Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Towarzysz Aumiller w rządzie IV RP

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariusz kresa
Stały Bywalec Forum


Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 51

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 9:55 pm    Temat postu: Towarzysz Aumiller w rządzie IV RP Odpowiedz z cytatem

Pan Andrzej Aumiller (ur.1947) inżynier ogrodnictwa; wieloletni dyr. zakładu ogrodniczego w Naramowicach; poseł na Sejm X kadencji z listy PZPR oraz II i IV kadencji Sejmu RP; przewodniczący wielkopolskiej Unii Pracy i członek władz krajowych Unii Pracy - skrajnie socjalistycznej organizacji partyjnej wchodzi do rządu IV RP.
Z ramienia Samoobrony RP będzie utrzymywanym przez nas w podatkach ministrem budownictwa.

Ile jeszcze upokorzeń doznać musi PiS jako zapłatę za ten związek?
Ilu funkcjonariuszy rządów SLD-UP-PSL znajduje się w obecnym rządzie? Ilu działaczy - "organizacji przestępczej" - PZPR?

Szczere wyrazy współczucia dla Prawa i Sprawiedliwości oraz polskich podatników...

Wojciech Popiela
Prezes UPR
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bartłomiej Marjanowski
Weteran Forum


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 368

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 1:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie broniłbym już PiS-u ani się nad nim użalał!

1 Ozi Beata - wicepremierem i to nie z żadnej Somoobrony!

2. Michał Luty od zawsze kumpel Michnika ( ROAD, UW) zapisał się do PiS-u ( ojciec chrzesny tej decyzji min. Polaczek) kandyduje na prezydenta Katowic. Na szczęście ma małe szanse!

Tak, że jeden więcej różowy czy czerwony nie ma znaczenia juz teraz widać, że PiS to AWS - bis i tak samo skończy!

Szkoda tylko, ze tym razem naród zaufał. I mieli szanse, ze premier i prezydent z tego samego ugrupowania i w dodatku bracia.

Jak Prezydent nie podpisze ustawy lustracyjnej to będziesz miał najlepszy dowód, że mam rację

_________________
Bartek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lporeb88
Stały Bywalec Forum


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 62

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
myśle że się pan troszkę zagalopował...
opisał pan jedynie sprawę Michała Lutego (oprócz sprawy Zyty Gilowskiej- w której popieram pańskie zdanie) więc myśle, że to trochę zbyt poważne oskarżenie ( o AWS- bis) żeby formułować je na podstawie jednej osoby lub jakichś radnych z kilku miast którzy mają Uw- ecką przeszłość...
Sądze że narazie PiS nie złamał( jeszcze) żadnej obietnicy bo sejm przyjął ustawę lustracyjną, a WSI zostały rozwiązane...
Uważam że taka krytyka niczemu nie służy bo wystarczy że cała tzw. "elyta" obrzuca błotem polityków PiSu , jeśli krytyka płynąć będzie jeszcze z obozu bliskiemu Pisowi który przecież ma podobne cele( dekomunizacja życia publicznego) to skończy się to fatalnie i nic się nie uda zrobić a do władzy dzięki sporom dojdzie PO i SLD...
Sądze że należy zaufać Kaczyńskim bo są to pierwsi ludzie u steru władzy z poza układu okrągłostołowego w III RP(oprócz krótkiego epizodu rządu Olszewskiego).
Pozdrawiam serdecznie

_________________
Nie ma lepszej po?ywki chorobotwórczej dla bakteryj fa?szu i legend, jak strach przed prawd? i brak woli.

Józef Pi?sudski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ryszard Tokarski
Weteran Forum


Dołączył: 29 Wrz 2006
Posty: 281

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lporeb88 napisał:


opisał pan jedynie sprawę Michała Lutego (oprócz sprawy Zyty Gilowskiej- w której popieram pańskie zdanie) więc myśle, że to trochę zbyt poważne oskarżenie ( o AWS- bis) żeby formułować je na podstawie jednej osoby lub jakichś radnych z kilku miast którzy mają Uw- ecką przeszłość...


Do tego dochodzi jeszcze Minister SZ Meller.

Lporeb88 napisał:

Sądze że narazie PiS nie złamał( jeszcze) żadnej obietnicy bo sejm przyjął ustawę lustracyjną, a WSI zostały rozwiązane...


Czekamy jeszcze na ujawnienie raportu o WSI oraz podpisaniie ustawy lustracyjnej przez prezydenta.

Lporeb88 napisał:

taka krytyka niczemu nie służy bo wystarczy że cała tzw. "elyta" obrzuca błotem polityków PiSu , jeśli krytyka płynąć będzie jeszcze z obozu bliskiemu Pisowi który przecież ma podobne cele( dekomunizacja życia publicznego) to skończy się to fatalnie i nic się nie uda zrobić a do władzy dzięki sporom dojdzie PO i SLD...


Ja natomiast uważam, iż jako ludzie, którzy w tych sprawach dali kredyt zaufania PiS,środowiska takie jak SW, LDP"N" mają prawo do monitorowania działań tego obozu i egzekwowania obietnic .

Lporeb88 napisał:

Sądze że należy zaufać Kaczyńskim bo są to pierwsi ludzie u steru władzy z poza układu okrągłostołowego w III RP(oprócz krótkiego epizodu rządu Olszewskiego).
Pozdrawiam serdecznie


...z takim nastawieniem głosowałem na Kaczyńskiego w II turze wyborów prezydenckich(w pierwszej głosowałem na Korwin-Mikkego) i jak tylko mogłem, broniłem jego i PiS przed absurdalnymi nieraz atakami ze strony elektoratu"Salonu"(i nieraz ludzi, którzy sie po prostu dali przez tenże "Salon" zmanipulować albo w ogóle nie mają o polityce pojęcia)...

Ja w każdym razie nadzieję na lustrację i dekomunizację pokładam w działaniach, oddolnych działaniach środowiska SW, ks.Isakowicza-Zaleskiego, Andrzeja Gwiazdy, Darskiego.PiS może jedynie pomóc, albo i zastopować wyżej wymienionych.Obym się mylił, ale coraz bardziej odnoszę wrażenie, że nie tylko komuna, ale i co poniektóre "elementy" w koalicji, a także w samym PiS właśnie stopują działania zmierzające do naprawy państwa...

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jadwiga Chmielowska
Site Admin


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3642

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo jestem zaniepokojona dziwnymi konsultacjami Prezydenta. Ustawy nie podpisuje a pyta o zdanie tylko przeciwników ujawnienia akt!

Mam jeszcze nadzieję, że pyta stronę przeciwną, bo sam jest przekonany, że nalezy ją podpisać. Jest to podstawa naprawy państwa! Przypominam, że jest to główny punkt programu PiS.

Jeśli chodzi o wybory samorządowe to niepokojace sygnały dochodzą z Czarnkowa k/Piły, z Koszalina gdzie PiS-owcy kumają się nie tylko z UW ale i z SLD.
Oj ciężka ta praca posprzątanie RP!

Jeśli Prezydent nie podpisze ustawy, to skończy się moje poparcie dla PiS.

_________________
Jadwiga Chmielowska Przewodnicz?ca Oddzia?u Katowice i Komitetu Wykonawczego "Solidarnosci Walcz?cej"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciej
Weteran Forum


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1221

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 12:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi już po Gdańsku kawał:
Ile warta jest Zyta?
Głowę Kaczki.

Ja stawiam na to, że ustawy Prezydent nie podpisze, bo braciszek przyjął do rządu "Beatę", ktorą Marcinkiewicz wyrzucił!

A na marginecie Sąd Lustracyjny stwierdził jedynie, że nie ma dostatecznych podstaw by stwierdzic kłamstwo lustracyjne - oficerowie prowadzący dzielnie bronili, ale okreslił naszą Pania Premier jako nadmierna gadulę.
Dotąd myslałem, ze te cechy charakteru świetnie sprawdzają się w maglu. No, no!

_________________
Maciej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum