Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Uczelnie piorą mózgi

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomasz Triebel
Weteran Forum


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 262

PostWysłany: Sob Paź 15, 2011 11:53 am    Temat postu: Uczelnie piorą mózgi Odpowiedz z cytatem

Ja tez dostaje informacje ze studenci sa tacy "madrzy" i glosowali na Pali...kota. To nie rozi sie znikad a jedynie ma swoj poczatek w szkolach podstawowych kiedy nauczycielki nagminnie uczestnicza w kongresach kobiet i wsluchuja sie w... Srode czy "tlusty czwartek"
Piotr Z

Oto jak wyglada swiadomosc naszych mlodych 'wyksztalciuchow".
Skopiowalem email ponizej jaki otrzymalem od syna mojego najlepszego kolegi ktory studiuje na jednym z uniwersytetow w Polsce. Prosze zobaczyc jak wyglada sytuacja na uczelni. Rzad widac nie traci czasu. Organizuje polityczne kampanie w szkolach. Widac postawili na mlodziez, bo mlodziez nie wie kto kim jest w rzadzie i nie znaja sytuacji z przed 1989. Potem ukonczy taki studia nauczycielskie i bedzie dalej pral innym dzieciom glowy. To nie jest demokracja to nowy rodzaj totalitaryzmu.

Czarek


Przykre jest to, że spora część studentów oddała głos na tego paligłupa, w sondażu przedwyborczym na Uniwersytecie Paligłup osiagnął aż 22,5%, niewiele mniej od PiSu! którego poparło 24%, PO oczywiście jak zawsze bez konkurencji 42,5%.

Główny powód takiego wyboru to legalizacja marihuany, która Palikot miałby rzekomo wprowadzić, ten pomysł strasznie się spodobał studentom. Dziwi mnie tylko,że spora część z nich uważa się za katolików, a przeciez to diabeł który całokowicie chce zniszczyć polski kościół, księży, usunąć religie ze szkół, więc nie rozumiem jak ktoś może się uważać za osobę wierzącą i jednocześnie głosować na człowieka chcącego zniszczyć wiare i religię.

Co najlepsze w tym wszystkim nie wiem czy wujek wie gdzie Palikot skończył studia, na katolickim Uniwersytecie Lubelskim!

Nie wierzę już w polske i wstyd mi za nasz naród, myślimy nawet z Asią czy po studiach nie wybyć gdzieś jak wujek bo nawet wynik wyborów znów pokazał jak łatwo manipulować polskim narodem, żałosne!



Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz Triebel
Weteran Forum


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 262

PostWysłany: Sob Paź 15, 2011 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo,
Po emocjach związanych z wyborami zachęcamy wszystkich, którym w sercu bije Polska, by przyłączyli się do projektu "Tydzień Patriotyczny" organizowany przez federację różnych organizacji pozarządowych, a koordynowany przez łódzki ZHR.

W okolicach Święta Niepodległości 11 listopada przewidzieliśmy wiele ciekawych inicjatyw, które warto rozpropagować, dlatego zachęcamy Państwa do rozesłania tej informacji do swoich środowisk oraz do włączenia się do działań patriotycznych.

Polecamy do zapoznania się ze szczegółami Tygodnia Patriotycznego:
http://lodzki.zhr.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=39&Itemid=161

http://www.facebook.com/tydzienpatriotyczny

Pozdrawiamy!
Studenci z NZS Łódź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum