Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyjść na ulice i pokazać im kły!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Administrator
Weteran Forum


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 907

PostWysłany: Nie Paź 01, 2006 11:55 am    Temat postu: Wyjść na ulice i pokazać im kły! Odpowiedz z cytatem

Wyjść na ulice i pokazać im kły!

W maju tego roku,
stałem nad grobem mojego przyjaciela z podziemia, Zbyszka Sawickiego z Gliwic.
Opowiadałem jemu, że dzisiaj rząd nareszcie bierze się za tych bandytów, morderców i kłamców. Za kombinatorów, sprzedawczyków i Judaszy.
Nareszcie powstanie prawo, które osądzi komunistyczny system, odsunie od władzy zdrajców i będziemy mogli, może jeszcze w tym roku, ogłosić Niepodległość Polski.

Szkoda, że ty Zbysiu tego nie doczekałeś!!!

Dzisiaj czuję, że Kaczyńscy ( daj Boziu im zdrowia) nie dadzą rady sami. A ja, jeżeli nie podniosę dupy z fotela, nie doczekam niepodległości tak jak Zbysiu.
Miał rację Profesor Jerzy Przystawa, że niepodległości nie dostaje się w prezencie. Trzeba o nią walczyć!

Przepraszam moich zacnych kolegów, którzy piszą apele o wsparcie Kaczyńskich i tych wszystkich, co to podpisują.
To gówno daje!
Ubecja się z tego śmieje, a Kaczyńskim taki papier może najwyżej się przydać w toalecie.

Wilki ubrali Was w skórę baranka, a Wy, o święta naiwności, w to uwierzyliście.
A więc czas na oświecenie.
Jesteśmy wilkami, wśród wilków. Mamy tak samo kły jak oni!

I przyszedł czas, żeby zrzucić skórę baranka, wyjść na ulice i pokazać im kły!

Tak, przyszedł czas na czyny! Trzeba pokazać naszą determinację.
Za nami ściana. Już nie mamy się gdzie cofać.
Do drugiej „nocnej zmiany” nie dopuścimy!
A jeżeli to nastąpi, będziemy walczyć, tak jak w latach osiemdziesiątych.
Ale już nie będzie tego, co namawiał mnie do oporu biernego. Zbyszek Sawicki nie żyje!


Czarny jak wiewiórka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadeusz Świerczewski
Moderator


Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 505

PostWysłany: Nie Paź 01, 2006 2:11 pm    Temat postu: Wyjść na ulice i pokazać im kły! Odpowiedz z cytatem

Czarny napisał:
Wyjść na ulice i pokazać im kły!
Popieram Ciebie, mnie też jest smutno i głupio, gdy ubecy śmieją mi się w twarz, mówiąc "...no i co panie Tadziu ma pan z tego, jeszcze panu mało."
W jednym z postów też napisałem, że jeżeli chcą mieć wojenkę, to ją będą mieli. Przy koalicji PO+SLD+samoobrony i naszych ukrytych postkomunistów, Wyjście na ulice będzie nieuniknione, tu już nie pomogą żadne "zaklęcia", nawet Kościoła. Niestety sami też jesteśmy sobie winni, niszczemy autorytety, nawe nie potrafimy promować swoich LUDZI. Aby wyjść na ulicę, trzeba się zorganizować, dotrzeć do Naszych ludzi, z pokorą ICH przeprosić, jest za co!. To byli i są wspaniali LUDZIE, mimo goryczy, staną do APELU. W 20-tą rocznicę SW, domagali się czynu, lecz koniukturalizm, konformizm, zawiązywanie dziwnych powiązań i układów, sprowadziło naszą organizacje na NIEBYT, trzeba się organizować, NATYCHMIAST!!!. NON VERBIS SED GLEDIS
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum