Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NIEZWYKLE ZWYKŁA SYTUACJA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edward Soltys
Weteran Forum


Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 613

PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 10:34 pm    Temat postu: NIEZWYKLE ZWYKŁA SYTUACJA Odpowiedz z cytatem

Jezeli juz ktos nie byl zbyt mocny w trudnych warunkach, to dlaczego swoja niemoc nie pokryje kurzem zapomnieniania? Po co rwie sie do najwyzszych stanowisk w panstwie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 12:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To są przecież zombies sterowani przez układ, którego niby nikt nie potrafi określić. Co to za układ? To są ci, którzy potrafią wykreować kogo chcą na kogo chcą i wmówić ludziom, że to oni sami tak wybrali i że to jest dla ludzi dobrze i że ci, co tak wybrali są bardzo mądrzy. A dlaczego biorą tych już zużytych? Może jeszcze nie biorą. Może dopiero próbują. Jak się uda to lepiej jest używać takiego, co się już sprawdził/umoczył. Ma się już na niego haki, więc będzie działał niezawodnie. Myślę, że przekonałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz Michalczyk
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1573

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest jeden z podstawowych ubeckich sposobów psychologicznego urabiania społeczeństwa. Przeżywaliśmy to przecież w latach osiemdziesiątych. Chodzi o zmęczenie społeczeństwa. Będą dawali propozycje różnych agentów na ministrów, a ludzie będą szli na barykady. Będzie to trwało tak długo aż ludzie się zmęczą i wtedy dadzą nawet Kiszczaka i nikt nie będzie protestował.

Co należy robić?
Nie należy walczyć przeciw skutkom tylko przeciwko przyczynom zła.
W tym przypadku nie interesuje nas żaden kolejny kapuś czy ubek, bo przyczyną możliwości przedstawienia takiego kandydata jest brak odpowiedniego przepisu. Atak powinien być wymierzony na Kaczora/Donalda że takiego przepisu niema i żądamy uchwalenia.


Ostatnio zmieniony przez Kazimierz Michalczyk dnia Pią Lis 02, 2007 6:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz Michalczyk
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1573

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takiej sytuacji są jeszcze psychologiczne skutki uboczne.
Ludziom się zdaje że mają na około siebie tylko ludzi umoczonych. Porządnych ludzi niema, dlatego zmuszony jestem wybierać miedzy większym lub mniejszym złem.

Jak to się dzieje posłużę się starym kawałem:
Cytat:
W autobusie jedzie Kowalski i Malinowski. Pijany Malinowski obrzygał Kowalskiego. Oburzony Kowalski mówi – ŚWINIA!
Na to Malinowski – Co! Ja świnia? To popatrz Pan na siebie!


Nie trzeba być specjalnie bystrym żeby zgadnąć, kogo nazwą świnią pasażerowie autobusu, którzy nie widzieli zdarzenia.
Czysty Malinowski, obtarł gębę i pokazuje palcem na obrzyganego Kowalskiego.
To był kawał w latach 70-tych. Dzisiaj są to realia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Administrator
Weteran Forum


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 907

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie jest tak jak na pierwszy rzut oka wygląda.
Nie jesteśmy bezsilni.
Ludzie w całej Polsce organizują się przeciwko fałszywym elitom.

ks. Franciszek Blachnicki powiedział:
Cytat:
Komuna stoi na dwóch nogach. Jedna noga to jest „strach”, a druga to „kłamstwo”.
Wystarczy przestać się bać i mówić prawdę, a komuna sama upadnie.

Teraz jest tak samo! Przestań się bać i głoś prawdę!


To oczywiście dawno już się zaczęło. Na dowód, podam jeden z prywatnych maili z działań przeciw fałszywym elitom.
Cytat:
Nie widzę żadnego usprawiedliwienia dla postępowania jego i jego kolesi, którzy fałszują z premedytacją naszą wspólną historię.
Głęboko to przeżywam. List otwarty, który rozesłałem do wielu ludzi, choć bardzo emocjonalny i chaotyczny - był potrzebny. Mogłem w nim dużo bardziej "dokopać" jemu, lecz nie chciałem tego człowieka niszczyć. Otrzymałem respons od byłych działaczy, którzy powiadomili mnie o faktach przekłamywania historii. Straszny... syf, dużo większy niż myślałem!
On dostał ode mnie to, na co zasłużył! Wnerwił żołnierza, wiec żołnierz zasunął mu z buta prosto w facjatę, i po sprawie.
Pisze teraz książkę, w której wszystko wyśmienicie udokumentuje..
Pozdrawiam Ciebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 8:16 pm    Temat postu: Jak wzmocnić siłę prawdy? Odpowiedz z cytatem

Według mnie potężna siła tkwi w Internecie. Wykorzystajmy ją rozumnie.
Popatrzmy, jak zmieniono sposoby działania propagandy. Lat temu 30 każda ulotka z powielacza była przez komunę widziana jako żagiew gotowa podpalić cały dom. Teraz drukuj sobie ile chcesz. Wytworzono taki szum informacyjny, mają tyle kolorowych ogłupiaczy, że z ulotkami mogą nie walczyć i hegemonia w tej dziedzinie należy w pełni do tych przy forsie. Wylansować tytuł może tylko bardzo duży kapitał.
Z Internetem jest trochę inaczej. Duże portale już też kosztują, ale tu jeszcze można i należy się z informacją przebić. Jak robić to najskuteczniej? Myślmy robiąc na razie tak jak potrafimy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fizyk
Stały Bywalec Forum


Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 59

PostWysłany: Nie Lis 04, 2007 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Błąd z 4II89( "Okrągły Stół") przenosi się pokoleniowo. Mamy już drugie pokolenie trwania w błędzie po 4II89. Sprawy produkcji są relacjonowane wedle kalki’4II89, dziennikarze mówią kliszą - od Wiosny Ludu’89. Sprawy produkcji są tak rozumiane w mediach jak dokładnie – w kategoriach 21X7 - chce tego PO, od 4II89, w ramach instrukcji (linii propagandowej założonej przez WSI), o której mówi od 2006 MSW, Zespół Prezydenta i Premiera ds. WSI, kontrwywiad min. Macierewicza (po wyborach z 21X7 – wiceminister w MON). Byłoby to nadzwyczajne ustawienie, jeśli miałoby się ono dokonać przypadkowo. 20-25-latkowie gremialnie poparli zamykanie, od 4II89, linii produkcyjnych, sądząc, że to podwoi a nawet zwielokrotni produkcję rzeczy i linii produkcyjnych, w świetle sugestii (w tym Wałęsy, KLD, UD), że Polska zajmowała miejsce daleko hen za setnym. Dość powiedzieć, że jeden ze współpracowników min. Macierewicza, poseł LPR, został w r. 2003, pobity w telewizji wrocławskiej, po wskazaniu, że UD pomyliło się o sto miejsc. Po 19 latach kapitalizmu ci 20-25-latkowie mają już dorosłe nastoletnie dzieci, czasami już na studiach. Badania pokazały, że pośród 532 nastolatków 13-17 lat, głosowałyby za PO – 51% (ogólnie „kochamy Tuska”), Lid (SLD) – 12, PiS – 8, Samoobrona – 4.2, LPR – 1.3, za nagimi kobietami głosowałoby 0.4%, na żadną – 14%, nie wiem – 9 %. Głównym argumentem młodych jest, że PiS nie dotrzymał obietnicy wybudowania 3 mln mieszkań i zmusił zakochaną (przynajmniej 19X7) Sawicką do przyjęcia łapówki od funkcjonariusza CBA, co wskazuje na gotowość zaakceptowania kapitalistycznego wezwania „każdy orze jak może” (prof. W). (Ang, 28X7,2) Wynik za Samoobroną jest za wysoki jak na rezultaty z 21X7, ponieważ uczniowie z miast nie cierpią Samoobrony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Harcownik
Weteran Forum


Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 131

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Władysław Frasyniuk, legenda podziemnej "Solidarności".

Cytat:
Legenda "Solidarności" Lech Wałęsa


Co to właściwie znaczy „Legenda Solidarności“

Taki termin został stworzony specjalnie dla znanych nazwisk z lat 80-tych, o których wiadomo tylko że byli, a nie wiadomo co robili. A legendę to sobie dopiszą jak już będzie wiadomo co jeszcze się zachowało w zbiorach IPN Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Administrator
Weteran Forum


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 907

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzegorz - Wrocław napisał:
Według mnie potężna siła tkwi w Internecie. Wykorzystajmy ją rozumnie.
Popatrzmy, jak zmieniono sposoby działania propagandy. Lat temu 30 każda ulotka z powielacza była przez komunę widziana jako żagiew gotowa podpalić cały dom. Teraz drukuj sobie ile chcesz. Wytworzono taki szum informacyjny, mają tyle kolorowych ogłupiaczy, że z ulotkami mogą nie walczyć i hegemonia w tej dziedzinie należy w pełni do tych przy forsie. Wylansować tytuł może tylko bardzo duży kapitał.
Z Internetem jest trochę inaczej. Duże portale już też kosztują, ale tu jeszcze można i należy się z informacją przebić. Jak robić to najskuteczniej? Myślmy robiąc na razie tak jak potrafimy.


Grzegorz,
Przekazywanie informacji, to jedna sprawa, a organizacja wspólnych akcji to druga.
Wystarczy malutka stronka, którą wszyscy czytają.
Info z tej stronki można wydrukować i podać tym co nie maja Internetu.
Jak „przypadkowo” cuś się ze stronką stanie, to dalej leci mailami. Very Happy

Jaki z tego wniosek?
Informacja jest, tylko nikt nie wie gdzie ją szukać. Do tego jest potrzebna struktura łączności i niewielkie aktywne grupy w całym kraju.
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum