Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

W Bogu nadzieja.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bogusław
Weteran Forum


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 103

PostWysłany: Pią Gru 23, 2011 9:18 pm    Temat postu: W Bogu nadzieja. Odpowiedz z cytatem

Do
Kancelarii Prezydenta
III RP
Bronisława Komorowskiego

Odpowiadając na pismo podpisane przez głównego specjalistę ( oczywiście kancelarii prezydenta) otrzymane 2011-12-20 muszę stwierdzić że jest wyczerpujący
w zawartej wykładni prawnej w sposobie zrzeczenia się obywatelstwa.
Taką wiadomość można uzyskać w każdym urzędzie gminy.
Tak w piśmie z dnia 2011-10-24 jak i 2011-12-07 do prezydenta zwróciłem na bardzo wiele uchybień prawnych wobec mojej rodziny.
Pismo z kancelarii prezydenta datowane na dzień 2011-12-16 nawet nie zająknęło się
na ten temat żeby wyjaśnić chociaż jeden problem.
To także uważam za ciche przyzwolenie na bezprawie pt. nie wtrącaj się tak gdzie nie trzeba.
Załatwiaj papiery i adiós, wyjechało tylu za chlebem to rodzinkę Maślińskiego chętnie też się pozbędziemy.
Moje pismo z dnia 2011-12-07 może było czytane lecz nie do końca zrozumiane.
Z takim problemem na poziomie szkoły podstawowej w początkującym okresie w państwowej administracji łącznie z niektórymi przedstawicielami tzw. wymiaru sprawiedliwości spotkałem się niejednokrotnie.
Może było nieczytelne, więc przypominam w formie bardzo zrozumiałej.

Cytuję: Panie prezydencie III RP Bronisławie Komorowski to pismo de facto jest pro forma.
Za przyzwoleniem Polskich władz nasza rodzina nie posiada obywatelstwa
w pełnym znaczeniu od 2008r. Ostróda Syg. 2 Ds. 263/ 09.
Szablonowa spychologia, przepychanka przez sądy i prokuratury Ostróda, Działdowo, Nowe Miasto Lubawskie ku czci przestępstw wymiaru sprawiedliwości jak i urzędników administracji,
kk Art. 231. § 1., Art. 239. § 1 to główne podstawy odpowiedzialności w/w.

Znając prawo administracyjne oraz Ordynacja do sejmu i senatu, Art. 12.-1. Wyborcy zameldowani na obszarze gminy na pobyt stały wpisywani są do rejestru wyborców z urzędu……………

Stwierdzam jednoznacznie że jest to wynik decyzji Burmistrza Miasta i Gminy Morąg Sobierajskiego w wyniku której nie posiadamy na terenie III RP żadnego meldunku.
Jego decyzja jak wyżej wspomniałem została podtrzymana przez tzw. wymiar sprawiedliwości przy cichym poparciu przez instancje wyższe.

Zgadzam się że zgodnie z Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej Artykuł 137 brzmi:
Prezydent Rzeczypospolitej nadaje obywatelstwo polskie i wyraża zgodę na zrzeczenie się obywatelstwa polskiego.

Lecz jest stosowana bezprawna zasada
„ Szlachcic na zagrodzie jest równy Wojewodzie”
I taka jest stosowana wobec mojej rodziny, łamane są nie tylko podstawowe prawa administracyjne lecz także konstytucyjne na każdym szczeblu także tzw. wymiaru sprawiedliwości III RP.
Przesłany list nic nie zmienia w sytuacji ponieważ już faktycznie administracja III RP pozbawiła nas praw obywatelskich od trzech lat.
Panie Prezydencie działanie mojej rodziny na podstawie
Konwencja ONZ z 20 września 1954r nie zmusza mnie do opuszczenia
„Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polski”

Decyzja o przywróceniu pełnych praw obywatelskich leży po stronie tak Ministra Sprawiedliwości Jarosława Gowina jak i Prokuratora Generalnego Andrzeja Sereta.
Poprzez postępowanie procesowe.
Obiektywnie patrząc ten problem spadł na Ministra Sprawiedliwości Jarosława Gowina
po Krzysztofie Kwiatkowskim także z PO.


Jak obyczaj stary głosi
Według ojców naszych wiary,
Pragnę złożyć Wam życzenia
W dniu Bożego Narodzenia.
Niech ta gwiazdka betlejemska,
Która świeci dziś o zmroku,
Doprowadzi Was szczęśliwie
Do spotkania w Nowym Roku.



Życzenia są bardzo szczere.
W Bogu nadzieja że państwowa administracja w człowieku będzie widziała petenta a nie robola z którego podatków żyje.

Bogusław Maśliński
adres kontaktowy
Zawroty 6/1
14-300 Morąg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum