Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

CISZA NAD URNA......(wyborcza) ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elzbieta Szczepanska
Weteran Forum


Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 132

PostWysłany: Sob Paź 20, 2007 7:51 am    Temat postu: CISZA NAD URNA......(wyborcza) ? Odpowiedz z cytatem

Bylabym niezmiernie wdzieczna gdyby ktos zechcial mi wyjasnic Cisze Wyborcza w jej legislacyjnym rozumieniu obowiazujacym w Polsce i zagranica. Z interentu dowiedzialam ze jest to zakaz agitacji partii politycznych na 24 przed wyborami .

A zatem moje dwa pytania do znawcow tematu:

1. wyslalam w korespondencji prywatnej tekst opublikowany wczesniej na innych stronach gazet internetowych i odczytany w 37 radiostacjach polonijnych na swiecie pt ." W dybach debat czyli przedwyborcze utuskiwania".
http://swkatowice.mojeforum.net/viewtopic.php?t=1992

http://kworum.com.pl/article.php?uid=1232

Poprosilam aby przekazal dalej swoim znajomym i otrzymalam odpowiedz, ze bardzo chetnie ale obowiazuje go "cisza wyborcza" i nie moze tego uczynic bo PiS moze miec klopoty. Zaznaczam, ze byla to prywatna prosba o prywatne przeslanie tekstu swoim znajomym.
Przyznam, ze ta odpowiedz wydala mi sie dziwna.

2. Zostalam poproszona o przygotowanie referatu na temat przewidywan przedwyboprczych. Referat ten ma byc wygoszony w niedziele w czasie panelowej dyskusji w jednym z kraju licznie zamieszkiwanym przez Polakow, poza Polska.
W referacie nie jestem obiektywna i nie chce sprowadzic gromow na glowe jakiejs z partii.
Zebranie to jest publicznym zebraniem wielu znaczacych polonijnych organizacji.
I co z ta zaba zrobic, donies nie doniesc ,jezeli doniesc to komu doniesc pisac nie pisac ?
Licze na pomoc .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum