Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ośle uszy.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bogusław
Weteran Forum


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 103

PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 1:31 pm    Temat postu: Ośle uszy. Odpowiedz z cytatem

Ośle uszy.
2008-06-04
Z powodu przekrętu sądu rejonowego w Ostródzie znowuż mam problemy z tzw. „Postanowieniem” o którym dowiedziałem się po dwóch latach a urzędasy na tej
podstawie naruszyli Ustawę z 2006r.nr.139.poz. 993.
Tak więc muszę uporządkować sprawy rodzinne a potem normalnie przekazywać
swoje spostrzeżenia jako niezależny publicysta.
Wkład w moją sytuację mają także bezprawne poczynania Zbigniewa Ziobro.
Ten pan przed kamerami krzyczał niech mnie oskarżą.
Panie Ziobro po powierzchownym sprzątnięciu niektórych problemów zwrócę się do marszałka sejmu o uchylenie pańskiego immunitetu poselskiego i daj boże moje obietnice
się spełnią i spotkamy się w sądzie karnym.
Mnie można dokuczać prześladować w stylu Stalinowskim lecz nie popuszczę komuś kto toleruje pobicie i bezprawie wobec moich dzieci.
O tej tematyce poinformowałem obecnego ministra sprawiedliwości pana Zbigniewa Ćwiąkalskiego.
Pierwsza reakcja była wręcz piorunująca lecz gdy wskazałem na bezprawne działanie
o.p Prezesa Sądu Okręgowego w Elblągu pana mgr. Krzysztofa Nowaczyńskiego
temat umarł tzw. śmiercią naturalną poprzez zaniechanie.
Po wycieczce Tuska w Ameryce Łacińskiej rozległy się gromy o koszty podróży.
Nie mogę nie zająć w tym temacie swojego stanowiska.
Największy lament podnieśli Pisowcy.
Czyż te towarzystwo uważa wyborców za kompletnych debili.
Przypomnę gdzie PiS i jego krzykacze byli gdy Płażyński wraz z 100 osobową wycieczką znalazł się w Argentynie i nie miał czasu na spotkanie z przedstawicielami Polonii.
Cytat- Posłowie i Santorowie podróżują za nasze pieniądze!
Dotychczas, przez 17 miesięcy kadencji, posłowie wyjeżdżali za pieniądze podatników już 500 razy, między innymi do Kenii, Tunezji, Maroka, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Chin, Wietnamu, Rwandy, Jordanii, Nowej Zelandii i Australii.
Najczęściej celem podróży była wymiana doświadczeń. Ta wymiana doświadczeń polegała między innymi na spotkaniach z politykami komunistycznych Chin i Wietnamu.
do Chin udały się m.in. Elżbieta Ratajczak (LPR) i Regina Wasilewska-Kita (Samoobrona), a do Wietnamu wiceszefowi Pis klubu parlamentarnego Jolanta Szczypińska.
w Kenii) - m.in. posłowie: Franciszek Stefaniuk (PSL) i Grzegorz Kurczuk (SLD). Poseł Stefaniuk, Z kolei Jolanta Szymanek-Deresz (SLD) Konga Kinszasie spędziła 5 dni.
Przez tyle samo czasu w Wenezueli gościła Halina Olendzka (PIS).
Ta lista podróż jest naprawdę imponująca i nie mam zamiaru całej publikować ponieważ wszystkie tzw. partie polityczne bawią się za pieniądze głodujących Polskich dzieci.
Te rosnące uszy to opluwanie wyborców popierających PO.
I tu się zgadzam ponieważ PO to UW, to gruba kreska, to Balcerowicz, to obrona teczek SB (nocna zmiana) zamach na rząd Olszewskiego spreparowany przez Wałęsę, Tuska, Moczulskiego, Niesiołowskiego i innych broniących układu z Magdalenki okrzykniętej zdradą.
Po Magdalence cyrk w postaci okrągłego stołu gdzie na 54 uczestników 47 to żydzi.
Tak poparcie w 2007r PO to dorzynanie polski.
Ja to nazywam „Holokaust na polskim narodzie z nienawiści że na naszych ziemiach nie powstała Judeo-Polonia, żydowskie marzenie z 1914r.
Co polakom oferuje PO.
Prywatyzacja 700 spółek, przy obłudnym twierdzeniu że tylko prywatne jest dobrze zarządzane.
To urzędasy zarządzają tym majątkiem bez żadnej odpowiedzialności.
Prezesi pobierają potężne honorarium za niszczenie a jakże często robotnicy nie mają wypłat.
PO prywatyzuje ponieważ wie że przejdzie to w obce ręce a te firmy które stoją na
przeszkodzie obcych koncernów po prostu zostaną zlikwidowane.
Tak dożyna się majątek wielu pokoleń.
Następna ich reforma to prywatyzacja szpitali poprzez samorządy te same które
sprzedawały szkoły czy przedszkola.
Brawo już teraz ludzie umierają przed szpitalami lekarze proponują księdza zamiast leczenia.
PO likwiduje NFZ dlatego że jest nie wydolne.
A może tematem jest zatuszowanie afery okradania Narodowego Funduszu Zdrowia
przez złodziej.
Małe regionalne i złodziejstwo bezkarne.
"Rzeczpospolita" pisała, że Nauman i jego wieloletni wspólnik Wacław Bańbuła w latach 90. robili interesy ze szwajcarską firmą Pharmakon, handlującą sprzętem medycznym Za wszystko ostatecznie zapłacił (100 mln zł) skarb państwa.
Zapłacili głodne dzieci a sprawa przyschła, gdzie był szeryf Ziobro a co zrobił w tym temacie minister sprawiedliwości Lech Kaczyński.
Okradanie NFZ przez lekarzy, szpitale to nie nowości lecz już społeczeństwo jest przyzwyczajone.
Pyta co z tzw. sprawiedliwością , złodziejom mieli zabierać ich majątki.
Pytają czy urzędy skarbowe i ministerstwo skarbu ściga tylko biedotę a nie widzi rosnących bezprawnie fortun.
W 2005r powstał w PO rząd cieni, a może cieniasów.
Pitera krzyczy o raporcie w sprawie CBA i go nie ma, bierze wyborców za idiotów proponując raport o wydatkach PIS.
Pani Pitera z zapracowania zapomniała że już w lutym mogliśmy przeczytać np. ile ich ikona rządowa taki jak Sikorski roztrwonił pieniędzy podatników cytat:
Sobota, 9 lutego 2008
Służbowe wydatki Sikorskiego za rządów PiS wyniosły...Ponad 35 tysięcy złotych - tyle w ciągu trzynastu miesięcy urzędowania wydał ze służbowej karty kredytowej Radosław Sikorski - wylicza "Dziennik".
Mamy temat zastępczy pani Pitera zrobi ściągę z gazety i będzie miała raport.
Rząd Tuska to także doradcy tacy jak współpracownicy z SBectwem.
Ma także ikonę Bartoszewskiego
Cytat: Bartoszewski dopuszcza uczestnictwo Steinbach w muzeum wypędzonych- Pełnomocnik rządu do spraw Dialogu Międzynarodowego Władysław Bartoszewski powiedział, że dopuszcza możliwość, iż szefowa Niemieckiego Związku Wypędzonych Erika Steinbach będzie w gremium nadzorującym działalność Widocznego Znaku.
Skoro doradcami w PO są konfidenci to czemu by nie wspierać z spadkobierców Faszyzmu.
Oczywiście ten tzw. bohater nie wiedział że Niemieccy studenci w Poczdamie tę rewizjonistkę przepędzili z Audytorium Maximum.
A powinno te towarzystwo z PO uczyć się od innych narodów jak bronić Polskiej racji stanu.
Lecz niestety ma tak zakodowane wasalstwo że albo głodujący naród ich zmiecie, albo załatwi to selekcja biologiczna.
Cytat: Wietnamska bezpieka znowu w Polsce
Piątek, 30 maja (05:58)
Co najmniej 120 uchodźców z Wietnamu przesłuchała w Przemyślu służba bezpieczeństwa tego kraju - dowiedziała się "Gazeta Wyborcza".
Czy to nie polski komunistyczny reżym współpracował z czerwonymi w Wietnamie.
Ta prześladowcza współpraca jest efektem podróży posłów i senatorów czy nieznanego jeszcze układu z Magdalenki że nie tylko Polscy komunistyczni zbrodniarze są nietykalni lecz wszystkie bezpieki w Polsce mogą prowadzić inwigilację opozycji.
Czasami czytam listy otwarte do polskich władz takich jak prezydent, premier czy innych.
Jest to po prostu wymóg międzynarodowego Trybunału w Strasburgu że trzeba
wykorzystać wszelkie prawne możliwości żeby skierować skargę.
Lecz irytują mnie inni a szczególnie polonusi którzy piszą do w/w listy.
Ubawił mnie list do Lecha Kaczyńskiego, Tuska i innych, autor Jan Maria Jackowski z 31maja. Orzeł i reszka Bitwa o prawdę
Czy kolega chciał zaistnieć w Internecie czy Polonia naprawdę nie wie co w kraju się dzieje.
Dlaczego tak twierdzę.
Lech Kaczyński w 1988r brał udział w układzie z zbrodniarzami komunistycznym na którym czele stał Stalinowski gen. Kiszczak zorganizowanym w Magdalence wspólnie z PZPRowcem Aleksandrem Kwaśniewskim przy poparciu szefa junty wojskowej Jaruzelskiego oraz błogosławieństwie części kleru.
Ten układ zapewnił bezkarność zbrodniarzom w togach, UBeką, SB i innym jak ZOMO czy WSW.
To jego brat Jarosław powiedział w 1988r cytuję- Jarosław Kaczyński:- W ramach tej umowy logicznie mieściło się i to, że partnera z którym się rozmawia nie wsadza się do więzienia.
Tak więc Kaczyńscy byli pierwszymi ojcami chrzestnymi grubej kreski tzw. Mazowieckiego.
Krótka notatka o Lechu Kaczyńskim który po 1989r miał naprawdę możliwości konstytucyjne na wpłynięcie odkłamania historii.
Piastował takie urzędy jak: Od grudnia 1988 był członkiem Komitetu Obywatelskiego przy Lechu Wałęsie, Od lutego do kwietnia 1989 brał udział w obradach tzw. podstolików powstałych w związku z rozmowami Okrągłego Stołu. ( Tak jak Magdalenka nazwany zdradą, na 54 biesiadników było 47 żydów).
Prezes Najwyższej Izby Kontroli od 14 lutego 1992 do 8 czerwca 1995.
Minister Sprawiedliwości – Prokurator Generalny od 12 czerwca 2000 do 4 lipca 2001.
W tym czasie nie rozwiązał żadnych bardzo licznych afer, zbrodniarze komunistyczny nadal biorą po kilka lub kilkanaście tyś zł rent i emerytur kosztem ofiar.
To Lech Kaczyński poprzez poparcie Kwaśniewskiego na stanowisko szefa ONZ chciał uszczęśliwić świat komuchem.
To właśnie on nie pozwolił w 2007r przed wyborami opublikować listy 500 konfidentów.
Kolego do kogo ty się zwracasz o odkłamanie historii.
Do Tuska który z Wałęsą i innym spiskowcami zmiótł rząd Jana Olszewskiego.
Niektórzy którzy śledzili w 2005r moje artykuły mogą powiedzieć że popierałem PiS.
Odpowiedz jest krótka, tak.
Wiedziałem że to mniejsze zło oraz że Pisowcy są wypaleni, już po dwóch latach odpadli.
Przedstawiłem to w artykule „PiS czy PZPRbis” oraz „Ciemne chmury nad PISem”.
W innych artykułach także pisałem na ich temat.
Czy miałem rację, tak zobaczcie co robi PO.
Prywatyzuje 700 spółek, likwiduje NFZ przekazując w prywatne łapska, prywatyzuje szpitale.
W nauce- zakaz historii w szkołach średnich od drugiej klasy, likwidacja ważnych lektur.
O ile to nie przemawia to trudno.
Poparłem pisowców bo liczyłem że opozycja przy poparciu polonii się zjednoczy przeciwko tym spadkobiercą od żydowskiego KORu, Magdalenki i okrągłego stołu.
I w tym wypadku się pomyliłem.
W kraju każdy sobie rzepkę skrobie zgodnie z żydowską propagandą że małe to piękne.
Oczywiście dużą rolę w tym podziale odgrywają ambicje generalski oraz bieda.
Natomiast co do polonii to polecam dwa artykuły pt. „Tańcząca Polonia” i „Polonia śpi” dodatkowo polecę „ Płacz nad rozlanym mlekiem” a tak w ogóle to
poserwować po stronach np. „Polanica net”
Panie Jackowski nie jestem przemądrzały lecz realistą.
O ile w najbliższym czasie nic się nie zmieni to proponuję zapamiętać słowa z książki pana Henryka Pająka.
„ Powiedzcie wnukom że tu była Polska”

Bogusław Maśliński
www.victoria.go.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum