Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Solidarność Walcząca Oddział Katowice

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> GALERIA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kazimierz Michalczyk
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1573

PostWysłany: Sob Lis 17, 2007 7:11 pm    Temat postu: Solidarność Walcząca Oddział Katowice Odpowiedz z cytatem

Solidarność Walcząca Oddział Katowice
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . Bugajski Sławomir . . . . . Chmielowska Jadwiga . . . . . Frączek Lesław . . . . . . . Kowalczyk Barbara


. . . . . . . . . . .
Marek Bartosiak . . . . . . . . . Bełz Tadeusz . . . . . . Drzazgowski Tadeusz . . Michalczyk Kazimierz


. . . .
Siemaszko Zbigniew . . Wróblewski Edward . . . . . . Osiak Lech


Ostatnio zmieniony przez Kazimierz Michalczyk dnia Pią Gru 21, 2007 3:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz Michalczyk
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1573

PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdjęcia pochodzą z katowickich akt SOR „Ośmiornica“.

. Breda Ryszard . . Bugajski Sławomir . . Czeladzki Rafał . . Frączek Lesław. . . . Frączek Lesław


. . . . . . . . . . . .
. . Gorgoń Anna . . . . Grochowski Grzegorz . . . Jagodziński Jan . . . . . Kowalczyk Barbara


. . . . . .
Madej Krzysztof . . . Przybylski Krzysztof . . . . Stoszek Jerzy . . . . Stoszek Krzysztof
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bogusław Gruszczyński
Bywalec Forum


Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 46

PostWysłany: Nie Gru 23, 2007 12:19 pm    Temat postu: kilka pytań do autora zdjęć na Galerii SW Katowice Odpowiedz z cytatem

Mam kilka pytań do autora (Kazi1 - Kazik Michalczyk?) ostatnich 13 czarnobiałych zdjęć opublikowanych 21 grudnia b.r. (tych czarnobiałych, w tym także dwóch fotek Lesława Frączka):
1) czy Ryszard Breda, Rafał Czeladzki, Grzegorz Grochowski, Jan Jagodziński, Krzysztof Madej, Krzysztof Przybylski oraz Jerzy i Krzysztof Stoszkowie byli również członkami katowickiej SW? Dotąd nie miałem o nich takich informacji (a jedynie o Sławomirze Bugajskim, Lesławie Frączku, Annie Gorgoń i Barbarze Kowalczyk).
2) Kto mógłby udzielić mi jakichś bliższych informacji (ewentualnie kontaktowych) o tych osobach, które wymieniłem wyżej jako dotychczas mi nieznane?
3) co oznacza zapis daty przy zdjęciu z uwagą "zrobiono... (wszystkie z początku czerwca 2006), bo chyba nie datę wykonania zdjęcia?

Bogusław Gruszczyński, ślęczący nad opracowaniem o roboczym tytule: "Kto był kim w Solidarności Walczącej? Słownik biograficzny", tel. kom. 609 499 928, e-mail: bwgruszczynski@op.pl, Skype: Olszynka9.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kazimierz Michalczyk
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1573

PostWysłany: Nie Gru 23, 2007 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiec wyjaśniam:
Zdjęcia pochodzą z katowickich akt „Ośmiornica“. Prowadzę obecnie badania na temat tego czy rzeczywiście byli członkami SW czy tylko inwigilowani na podstawie podejrzeń.
Boguś, wszystko przed nami. Uznałem jednak ( może niesłusznie) że po pierwsze ponieważ byli inwigilowani w naszej sprawie należy o nich wspomnieć, a po drugie poprzez tą publikację mam nadzieje że odezwą się świadkowie historii i wspomogą nasze badania.

Pozdrawiam serdecznie

PS.
Zdjęcia publikowane na naszym forum są poprzez serwer „fotosik.pl”.
Niestety z lenistwa i braku czasu nie zadałem sobie trudu je lepiej opisać, dlatego opis na tym serwerze jest mniej lub więcej przypadkowy. Przepraszam, nigdy nie przypuszczałem że stanie się ważne. Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jadwiga Chmielowska
Site Admin


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3642

PostWysłany: Nie Gru 23, 2007 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1 rząd 2zdjecie od lewej Sławomir Bugajski
1 rząd
4 i 5 zdjęcie Leszek Fraczek

2 rząd czwarta od lewej Barbara Kowalczyk

pozostałych zdjęć nie rozpoznaję

nazwiska podane przez Gruszczyńskiego nic minie mówią ale nazwisk sie nie znało Twarze też się zatarły w pamięci

_________________
Jadwiga Chmielowska Przewodnicz?ca Oddzia?u Katowice i Komitetu Wykonawczego "Solidarnosci Walcz?cej"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> GALERIA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum