłosin - 15 733
4. Tadeusz Aziewicz - 13 806
5. Stanisław Lamczyk - 12 481
6. Jerzy Budnik - 8 463
7. Leszek Redzimski - 7 371
8. Teresa Hoppe - 7 153

Okręg gliwicki:
1. Krystyna Szumilas - 42 200
2. Tomasz Głogowski - 15 649
3. Andrzej Gałażewski - 11 746
4. Jacek Brzezinka - 10 775
5. Borys Budka - 10 260
6. Jan Kaźmierczak - 8 155

Okręg kaliski:
1. Sebastian Witczak
2. Małgorzata Adamczak
3. Maciej Orzechowski
4. Wojciech Ziemniak
5. Łukasz Borowiak


Okręg katowicki:
1. Tomasz Tomczykiewicz - 57 323 głosów
2. Danuta Pietraszewska - 25 496
3. Marek Plura - 22 795
4. Elżbieta Pierzchała - 14 557
5. Ewa Kołodziej - 14 149
6. Marek Wójcik - 10 753
7. Jerzy Ziętek - 8 960

Okręg koniński:
1. Tomasz Nowak
2. Paweł Arndt
3. Krystyna Poślednia

Okręg koszaliński:
1. Stanisław Gawłowski
2. Marek Hok
3. Paweł Suski
4. Wiesław Suchowiejko

Okręg krośnieński:
1. Małgorzata Chomycz - 16 829
2. Piotr Tomański - 9 621
3. Marek Rząsa - 9 204

Okręg kielecki:
1. Marzena Okła-Drewnowicz - 32 953
2. Konstanty Miodowicz - 13 378
3. Artur Gierada - 10 745
4. Zbigniew Pacelt - 8 702
5. Lucjan Pietrzczyk - 5 826

Okręg Kraków I (nr 12), zw. chrzanowskim:
1. Paweł Graś
2. Tadeusz Arkit
3. Joanna Bobowska
4. Dorota Niedziela

Okręg Kraków II (nr 13):
1. Jarosław Gowin
2. Ireneusz Raś
3. Jerzy Fedorowicz
4. Katarzyna Matusik-Lipiec
5. Łukasz Gibała
6. Józef Lassota
7. Jagna Marczułajtis-Walczak
8. Lidia Gądek

Okręg legnicko-jeleniogórski:
1. Grzegorz Schetyna - 67 670
2. Ewa Drozd - 14 205
3. Zofia Czernow - 7 740
4. Robert Kropiwnicki - 6 029
5. Norbert Wojbarowski

Okręg lubelski:
1. Joanna Mucha - 45 568
2. Włodzimierz Karpiński - 16 498
3. Magdalena Gąsior-Marek - 14 676
4. Cezary Kucharski - 7 910

Okręg lubuski:
1. Bożena Bukiewicz - 38 017
2. Stefan Niesiołowski - 36 993
3. Krystyna Sibińska - 8 765
4. Witold Pahl - 7 235
5. Bożena Sławiak - 6 673
6. Waldemar Sługocki - 6 465

Okręg łódzki:
1. Krzysztof Kwiatkowski - minister sprawiedliwości
2. John Godson
3. Cezary Grabarczyk - minister infrastruktury
4. Iwona Śledzińska-Katarasińska
5. Małgorzata Niemczyk - była mistrzyni Europy w siatkówce

Okręg Nowy Sącz:
1. Andrzej Czerwiński
2. Marian Cycoń
3. Andrzej Gut-Mostowy

Okręg olsztyński:
1. Beata Bublewicz
2. Lidia Staroń
3. Janusz Cichoń
4. Andrzej Orzechowski
5. Paweł Papke

Okręg opolski:
1. Leszek Korzeniowski
2. Tadeusz Jarmuziewicz
3. Janina Okrągły
4. Andrzej Buła
5. Brygida Kolenda-Łabuś
6. Rajmund Miller

Okręg pilski:
1. Adam Szejnfeld
2. Jakub Rutnicki
3. Małgorzata Janyska
4. Killion Munyama

Okręg piotrkowski:
1. Elżbieta Radziszewska
2. Dorota Rutkowska

Okręg płocko-ciechanowski:
1. Julia Pitera
2. Mirosław Koźlakiewicz
3. Elżbieta Gapińska

Okręg poznański:
1. Waldy Dzikowski - 54 647
2. Rafał Grupiński - 40 510
3. Agnieszka Kozłowska-Rajewicz - 27 807
4. Bożena Szydłowska - 14 352
5. Arkady Radosław Fiedler - 17 467
6. Jacek Tomczak - 14 547

Okręg radomski:
1. Ewa Kopacz
2. Radosław Witkowski
3. Czesław Czechyra

Okręg rybnicki:
1. Joanna Kluzik-Rostkowska - 22 418 głosów
2. Marek Krząkała PO - 25 938
3. Henryk Siedlaczek - 20 019
4. Krzysztof Gadowski - 15 326
5. Ryszard Zawadzki - 10 108

Okręg rzeszowski:
1. Zbigniew Rynasiewicz - 27 510
2. Krystyna Skowrońska - 25 174
3. Mirosław Pluta - 12 812
4. Renata Butryn - 8 941

Okręg siedlecko-ostrołęcki:
1. Mroczek Czesław - 22 985
2. Kozaczyński Jacek - 6 804
3. Kania Andrzej - 5 212

Okręg sieradzki:
1. Andrzej Biernat
2. Agnieszka Hanajczyk
3. Cezary Tomczyk
4. Artur Dunin

Okręg sosnowiecki:
1. Wojciech Saługa - 26 368
2. Beata Małecka-Libera - 23 822
3. Piotrowi Van der Coghenowi - 12 171
4. Jarosław Pięta - 9 309
5. Anna Nemś - 9 086

Okręg szczeciński:
1. Bartosz Arłukowicz
2. Magdalena Kochan
3. Arkadiusz Litwiński
4. Konstanty Oświęcimski
5. Renata Zaremba
6. Zofia Ławrynowicz.
7. Ewa Żmuda Trzebiatowska

Okręg tarnowski:
1. Aleksander Grad
2. Robert Wardzała
3.Urszula Augustyn

Okręg toruńsko-włocławski:
1. Tomasz Lenz - 28 998
2. Antoni Mężydło - 17 077
3. Domicela Kopaczewska - 16 992
4. Janusz Dzięcioł - 13 907
5. Tomasz Szymański - 7 510
6. Marek Wojtkowski - 7 352

Okręg wałbrzyski:
1. Izabela Mrzygłocka - 31 697
2. Jakub Szulc - 17 230
3. Monika Wielichowska - 10 589
4. Tomasz Smolarz - 9 893
5. Agnieszka Kołacz-Leszczyńska - 6 762

Okręg Warszawa I (nr 19):
1. Donald Tusk
2. Kidawa-Błońska Małgorzata
3. Jacek Vincent-Rostowski
4. Joanna Fabisiak
5. Marcin Święcicki
6. Roman Kosecki
7. Alicja Dąbrowska
8. Michał Szczerba
9. Ligia Krajewska PO
10. Marcin Kierwiński PO
I być może - przy 11. mandatach dla PO: Leszek Jastrzębski

Okręg Warszawa II (nr 20), zw. podwarszawskim:
1. Andrzej Halicki
2. Dariusz Rosati
3. Jadwiga Zakrzewska
4. Alicja Olechowska
5. Barbara Czaplicka
Jeśli PO uzyska szósty mandat, wchodzi Zenon Durka

Okręg wrocławski:
1. Bogdan Zdrojewski
2. Ewa Wolak
3. Sławomir Piechota
4. Marek Łapiński
5. Michał Jaros
6. Jarosław Charłampowicz
7. Stanisław Huskowski
8. Roman Kaczor
9. Maciej Zieliński.

POSŁOWIE PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI

Okręg białostocki:
1. Krzysztof Jurgiel - 35 763 głosów
2. Mariusz Kamiński - 22 675
3. Jarosław Zieliński - 21 015
4. Dariusz Piontkowski - 14 439
5. Lech Kołakowski - 13 502
6. Jacek Bogucki - 10 927

Okręg bielski:
1. Stanisław Szwed - 32 416
2. Stanisław Pięta - 12 708
3. Jacek Falfus - 11 391

Okręg bydgoski:
1. Kosma Złotowski - 21 602 głosów
2. Tomasz Latos - 20 308
3. Bartosz Kownacki - 7 735

Okręg chełmski:
1. Sławomir Zawiślak - 24 175
2. Beata Mazurek - 21 027
3. Piotr Szeliga - 8 187
4. Adam Abramowicz - 5 102

Okręg częstochowski:
1. Jadwiga Wiśniewska - 34 491 głosów
2. Szymon Giżyński - 9 146

Okręg elbląski:
1. Leonard Krasulski - 12 790
2. Zbigniew Babalski - 7 217

Okręg gdański:
1. Anna Fotyga
2. Andrzej Jaworski
3. Maciej Łopiński

Okręg gdyński:
1. Janusz Śniadek - 24 167
2. Dorota Arciszewska-Mielewczyk - 16 715
3. Jolanta Szczypińska - 15 902
4. Jarosław Sellin - 9 670

Okręg gliwicki:
1 Jerzy Polaczek - 22 310
2. Piotr Pyzik - 12 039

Okręg kaliski:
1. Andrzej Dera
2. Jan Dziedziczak
3. Adam Rogacki

Okręg katowicki:
1. Wojciech Szarama - 27 541
2. Grzegorz Tobiszowski - 13 268
3. Maria Nowak - 10 820

Okręg kielecki:
1. Beata Kempa - 66 765 głosów
2. Jarosław Rusiecki - 7 337
3. Krzysztof Lipiec - 6 698
4. Maria Zuba - 5 892
5. Andrzej Bętkowski - 4 533
6. Tomasz Kaczmarek - 4 141

Okręg koniński:
1. Adam Hofman
2. Zbigniew Dolata
3. Witold Czarnecki

Okręg koszaliński:
1. Czesław Hoc
2. Stefan Strzałkowski

Okręg Kraków I (nr 12), zw. chrzanowskim:
1. Beata Szydło
2. Marek Łatas
3. Marek Polak
4. Krzysztof Szczerski

Okręg Kraków II (nr 13):
1. Andrzej Duda
2. Ryszard Terlecki
3. Andrzej Adamczyk
4. Barbara Bubula
5. Jacek Osuch

Okręg krośnieński:
1. Marek Kuchciński 23 128
2. Bogdan Rzońca 15 623
3. Mieczysław Golba 12 332
4. Stanisław Piotrowicz 12 325
5. Kazimierz Ziobro 8 234
6. Piotr Babinetz 7 239

Okręg legnicko-jeleniogórski:
1. Adam Lipiński - 25 523
2. Marzena Machałak - 11 812
3. Elżbieta Witek - 9 381
4. Jan Zubowski - 6 800

Okręg lubelski:
1. Elżbieta Kruk - 30 048
2. Lech Sprawka - 23 848
3. Gabriela Masłowska - 17 777
4. Małgorzata Sadurska - 15 946
5. Krzysztof Michałkiewicz - 11 762
6. Jarosław Żaczek - 11 278

Okręg lubuski:
1. Elżbieta Rafalska - 14 812
2. Marek Ast - 12 598
3. Jerzy Materna - 12 868

Okręg łódzki:
1.Witold Waszczykowski - były minister spraw zagranicznych
2.Dariusz Barski - prokurator krajowy w stanie spoczynku
3.Jan Tomaszewski - były bramkarz reprezentacji Polski

Okręg Nowy Sącz:
1. Arkadiusz Mularczyk
2. Barbara Bartuś
3. Wiesław Janczyk
4. Edward Siarka
5. Andrzej Romanek
6. Anna Paluch
7. Piotr Naimski

Okręg olsztyński:
1. Jerzy Szmit
2. Iwona Arent

Okręg opolski:
1. Jerzy Żyżyński
2. Sławomir Kłosowski
3. Patryk Jaki

Okręg pilski:
1. Paweł Szałamacha
2. Maks Kraczkowski

Okręg piotrkowski:
1. Antoni Macierewicz
2. Robert Telus
3. Dariusz Seliga
4. Marcin Witko

Okręg płocko-ciechanowski:
1. Wojciech Jasiński
2. Marek Opioła
3. Robert Kołakowski
4. Maciej Małecki

Okręg poznański:
1.Tadeusz Dziuba - 28 508
2. Tomasz Górski - 9,2 tys. głosów

Okręg radomski:
1. Zbigniew Kuźmiuk
2. Marek Suski
3. Marzena Wróbel
4. Dariusz Bąk

Okręg rybnicki:
1. Bolesław Piecha - były wiceminister zdrowia - 34 520 głosów, najwięcej w okręgu
2. Izabela Kloc - 12 833
3. Grzegorz Matusiak - 6 889

Okręg rzeszowski:
1. Stanisław Ożóg - 37 160 głosów
2. Józefa Hrynkiewicz - 17 039
3. Zbigniew Chmielowiec - 16 038
4. Kazimierz Moskal - 14 234
5. Andrzej Szlachta - 13 717
6. Krzysztof Popiołek - 12 755
7. Jan Warzecha - 12 588
8. Kazimierz Gołojuch - 12 311

Okręg siedlecko-ostrołęcki:
1. Tchórzewski Krzysztof Józef - 22 787
2. Pawłowicz Krystyna - 20 681
3. Czartoryski Arkadiusz - 17 516
4. Kowalczyk Henryk - 13 713
5. Woźniak Grzegorz Adam - 8 550
6. Wargocka Teresa Anna - 7 743

Okręg sieradzki:
1. Grzegorz Schreiber
2. Marek Matuszewski
3. Piotr Polak
4. Tadeusz Woźniak
5. Marcin Mastalerek

Okręg sosnowiecki:
1. Ewa Malik - 25 214
2. Waldemar Andzel - 10 328

Okręg szczeciński:
1. Joachim Brudziński
2. Leszek Dobrzyński
3. Michał Jach

Okręg tarnowski:
1. Edward Czesak
2. Włodzimierz Bernacki
3. Józef Rojek
4. Wojtkiewicz Michał
5. Jan Ziobro

Okręg toruńsko-włocławski:
1. Zbigniew Girzyński - 24 907
2. Łukasz Zbonikowski - 17 327
3. Jan Krzysztof Ardanowski - 14 841
4. Anna Sobecka - 6 990

Okręg wałbrzyski:
1. Bogdan Święczkowski - 17 109
2. Anna Zalewska - 14 999

Okręg Warszawa I (nr 19):
1. Jarosław Kaczyński
2. Mariusz Kamiński
3. Małgorzata Gosiewska
4. Adam Kwiatkowski
5. Artur Górski
6. Przemysław Wipler

Okręg Warszawa II (nr 20), zw. podwarszawskim:
1. Mariusz Błaszczak
2. Ludwik Dorn
3. Jan Szyszko
4. Jacek Sasin
Jeśli PiS uzyska piąty mandat, wchodzi do Sejmu Anna Sikora

Okręg wrocławski:
1. Dawid Jackiewicz
2. Kazimierz Michał Ujazdowski
3. Jacek Świat
4. Mariusz Orion Jędrysek


POSŁOWIE RUCHU PALIKOTA

Okręg białostocki:
Adam Rybakowicz - 11 792

Okręg bielski:
Artur Górczyński - 9 980

Okręg bydgoski:
Łukasz Krupa - 18 401

Okręg chełmski:
Marek Poznański - 14 636

Okręg częstochowski:
Artur Bramora - 10 610

Okręg elbląski:
Wojciech Penkalski - 9 255

Okręg gliwicki:
Marek Stolarski - 12 739

Okręg gdański:
Piotr Bauć

Okręg gdyński:
Robert Biedroń - 14 330

Okręg kaliski:
Krzysztof Kłosowski

Okręg katowicki:
Andrzej Rozenek - 15 793

Okręg kielecki:
Jan Cedzyński - 14 023

Okręg koniński:
Jacek Kwiatkowski

Okręg koszaliński:
Andrzej Lewandowski

Okręg Kraków II (nr 13):
Anna Grodzka

Okręg krośnieński:
Małgorzata Marcinkiewicz - 10 058

Okręg legnicko-jeleniogórski:
Ryszard Kmiecik - 13 015

Okręg lubelski:
1. Zofia Popiołek - 18 752
2. Michał Kabaciński - 6 984

Okręg lubuski:
Maciej Mroczek - 15 335

Okręg łódzki:
Roman Kotliński - redaktor naczelny antyklerykalnego tygodnika "Fakty i Mity"

Okręg olsztyński:
Tomasz Makowski

Okręg opolski:
Adam Kępiński

Okręg pilski:
Jacek Najder

Okręg piotrkowski:
Marek Domaracki

Okręg płocko-ciechanowski:
Paweł Sajak

Okręg poznański:
Maciej Banaszak - 18 837

Okręg radomski:
Armand Ryfiński

Okręg rybnicki:
Piotr Chmielowski - 9 925 głosów, przedsiębiorca z branży dystrybucji materiałów medycznych

Okręg rzeszowski:
Dariusz Dziadzio - 11 091

Okręg sieradzki:
Michał Pacholski

Okręg sosnowiecki:
Jerzy Borkowski - 20 292

Okręg szczeciński:
Andrzej Piątak

Okręg toruńsko-włocławski:
Maciej Wydrzyński - 15 311

Okręg wałbrzyski:
Halina Szymiec-Raczyńska - 12 654

Okręg Warszawa I (nr 19):
1. Janusz Palikot
2. Wanda Nowicka

Okręg Warszawa II (nr 20), zw. podwarszawskim:
Artur Dębski

Okręg wrocławski:
Wincenty Elsner

POSŁOWIE POLSKIEGO STRONNICTWA LUDOWEGO

Okręg białostocki:
Edmund Borawski - 11 759

Okręg bydgoski:
Eugeniusz Kłopotek - 13 287

Okręg chełmski:
1. Genowefa Tokarska - 8 776
2.Franciszek Stefaniuk - 7 369

Okręg elbląski:
Stanisław Żelichowski

Okręg kaliski:
1. Józef Racki
2. Piotr Walkowski

Okręg kielecki:
1. Adam Jarubas - 27 388
2. Mirosław Pawlak - 5 895
3. Jarosław Górczyński - 4 794

Okręg koniński:
Eugeniusz Grzeszczak

Okręg krośnieński:
Mieczysław Kasprzak - 6 893

Okręg lubelski:
1. Krzysztof Hetman - 10 804
2. Jan Łopata - 8 725

Okręg lubuski:
Józef Zych - 6919

Okręg olsztyński:
Zbigniew Włodkowski

Okręg pilski:
Stanisław Kalemba

Okręg piotrkowski:
Krystyna Ozga

Okręg płocko-ciechanowski:
1. Waldemar Pawlak
2. Piotr Zgorzelski

Okręg radomski:
Mirosław Maliszewski

Okręg rzeszowski:
Jan Bury - 15 649

Okręg siedlecko-ostrołęcki:
1. Sawicki Marek Wacław - 23 901
2. Borkowski Krzysztof Wawrzyniec - 6 868

Okręg sieradzki:
Mieczysław Łuczak

Okręg tarnowski:
Andrzej Sztorc

Okręg toruńsko-włocławski:
Zbigniew Sosnowski - 7 354

Okręg Warszawa II (nr 20), zw. podwarszawskim:
Janusz Piechociński PSL

Okręg wrocławski:
Ewa Mańkowska

POSŁOWIE SOJUSZU LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Okręg białostocki:
Eugeniusz Czykwin - 14 286

Okręg bydgoski:
Anna Bańkowska - 16 195

Okręg chełmski:
Zbigniew Matuszczak - 7 639

Okręg częstochowski:
Marek Balt - 5 378

Okręg gdyński:
Leszek Miller - 15 315

Okręg kaliski:
Leszek Aleksandrzak

Okręg katowicki:
Zbyszek Zaborowski - 9 482

Okręg kielecki:
Sławomir Kopyciński - 6 637

Okręg koniński:
Tadeusz Tomaszewski

Okręg koszaliński:
Stanisław Wziątek

Okręg legnicko-jeleniogórski:
1. Małgorzata Szmajdzińska - 15 883
2. Ryszard Zbrzyzny - 11 990

Okręg lubelski:
Jacek Czerniak - 5 965

Okręg lubuski:
Bogusław Wontor - 8 065

Okręg łódzki:
Dariusz Joński, szef partii w regionie łódzkim

Okręg olsztyński:
Iwiński Tadeusz

Okręg opolski:
Tomasz Garbowski

Okręg pilski:
Romuald Ajchler

Okręg piotrkowski:
Artur Ostrowski

Okręg poznański:
Krystyna Łybacka - 16 616

Okręg rzeszowski:
Tomasz Kamiński - 8 410

Okręg siedlecko-ostrołęcki:
Stanisława Alicja Prządka - 8 717

Okręg sieradzki:
Cezary Olejniczak

Okręg sosnowiecki:
Witold Klepacz - 6 817

Okręg szczeciński:
Grzegorz Napieralski

Okręg toruńsko-włocławski:
Jerzy Wenderlich - 19 078

Okręg Warszawa I (nr 19):
Ryszard Kalisz
Jeśli SLD uzyska dwa mandaty, wchodzi również Marek Balicki

Okręg Warszawa II (nr 20), zw. podwarszawskim:
Katarzyna Piekarska

MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Okręg opolski:
Ryszard Galla

_________________
Jadwiga Chmielowska Przewodnicz?ca Oddzia?u Katowice i Komitetu Wykonawczego "Solidarnosci Walcz?cej"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum



Załóż bezpłatnie forum phpbb2 lub phpbb3 na Forumoteka.pl


Forumoteka.pl to jedna z najstarszych platform oferująca bezpłatne fora dyskusyjne. Do tej pory założono na niej blisko 700 for, na których znajduje się ponad 60 tys. tematów. Użytkownicy napisali tutaj już blisko milion postów! Tym samym platforma jest znakomitym miejscem m.in. do wyrażania swoich opinii czy też stała się narzędziem do marketing szeptany.

Przeczytaj najnowsze artykuły:

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #6

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #5

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #4



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group