Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Spowiedz agenta

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jadwiga Chmielowska
Site Admin


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3642

PostWysłany: Nie Maj 11, 2008 10:31 pm    Temat postu: Spowiedz agenta Odpowiedz z cytatem

http://szukaj.gazetawyborcza.pl/archiwum/1,0,4853324.html?kdl=20070414GW

oto fragment:
SPOWIEDŹ AGENTA
TO JA BYŁEM TYM ZŁYM
[podpis] PIOTR LIPIŃSKI, GAZETA WYBORCZA
Gazeta Wyborcza nr 88, wydanie waw z dnia 14/04/2007 - 15/04/2007 ŚWIĄTECZNA, str. 15
Gdyby nie Bóg, Janusz Molke pewnie nie wysłałby tego SMS-a. Było grudniowe południe, 25. rocznica stanu wojennego. Do komórki wstukał słowa: "Za zdradę przyjaciół, za zło, jakie wam uczyniłem, z pokorą w ten dzień przepraszam"

Molke donosił na swoich kolegów. Raporty pisał pewnie dobre (nie zachowały się) - z agenta awansował na oficera SB. SMS-a wysłał do Arkadiusza Rybickiego, w PRL działacza opozycji, o którym informował SB w Gdańsku. Dziś Arkadiusz Rybicki jest posłem PO.

_________________
Jadwiga Chmielowska Przewodnicz?ca Oddzia?u Katowice i Komitetu Wykonawczego "Solidarnosci Walcz?cej"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum