Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

JOANNA JANOWSKA- KOBIETA, KTÓRA NAKRZYCZAŁA NA PREMIERA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robert Majka
Weteran Forum


Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 2649

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 3:29 am    Temat postu: JOANNA JANOWSKA- KOBIETA, KTÓRA NAKRZYCZAŁA NA PREMIERA Odpowiedz z cytatem

http://www.tvn24.pl/0,1522962,0,1,wiadomosc.html


Najnowsze informacjeKanały RSS

Tematy: premier21:01, 28.09.2007 /TVN24

"Nie jestem politykiem, nie umiem kłamać"

JOANNA JANOWSKA – KOBIETA, KTÓRA NAKRZYCZAŁA NA PREMIERA

TVN24
- Nie jestem z układu, polityka mnie nie interesuje. Zdenerwowałam się na długie remonty i poskarżyłam premierowi – zdradziła „Bohaterka tygodnia” Joanna Janowska. Łódzka restauratorka wczoraj nakrzyczała na Jarosława Kaczyńskiego.
- W życiu nie należałam do żadnej partii, nie należę i nie zamierzam należeć. Nie jestem częścią żadnego układu – zapewniła restauratorka. - Po prostu byłam wczoraj tak zdenerwowana, nie wpuścili mnie do mojej restauracji, i jeszcze straż miejska mi mówi: niech się pani poskarży premierowi, to się poskarżyłam. Jestem pyskata i mam siłę przebicia – zapewnia Janowska.

Podczas wczorajszej wizyty Jarosława Kaczyńskiego w Łodzi restauratorka wytknęła władzom miasta, że remont na ulicy Piotrkowskiej trwa już trzy miesiące, a prace ruszyły dopiero przed przyjazdem premiera. – Nikt się nami nie zajmuje. Dopiero jak pan premier, pani minister (Joanna Kluzik-Rostkowska - red.) i pan prezydent (Łodzi Jerzy Kropiwnicki - red.) przyjeżdża, to coś się dzieje. To nie w porządku – mówiła.

- Zdenerwowało mnie, że przyjeżdża sama góra i biorą się do roboty. Nagle 40 robotników, 6 koparek, brakowało tylko czerwonego dywanik i goździka – wyjaśniła w TVN24.

Pytana, czy skoro zrobiła pierwszy krok, to zamierza kontynuować działalność polityczną, Janowska zdecydowanie zaprzeczyła. - Polityka wcale mnie nie interesuje. Nie potrafię kłamać – zapewniła. Nie chciała również skomentować zachowania premiera. - Nie wypowiadam się o polityce. Nie dlatego, że się boję, uważam że tak jest lepiej. Nie chcę, ktoś mnie używał w agitacji – stwierdziła.

Jak dodała, do polityki zniechęca je także kampania wyborcza. – To nie powinno tak wyglądać: te wszystkie ostre słowa, obrażanie. Poza tym, zamiast obietnic chciałabym usłyszeć: spróbujemy to zrobić. Nie oczekuję gruszek na wierzbie – zapewniła.

kaw



Komentarz:


Przyklad wypowiedzi do premiera ,mieszkanki Lodzi ,pokazuje w sposób prosty , jak ludzie odbierają rzeczywistość, którą kreują media , a szczególnie od 1989r Gazeta Wyborcza, wysluchajcie Panstwo rozmowy z dziennikarzem TVN.? Ludzmi nieświadomymi, oklamanymi można dalej manipulować.Moim zdaniem, ten przyklad socjologiczny, pokazuje,że od 1989 do 2005r począwszy od Jaruzelskiego , a skończywszy na Kwaśniewskim , moim zdaniem , można uważać równie stracony jak ogloszenie stanu wojennego przez Jaruzelskiego ,namiestnika Moskwy.Dopiero teraz ,choć częściowo wychodzą na powierzchnię fakty ,które nas nie szokują , ale stawiaja w oslupienie Polaków . Często slysze cyt: " ... , do jakiego punktu odniesienia doszla Polska od 1989r ? To wszystko takie zagmatwane , tyle nieczystych powiązań politycznych , gospodarczych. I ci sami ludzie na scenie politycznej od 1989r ... Kiedy , to się zmieni , czy za naszego życia. " Wyborca nie widzi alternatywy , media podtrzymują w mentalności haos. Przyklad zachowania mieszkanki Lodzi, podczas spotkania z premierem , a później w rozmowie z dziennikarzem z TVN , powinien dawac do myślenia.

Robert Majka , polityk , Przemyśl , 29 września 2007r
www.sw.org.pl ,
adres mailowy : robm13@interia.pl ,
tel.+ 48 506084013
tel. + 48 016.6784910
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum