Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

KOLEJNY CUD NA STRONIE PO

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
r.k.
Weteran Forum


Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 228

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 6:44 am    Temat postu: KOLEJNY CUD NA STRONIE PO Odpowiedz z cytatem

http://niezalezna.works.pl/index.php/article/show/id/379#comments

KOLEJNY CUD NA STRONIE PO
Piotr Lisiewicz ("Gazeta Polska"), 01-04-2008 10:13 Kiedyś mieliśmy cud nad urną. Za PO pojawił się na razie słynny cud nad sondą, czyli POprawienie wyników ankiety na temat traktatu lizbońskiego na stronie tej partii. To jednak nie koniec.
Przeprowadzone całkiem niechcący śledztwo dziennikarskie pokazało, że pomimo iż wokół sondy wybuchła afera, dziwne rzeczy na stronie PO działy się dalej. Śledztwo było mimowolne, bo przeprowadziłem je z... lenistwa. Był środowy wieczór, a mi po wielu godzinach pracy nie chciało się pisać dalej tekstu.
Od niechcenia wszedłem na stronę PO. Żeby zobaczyć tamtejsze cudo - licznik poparcia. Pokazywał on liczbę osób, które "wierzą, że Polska może osiągnąć swój cud gospodarczy pod rządami PO". Innych opcji niż wyrażenie wiary nie przewidziano.

O 18.52 wierzących było 65 056. Postanowiłem do nich dołączyć. Po moim głosie o 18.53 liczba wierzących wzrosła o... 134 głosy, do 65 190.
Po chwili ponownie wszedłem na stronę i okazało się, że liczba głosów... spadła do poprzedniego poziomu. Było znowu 65 056. Zmusiłem się do pisania artykułu, ale lenistwo spowodowało, że 21 minut później znów wszedłem na stronę PO. Przez ten czas poparcie wzrosło o... ponad 8 tys., do 73 549 o 19.14.

Okazało się, że mimo iż oddałem już głos, znów mogę zagłosować. Hura! Mój głos stał się częścią lawiny, bo po jego oddaniu poparcie wzrosło błyskawicznie o... ponad pół tysiąca głosów, do 74 091. Ciekawe to o tyle, że z reguły stron partii politycznych nie odwiedza pies z kulawą nogą. To była zresztą przyczyna faktu, że wcześniej na stronie PO wygrywali przeciwnicy traktatu. Wystarczył apel popularnego blogera Janusza Korwina-Mikkego, aby sondę na mało uczęszczanej stronie zdominować.

W czasie tejże wizyty na stronie o 19.14 powtórzyła się też historia z nagłym wzrostem, a potem spadkiem liczby głosów. Zawziąłem się, że będę pracować. Zapału starczyło mi na 40 minut i znowu wlazłem na swoją drogą wychodziło na to ,że w odpowiedzi na sfałszowanie poprzedniej sondy, internauci... masowo nabrali zaufania do PO.stronę PO. O 10.56 poparcie było wyższe o kolejne 14 tys. - wynosiło 87 235! Hmm,

Ale koniec bawienia się internetem, do roboty! Tym razem zmobilizowałem się na dobre, bo następny raz stronę PO odwiedziłem dopiero o 23.14. Jezus Maria! Poparcie wynosiło... 160 709. Przybyło ponad 70 tys. wierzących! Tempo nie słabło: 23.51 - 176 279. Jako człowiek niezwykłej pracowitości postanowiłem pisać do drugiej w nocy. To, co zobaczyłem o godzinie 1.50 było już totalnym szokiem: 228 858!!! Wyszło na to, że w nocy - między okolicą północy a drugą - na stronie PO głosowało ponad 50 tys. wielbicieli tej partii!!! Takiego wyniku nie wstydziłyby się z pewnością portale Onet czy WP.

Niech żyje młody elektorat PO! Elektorat, który nie śpi.



Polecam również:

http://pl.youtube.com/watch?v=-UOXRP2oFGs
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich 'fachowców' mają, że muszą wierzyć w cud.
Wierzą, że cud,
bo tylko cud,
a jak nie cud,
to krach i smród.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum