Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Proces z Michnikiem odwołany !!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
r.k.
Weteran Forum


Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 228

PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 3:02 pm    Temat postu: Proces z Michnikiem odwołany !!! Odpowiedz z cytatem

W związku z odwołaniem rozprawy w procesie z Adamem Michnikiem odwołujemy wszystkie zaplanowane manifestacje i imprezy.

Proces, jaki został wytoczony przez Adama Michnika „Gazecie Polskiej” i Jerzemu Targalskiemu został odwołany. W związku z tym Kluby Gazety Polskiej odwołują wszystkie zaplanowane na ten czas manifestacje i imprezy towarzyszące.

Nie odbędą się manifestacje: przed siedzibą Polskiego Radia, przed Sądem Okręgowym w Warszawie przy alei Solidarności oraz koncert w klubie „Hybrydy”.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
r.k.
Weteran Forum


Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 228

PostWysłany: Sro Gru 03, 2008 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fragment z tekstu red. Sakiewicza zamieszczonym na Salonie 24:

Jak już Państwo wiedzą sąd okręgowy w Warszawie odwołał rozprawę jaką Adam Michnik wytoczył "Gazecie Polskiej". Nakłoniłem więc kluby żeby odwołać wszystkie towarzyszące temu wydarzenu imprezy. Bardzo dziękuję czytelnikom "Gazety Polskiej" licznie wybierającym się na ten proces. Wiem, że jechali z najodleglejszych rejonów Polski. Pozwalam sobie podać przykład załozyciela klubu we Wrocławiu pana Andrzeja Górnika, który przyjechał już dziś z Wrocławia mimo problemów ze zdrowiem. Te gesty solidarności są dla mnie niezwykle istotne w bardzo trudnych chwilach, które przeżywa Gazeta i ja osobiście. Nie informuję o wszystkich procesach, żeby nie tworzyć zamieszania ale jest ich bardzo wiele. Mimo odwołania procesu z Michnikiem, już w czwartek mam kolejny proces z Milanem Suboticiem. Dzisiaj dostałem pozew od pana Grzegorza Jakielewicza z J&S. Ten ostatni wygląda na ponury dowcip. Adwokat tego pana twierdzi, że podważam przynależność do narodu polskiego jego klienta. Równie absurdalnego i wkurzającego zarzutu dawno nie słyszałem. Ten bardzo bogaty biznesmen powinien zainwestować raczej nie w prawników co w mądrzejszych doradców od mediów, bo tak jak większość wywodzących się ze Wschodu oligarchów nie wie najwyraźniej jak z nimi postępować.
Wojna przeciwko nam toczy się na bardzo wielu frontach. Nie wykluczone, że będziemy musieli wkrótce otworzyć nowy tygodnik, bo obecny nie jest w stanie przeżyć nawały sądowej. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i cieszę się, że tylu ludzi było gotowych wspierać wolne słowo w Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Esse Quam Videri
Weteran Forum


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 756
Skąd: Tczew

PostWysłany: Sro Gru 03, 2008 11:01 am    Temat postu: Proces czy tylko posiedzenie? Odpowiedz z cytatem

Tzn.: czy wycofano pozew i procesu nie będzie, czy tylko odroczono kolejne posiedzenie sądu na inny termin?
_________________
facet wyznaj?cy dewiz? Karoliny Pó?nocnej: Esse Quam Videri
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
r.k.
Weteran Forum


Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 228

PostWysłany: Sro Gru 03, 2008 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sędzia się rozchorował.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Sro Gru 03, 2008 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się już cieszylem, że to z powodu cienkich wyników Agory. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum