Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Liczy sie KASA Na placu papieskim supermarkiet

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jadwiga Chmielowska
Site Admin


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3642

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2008 9:33 am    Temat postu: Liczy sie KASA Na placu papieskim supermarkiet Odpowiedz z cytatem

Dostałam list od kolegi z Sosnowca:

Hmm... ciężko
PO dogadała się z SLD - to wiadomo. Teraz zgrzyta, bo Górski nie załatwia interesów PO.
Porozumienie ponad podziałami PO-PiS jest jak najbardziej potrzebne, bo i w PO jest wielu przyzwoitych ludzi, ale jest jedna ALE - Daniel Miklasiński. Obecnie przewodniczący RM i ma działkę na Placu Papieskim. Jakie są reperkusje nawet nie chcę pisać - dość powiedzieć, że sprzedał teren prywatnej firmie i teraz próbuje zablokować inwestycję miejską (barka, zagospodarowaie terenu, teren wypocznykowy przy Gwiezdnej), bo korporacja Elea z Piaseczna chce stworzyć tak sklep wielkopowierzchniowy - market. Gość jest na tyle perfidny, że wyciąga z walizki petycję i prosi radnych, by pod byle pretekstem podpisali petycję do Góskiego( Prezydent Miasta SLD). Jeżeli Sojusz z Miklasińskim, to raczej beze mnie a myślę, że i bez Jagiełłowicza a także Haładusa (ostatnio nieco Krzychu się nieco wyrobił). Więc nie ma na to szans. Natomiast gdyby się wycofał i został poza nawiasem - szansa bardzo realna.

Pani Jadziu boli, że pod petycją Miklasińskiego podpisali się niektórzy radni... PiS. I choć brzmi to jak kiepski żart prośbę o to, by nic nie robić na Placu uzasadniono tym, że nie chcą tego internauci (jak Boga kocham!). Pod takim pismem podpisał się np. Jacek Palusiński - radny PiS z wykształceniem zawodowym - przed niespełna dwoma laty startował z centrum Sosnowca z pozycji numer 1... A to już gwardia pani poseł Ewy Malik.

_________________
Jadwiga Chmielowska Przewodnicz?ca Oddzia?u Katowice i Komitetu Wykonawczego "Solidarnosci Walcz?cej"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum