Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

TUSK & STASI

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JACEK
Weteran Forum


Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 247

PostWysłany: Sob Maj 17, 2008 8:11 pm    Temat postu: TUSK & STASI Odpowiedz z cytatem

"Newsweek" podał informację, że Jeden ze znajomych Donalda Tuska pracował dla STASI, Agent komunistycznej służby próbował też rozpracować środowisko "Solidarności", w tym Lecha Wałęsę i Bogdana Borusewicza. Współpracownik STASI do dziś spokojnie mieszka w Gdańsku.

Wiem, że te informacje, jak również ta o paleniu marihuany przez Tuska to element kampanii promocyjnej książki.
Jednak ta informacja dała mi do myślenia. Ilu jeszcze agentów obcych służb działało wokół tych Panów i czy zostali oni zneutralizowani przez Polskie służby?.
Czy do dziś nie funkcjonują w życiu społecznym naszego kraju jacyś przyjaciele "naszych" dysydentów?.
Czy Polskie służby nie były bardziej zajęte inwigilacją i skłucaniem partii i organizacji prawicowych w latach 90-tych niż działaniami zmierzającymi do oczyszczenia Kraju z potencjalnych szpiegów i agentów wpływu?.
Mam nadzieję, iż w niedługim czasie poznamy, chociaż część odpowiedzi na tak istotne dla bezpieczeństwa Polski pytania.

http://www.sw.alias.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum