Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

"Pod prąd" Jerzego Zalewskiego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
r.k.
Weteran Forum


Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 228

PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 11:18 am    Temat postu: "Pod prąd" Jerzego Zalewskiego Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo,
przypominam o wznowieniu (piątek 20.06.) przez TVP Info programu Jerzego Zalewskiego "Pod prąd". Godzina jak zwykle odpowiednia (sic!), 23:42. Gośćmi Jerzego Zalewskiego będą: Sławomir Cenckiewicz i Piotr Gontarczyk.
Po programie zaprezentowane będą dwa filmy "półkowniki", które zostaną pokazane jeszcze raz, ponieważ poprzednio wyemitowane były zbyt póżno( po godzinie 2. w nocy) i miały zerową oglądalność. Jednak dzięki bohaterskiej decyzji prezesa Urbańskiego filmy te zostaną pokazane jeszcze raz, o wiele wcześniej: 0:21 - "Niepokonani" z 1984 r. i 0:44 "Portret znajomego" z 1970 r. Oczywiście znając przyzwyczajenia Polaków którzy gremialnie o tej porze przesiadują przed telewizorami ( zapewne są zrobione odpowiednie badania na ten temat) jest to pora odpowiednia. Dobranoc Ryszard Kapuściński
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mirek Lewandowski
Weteran Forum


Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 635

PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.prawica.net/node/12361

Filmy - wywiady z obu historykami, autorami głośnej ostatnio, zapowiadanej książki o Lechu Wałęsie.

_________________
xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerry
Weteran Forum


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 396

PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to dobra pora na oglądanie TV bo właśnie wróciłem z pracy Wink . Zwróciłem uwagę na dwa fragmenty w filmie TW Bolek: Siemiątkowski zwraca się do prezia Kwaśniewskiego o zgodę na otwarcie teczki Lecha Wałęsy (Bolka). I drugi: Lech Wałęsa zwraca się o przekazanie swojej teczki osobowej (również dot. Bolka).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerry
Weteran Forum


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 396

PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerry napisał:
Dla mnie to dobra pora na oglądanie TV bo właśnie wróciłem z pracy Wink . Zwróciłem uwagę na dwa fragmenty w filmie TW Bolek: Siemiątkowski zwraca się do prezia Kwaśniewskiego o zgodę na otwarcie teczki Lecha Wałęsy (Bolka). I drugi: Lech Wałęsa zwraca się o przekazanie swojej teczki osobowej (również dot. Bolka).


O rety ale puścili tekst "rozmowy braci Wałęsów" - Bolek pochodzi w prostej linii od cesarza rzymskiego który został pozbawiony tronu w 410 roku i dlatego Bolek musi ustawić całą rodzinę przynajmniej na następne 200 lat. Maży mu się cesarski tron Rolling Eyes .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum