Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kampania okiem Gacparskiego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Servantes
Weteran Forum


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 206

PostWysłany: Czw Paź 11, 2007 11:08 pm    Temat postu: Kampania okiem Gacparskiego Odpowiedz z cytatem






--
Osobiście najbardziej mi się podoba taczanka Dukaczewskiego Smile))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Dąbrowski
Weteran Forum


Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 314

PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 12:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taczanka bardzo dobra bo

Towarzysz Generał Dukaczewski
jak przed stu laty
Komisarz Michał Tuchaczewski
strzela swoim ostre baty
a nam opowiada bajki
o aniołkach z czriezwyjaki

JD
ps 1: ale ja kocham Babcie!
ps 2: o co chodzi z tym Pekinem u Dukaczewskiego?

_________________
Nie jedna miarka wskazuje na Jarka,
Wi?c tak jak czuj? tak zag?osuj?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Servantes
Weteran Forum


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 206

PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Dąbrowski napisał:
ps 1: ale ja kocham Babcie!

Babcie są WALECZNE !! Qmpel w czasie manifestacji w drugiej połowie lat osiemdziesiątych został odbity dzięki zmasowanemu atakowi dwóch Babci uzbrojopnych w parasolki. Na prawdę odbiły go z łap ZOMOli, którzy już go wlekli po ulicy... Obyło się na kilku siniakach i zadrapaniach (dziś jest nobliwym urzędnikiem Wink ). A jaką agresję werbalną potrafiły z siebie wykrzesać Babcie !! Założę się, że nikt nigdy wcześniej ani później nie usłyszał takiej litani wyzwisk i obelg bez użycia przekleństw

Tylko skrajny polityczny ignorant może sobie pozwolić na lekceważenie Babć, a jeszcze gorzej dla niego na zrobienie sobie z nich wrogów.
Nikt, kto widział Babcie w czasie utarczek z milicją pod kościołami w latach osiemdziesiątych (lub choćby w czasie niedoszłego ingresu Wielgusa) - nie będzie ignorował tej WALECZNEJ grupy środowiskowej! Chyba, że był tak zakonspirowanym opozycjonistą, że na uczestnictwo w żadnych zadymach nie mógł sobie pozwolić... Wink Wink Wink

Podczas wizyty Papieża JPII we Wroclawiu w 1997r słyszałem jak Babcia super skutecznie zgasiła wygarniturowanych BORowików Kwacha:
Wzdłuż trasy przejazdu JPII od lotniska na Strachowicach stały tłumy ludzi. Szczególnie dużo było wzdłuż ulic wielkomiejskich sypialni - m.in,. na osiedlu Nowy Dwór. Kiedy po wylądowaniu na samym lotnisku jeszcze trwały uroczystości powitalne pod nowodworski kościół pod wezwaniem Opatrzności Bożej podjechała lancia z dwoma BORowcami, którzy zaraz wysiedli z auta i ustawili się przed szpalerem ludzi. I wtedy pewna zacna Babcia zaczęła z nimi pogaduszki:
-Przepraszam panów...?
- (brak rekacji)
-Bardzo przepraszam, ja chciałam tylko zapytać...
- (niechętne obrzucenie wzrokiem intruza)
-...chciałam zapytać czy pan prezydent już wylądował?
zainteresowanie na twarzach funkcjonariuszy, przez czarne okulary przebija się nawet życzliwy uśmiech
- Tak, tak - wylądował.
- Ale czy wylądował szczęśliwie...?
-Tak! Wszystko w porządku. Wylądował szczęśliwie!!!
- [z wyraźnym zawodem w głosie] A szkoda, szkoda...

Salwa śmiechu jaka wybuchła w najbliższej okolicy Babci tak zdeprymowała orłów z BOR, że czym prędzej wsiedli do auta i się zmyli...
Smile
Jerzy Dąbrowski napisał:
ps 2: o co chodzi z tym Pekinem u Dukaczewskiego?


"Sikorski mówi, że chciał [...] wysłać Dukaczewskiego [...] do Pekinu"

Google Twoim przyjacielem Smile - np. http://www.rmf.fm/fakty/?next=1&ptr=0&id=123885
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum