Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Coś sobie przypomnialem sprzed laty z Wroclawia ...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robert Majka
Weteran Forum


Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 2649

PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 10:06 am    Temat postu: Coś sobie przypomnialem sprzed laty z Wroclawia ... Odpowiedz z cytatem

Może ta informacja kogoś zainteresuje. To taki epizod z aresztowania mnie we Wroclawiu z 1988r
Coś sobie przypomnialem sprzed laty z Wroclawia ... Kiedy przed 13 grudnia w 1988 zostałem aresztowany w domu Czeslawa Borowczyka we Wroclawiu przez SB , jeden z UB-ków który zażądał ode mnie dowodu osobistego. W pewnym momencie ( ten Ub- ek ) czytając moje dane ... imie nazwisko ( Robert Majka , data urodzenia , syn itd. w pewnej chwili !powiedział ( cyt z pamięci ) : A ha Majko, może pan zostać , odjechali Po kilku minutach zajechali ponownie do mieszkania Borowczyków i zostalem aresztowany na dolek.
Zastanawialem się przez wiele lat, kto to jest ten Majko ...? Czytalem kiedyś w jakiejś Bibule o Edwardzie Majko ... i skojarzyłem sobie wówczas zdarzenie i ten dziwny epizod z mojego aresztowania ? Może jest to nic nie znacząca informacja , postanowilem ją jednak teraz przypomnieć na forum SW.


Robert Majka , polityk , Przemyśl , 4 lipca 2008r
www.sw.org.pl ,
http://swkatowice.mojeforum.net/viewtopic.php?t=2988
adres mailowy : robm13@interia.pl ,
tel.+ 48 506084013
tel. + 48 016.6784910
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tadeusz Świerczewski
Moderator


Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 505

PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robecie, bardzo dziękuję za tą informacje!!!
Pozdrawiam Tadeusz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jacek Z
Weteran Forum


Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 163

PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://nowaonline.strefa.pl/53_Maksymowicz_A.htm
jest Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum