" /> Dyskusje ogólne :: Ratunkiem przed III Światową Wojną
Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ratunkiem przed III Światową Wojną
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Roman Jarmuszkiewicz
Stały Bywalec Forum


Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 90

PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 10:53 pm    Temat postu: Ratunkiem przed III Światową Wojną Odpowiedz z cytatem

Roman Jarmuszkiewicz
romanjarmuszkiewicz@hotmail.com

Ratunkiem przed III światową wojną
solidarny front Narodów przeciw globalizacji.

Nasilający się największy od stuleci kryzys gospodarki światowej dotknie nas wszystkich, ponieważ w sferze publicznej przestały być przestrzegane wartości chrześcijańskie, etyczne i moralne.
Podobny przebieg miał narastający z bolszewizmem z jednej strony, a odejściem od średniowiecznej moralności ekonomicznej na rzecz lichwy, czyli liberalnego kapitalizmu z drugiej, kryzys lat 1930...
Kryzys 1931 zanotował spadek wartóści spółek giełdowych o około 38%, światowa recesja była przyczyną II wojny światowej.Dziwnym zbiegiem okoliczności porównując rozwój gospodarek w latach 1905-1933 z latami 1980-2008 znajdujemy wiele podobieństw średni spadek wartości giełd w 2008r 48%.
Kryzys w latach 90. minionego wieku był ostrzeżeniem przed globalizacją oraz lichwą, przed recesją w jaką po raz drugi wchodzą ekonomie całego świata.Wówczas opinia światowa poznała lichwiarza, George Sorosa negatywnego spekulanta walutami państw,jednego z autorów obecnego kryzysu,znajomego L.Balcerowicza.
Historia kryzysów politycznych, ekonomicznych uczy jak narzucane społeczeństwom przez część elit autorytety okazały się odpowiedzialne za wojny, ludobójstwa, represje, korupcję, niewolnictwo, podziały z rozpadem moralnym społeczeństw włącznie. Ostrzeżeniem powinien być powrót kultu Stalina w Rosji ,pamięci skazanych w Norymberdze na Zachodzie.....
Rodakom powiem ku przestrodze, że ani wiek, wykształcenie, doświadczenie nie czynią z żyjącego-mędrca z maturzysty-profesora....
Korzystając z podobnych metod manipulacyjno-propagandowych największą rolę w kreowaniu autorytetów odegrały i odgrywają media, że przypomnę PRL i Bieruta, Moczara, Gomułkę, Gierka, w latach 70. Kuronia, Michnika, a po nich Jaruzelskiego,Wałęsę, Mazowieckiego, Kiszczaka, Kwaśniewskiego i tych, którzy weszli w układ 1989 roku budując PRL bis.
Niech Wałęsa pozostanie ostatnim świadczącym o narodowej naiwności, skompromitowanym autorytetem nagradzanym przez komunistów liberałów, lichwiarzy za doprowadzenie do zniszczenia NSZZ SOLIDARNOŚĆ.Powtarzające się zamachy na ludzi HONORU /ujawnione w reżyserowanej przez Wałęsę z wiernym sztabem byłych służb Kiszczaka z lojalnym do bólu szefem liberalnych lichwiarzy Tuskiem oraz konserwatywnym lichwiarzem ZSL/PSL pazernym Pawlakiem w kręconej na żywo w 1992r Ńocnej Zmianie,
Zanim przedstawię wizję odbudowy światowej gospodarki nawiążę do mojej tak trafnej oceny światowych wydarzeń z 1988 roku po straiku w Jastrzębiu oraz spotkaniu Gorbaczowa z Reganem w Reykiaviku. Strajk, który był ostatnią szansą na upadek stalinowskiego wymysłu PRL zakończył Wałęsa zapowiadając, iż jego zaawansowane rozmowy z komunistami otworzą PRL na Wolność i Podmiotowość obywateli, na demokrację. Niestety NARÓD zapomniał o niespełnionych obietnicach człowieka z Matką Bożą w klapie i długim długopisem.
Niech symbole ZŁA: Korea Pn., Kuba, Rosja, będą ostatnimi udokumentowanymi szczytami narodowej i światowej głupoty w hołdowaniu autorytetom
Regan z Gorbaczowem w Reykiaviku stwierdzili, że poza kontrolą rządową służby CIA i KGB wspólnie z agenturami sprzedały wraz z zaawansowanymi technologami niekonwencjonalną broń. Zaczął się więc okres intensywnej współpracy, którą Sowieci wykorzystali do wzmocnienia swych agenturalnych wpływów także w imperium USA, w całym świecie. Następuje
oddanie coraz większej przestrzeni Rosji m.in. poprzez członkowstwo G8, czyli wśród najbogatszych państw.


Podobnie przygotowywano zmiany systemowe w ZSRR. Dlatego od 1980 roku PRL stała się poligonem doświadczalnym. Jestem przekonany, że Breżniew mając informacje z KGB o współpracy Lecha Wałęsy w 1970 roku rozważał bezpośredni dialog z Bolkiem i jego doradczym sztabem.
Zamach na konstytucyjne prawa Polaków, dekretami z grudnia 1981 roku był obroną komunistycznej grupy przestępczej przed podróżą w workach jutowych, przed wyrokiem sowieckich przywódców wykonywanym na nieefektywnych agentach.
Twierdzę, że inwigilujące Polaków służby KGB, SB,WSI przygotowywały w komitetach partyjnych zmiany systemowe zatwierdzone w 1989 roku traktatem okrągłego stołu.
Wprowadzenie komunistycznego traktatu po 1989 roku w oparciu o prl-owski wymiar sprawiedliwości,konstytucję,kodeks karny oraz dekrety –12.81r nadało ciągłość i bezpieczeństwo PRLowskiego aparatu represji.
Fenomenem bolszewicko-lichwiarskiej manipulacji jest osłabienie prestiżu społeczników, którzy odmówili firmowania przestępczych, niemoralnych, niekonstytucyjnych zmian. W tym miejscu pozwolę sobie wymienić Joannę i Andrzeja Gwiazdów, Annę Walentynowicz, Krzysztofa Wyszkowskiego, Kazimierza Świtonia, i skromnie siebie.
Kontraktowy stół zdrady użyli komuniści by zapewnić sobie m.in.gwarancje zwolnienia z odpowiedzialności politycznej za okres kierowniczej roli PZPR art.4 Konstytucji z 1952r,obowiązującej ze zmianami do 1997r.Dekrety grupy przestępczej utraciły częściowo moc prawną 29 sierpnia 2002r Dz.U.Nr.156 poz.1301.
Przestępcom komunistycznym, dzięki grupie Wałęsy udało się uniknąć nie
tyko dekomunizacji, ale co więcej na zagarniętym społeczeństwu majątku
zbudować liberalno-lichwiarskie struktury. Wydarzenia lat 90. w PRL
świadczą, że agenci komunistyczni otrzymali nagrodę za unicestwienie
NSZZ SOLIDARNOŚĆ, zniszczenie rynku pracy poprzez otwarcie PRL na
towary z Zachodu, czyli za uratowanie przed deflacją i argentyńskim
kryzysem -- lichwiarskiego Zachodu.
Zapewne za przyzwoleniem wywiadu zachodniego, bo w przeciwnym razie żle by o nim świadczyło, gdyby nieświadomie pozwolił byłym PZPR-owcom /komunistom i KGB agentom wprowadzić PRL bis do NATO i UE .
Kontrolowane zmiany strukturalne w PRL, a następnie w satelitach
sowieckich tzw. państwach Układu Warszawskiego uratowały Europę, USA
przed kryzysem lat 90., który najgłębiej dotknął Japonię, Argentynę. Jej
gospodarka znalazła się w sytuacji jaką dzisiaj przeżywa Islandia. Świat
przed rozszerzeniem się kryzysu uratowały zmiany systemowe ZSRR oraz
nowy pomysł liberalnych lichwiarzy, a więc przestępcze, korupcyjne,
nieetyczne, niemoralne gry rynkiem finansowym. Brakiem całkowitej
politycznej, finansowej odpowiedzialności było dopuszczenie spekulacji
na giełdach ropą. Konsekwencje tej gry przełożą się na zagrożenia teraz, kiedy rosyjska gospodarka znajdzie się w deflacji.
Wraz ze światowym kryzysem zbliża się koniec globalizacji, która
osłabiała państwa narodowe i żądała od nich kolejnych poświęceń.
Kończy się strefa geopolityczna wokół zasobów energetycznych, marzenie
Putina, Chaveza i państwowych funduszy z Zatoki Perskiej o autorytarnej
osi od Moskwy do Pekinu. Światowa deflacja upokorzyła KGB Putina, a
Indie i Chiny nie uciekły przed gospodarczym kryzysem.
Brakiem politycznej dojrzałości były dwie świadomie sprowokowane przez
dwa pokolenia Bushów wojny z Irakiem i w Iraku od 1990 roku. Podobnie
ocenione zostaną wojny pod hasłem walki z terroryzmem. Ludobójstwa na
Bałkanach, w Czeczeni, Afganistanie, Gruzji po powrocie narodów do
wartości chrześcijańskich obciążą przywódców ostatniego 70-lecia, może z
wyjątkiem prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który pozostał wierny
wartościom chrześcijańsko-solidarnościowym.
Po wieloletnich oszustwach należy stwierdzić, że zafundowano nam
globalną, długoletnią deflację, której początek widzimy. Jej skutki w ciągu najbliższych lat poprzez biedę, bezrobocie otworzą ludzkość na wartości,których pozbawiła ją ideologia bolszewicko-lichwiarska.
Największą odpowiedzialność za skutki agonii globalizacji ponoszą manipulujący informacjami ,lojalni lichwiarstwu ,kupieni przez liberałów dziennikarze w międzynarodowych mediach.
Siła nadchodzącego kryzysu będzie ogromnie bolesna dla wszystkich Narodów.Zostaniemy poinformowani o wysokości strat na giełdowych akcjach funduszach m.in emerytalnych ,oszczędnościach,pomimo to trwać będzie kilka miesięcy zanim usłyszymy ,że gospodarki świata znalazły się w kryzysie systemowym,który ja nazwałem mądrusi Balcerowicza-Wałęsy-Sarosa
Liberalni Lichwiarze po 1990 roku rozpoczęli budowę wirtualnych gospodarek .Wizją było utworzenie globalnego rządu opartego na europejskiej amerykańskiej,azjatyckiej UNI wspólnych gospodarek.
Planowano,by przy pomocy liberalnych mediów przygotowywać Narody do rezygnacji z wartości historycznych,patriotycznych ,narodowych, chrześcijańskich ,solidarnościowych.
Naród Irlandii odrzucając Traktat,postawa Prezydentów Polski,Czech i milczących Niemiec umożliwiają bezkonfliktowe odstąpienie od idei federacji regionów lub Związku Państw Europejskich.
Olbrzymie gwarancje rządowe pogłębiają tylko recesje,udawadniając społeczeństwom jak bardzo oszukańcze są twierdzenia władz o braku środków
na podwyżki /w skali świata dotychczas wpompowano około 20 bilionów dolarów/skutkiem jest opóźnianie reform potępiających utopijny liberalizm.
Zaobserwujemy znaczące bezrobocie które w 2009 r w gospodarkach świata wzrośnie do między 15- 25%.Większosć Państw dotkną masowe protesty ,szczególnie niezadowolonej młodzieży ,może lichwiarze zrzucą skutki kryzysu na tak popularny terroryzm...a może Narody się obudzą.
Recesja,spadek zapotrzebowania na gaz i ropę ,zmusi współudziałowca Niemcy do zasilania Gaspromu ,mimo to z Rosją ,podobnie jak Pakistanem Indiami recesja straszyć będzie atomową bombą,chociaż w Europie,w Świecie mamy wystarczającą do zniszczenia globu liczbę reaktorów atomowych.
W 2009r obserwować będziemy przejmowanie przez Skarby Państw Banków upadnie wizja euro jako wspólnej podobnej rublowi transferowemu waluty.
W 2005r Tusk ostrzegał by pilnować portfele, dziś po roku rządu PO ja twierdzę ,liberalizm to podobny komunizmowi nierefolmowalny system.
Z bólem obserwuję bierność moich rodaków wobec ataków antypolskich mediów na obrońców Honoru,wartości narodowych Ojczyzny Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego,Janinę i Andrzeja Gwiazdów,Annę Walentynowicz,Krzysztofa Wyszkowskiego,Jadwigę Chmielowską,Piotra Hlebowicza ,Ewę Kubasiewicz, zweryfikowane Polskie Organizacje Niepodległośćiowe,ZWPOSW w Australii Jarosława Kaczyńskiego wraz z członkami PIS pozostających wiernym ideałom Ethosu NSZZ SOLIDARNOŚĆ i wartościom Narodowo/Chrześcijańskim.
Świat będzie szukał ideii NSZZ SOLIDARNOŚĆ, potępi budowniczych globalizmu, a przede wszystkim osądzi polityków,którzy odeszli od wartości chrześcijańskich, etycznych i moralnych.
Zbliża się czas ,żeby żądać powrotu do korzeni II RP z jej Konstytucją z 1935r,Kodeksem Karnym.Nadszedł czas by odpowiedzialnych za utopijną politykę komunistów obecnie w SLD,UW i liberałów PO,PSL poprzez odebranie mandatów Posła i Senatora w nadchodzących wyborach.
Smutnym jest stwierdzenie faktu lub cudu ,że ekonomie narodów obroniły się przed utopią same odpowiadając największą w historii recesją,podobnie jak to czyni Natura,choroby,tajfuny,sztormy,tsunami..
Przetrwają szukający się do wspólnot chrześcijańskich Radio Maria, Tv. TRWAM,stowarzyszeń NIEPODLEGŁOŚCIOWYCH PON i Klubów np.GAZETY POLSKIEJ.
Poniżej załaczam zbiór tytułów zapowiadających recesję :
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roman Jarmuszkiewicz
Stały Bywalec Forum


Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 90

PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 4:06 pm    Temat postu: post€pujca recesja Odpowiedz z cytatem

uoadek systemu czy świadoma gra wymuszająca akceptację nowych walut, przez zaczipowanych obywateli,niewolników Rokefelerów.....czyżby już dojrzało pokolenie globalnego niewolnictwa....
Gospodarka Gospodarka
Praca|Financial Times|Giełda|Waluty

• Z kont przyszłych emerytów wyparowało 22,5 mld zł!
• Złoty coraz słabszy, notowania franka mocno w górę
• Gigant szykuje masowe zwolnienia
• Ta waluta straciła przez noc 20 proc. na wartości
• "FT": w 2009 r. możliwa jest ucieczka od dolara
• To rekord biurokracji: 1 urzędnik na 67 obywateli
NARODZIE NAJJAŚNIEJSZEJ OBUDŹ SIĘ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roman Jarmuszkiewicz
Stały Bywalec Forum


Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 90

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 7:40 am    Temat postu: nie pozwólmy by wojna Izraela z okupowanymi bezpaństwowcami Odpowiedz z cytatem

nie pozwólmy by wojna Izraela z okupowanymi Bezpaństwowcami stała się manipulacją na skalę wojny irackiej i przerodziła się w wojnę z Iranem,arabskimi Narodami ,czyli w III WOJNĘ ŚWIATOWĄ.
Należy wymóc potępienie agresji przez Prezydenta,Premiera i zająć się recesją w PRL bis ,ponieważ kryzys gospodarczy za PO pędzi jak po równi pochyłej....
W Polsce padł emerytalny rekord, wielu może żałować swej decyzji
Poważna luka w prawie pozwala na nielegalny handel mieszkaniami
Mennica Państwowa straci monopolUrzędnik zapłaci nawet 40 tys. zł za złą decyzję
Podyktowali im zaporową cenę, "to jest szantaż""
śledźcie wiadomości gospodarcze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Rutkowski
Weteran Forum


Dołączył: 04 Lip 2008
Posty: 145

PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslę że napisał Pan wiele cennych, interesujących, ale co najważniejsze - prawdziwych zdań. Choć z pańska dobrą oceną Prezydenta Kaczyńskiego sie nie zgodzę. Ano zabaczymy, jak zachowa sie w sprawie podpisania Traktatu Lizbońskiego.
Ważne w pańskiej wypowiedzi jest przywołanie - według niektórych konstytucjonalistów - nadal obowiązującej Konstytucji RP z 1935 r. Wokół jej uznania winny zjednoczyć sie ugrupowania patriotyczne w Polsce i na emigracji. W jej obronie wystepował "nieznany" a własciwie celowo zapomniany i ośmieszany Prezydent PR na Uchodźstwie - Juliusz Nowina Sokolnicki.
pozdrawiam Pana i forowiczów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stanislaw Siekanowicz
Weteran Forum


Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 1146

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 6:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzysztof Tarka w swojej publikacji z r. 2006 pt. "Prowokator Mikron - Juliusz Sokolnicki" twierdzi, ze Juliusz Sokolnicki pracowal dla wywiadu PRL jako agent "Mikron". Bylbym tu narazie ostrozny, tym bardziej, ze podobne oskarzenia wysuwala kilka miesiecy temu Gazeta Wyborcza i zblizone do niej srodowiska, ale mysle, ze najwyzszy czas, by te sprawy wyjasnic. Ciekawy jestem czy IPN prowadzi jakies konkretne badania na temat tego slawetnego konfliktu o emigracyjny legalizm prezydencki. Jezeli nie, to byloby to okropne zaniedbanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roman Jarmuszkiewicz
Stały Bywalec Forum


Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 90

PostWysłany: Sob Sty 10, 2009 9:41 pm    Temat postu: Proba o kontakt Pana Zbigniewa Rutkowskiego Odpowiedz z cytatem

Dziś otrzymałem potwierdzenie,że Szwecja może jedynie przyjąć Euro po referendum zgodnie z Konstytucją.W referendum w 1996r Szwedzi zdecydowanie powiedzieli projektowi nie.Od tej pory wzrosła tutaj liczba przeciwników UNI i zaprzestano dyskusji o EURO . Ponieważ wprowadzenie euro w Polsce wiąże się ze zmianą Konstytucji przyjętej w referendum przez głosujących obywateli,to na wszelkie zmiany w Konstytucji Kwaśniewskiego zgodę głosami czyli w REFERENDUM musi wyrazić NARÓD.
informuję,że wkrótce upublicznię II artykuł o programie światowego rządu cieni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roman Jarmuszkiewicz
Stały Bywalec Forum


Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 90

PostWysłany: Czw Sty 15, 2009 1:42 pm    Temat postu: Ratunkiem przed III Światową Wojną Odpowiedz z cytatem

Ratunkiem przed III Światową Wojną
na teraz jest wymuszenie wstrzymania prowokacji Światowego Rządu Cieni prowokacji,który wijną w zbudowanym ,więzieniu koncentracyjnym dla Palestyńczyków próbuje zaangażować w wojnie państwa sąsiadujące celem rzucenia Arabów na kolana i otwarcia drogi do pełnej globalizacji.
Przypomnę jak skończyłóy się prowokacje podczas Napoleona, I Wojna Światowa,II Wojna Światowa a dlaczego nie przeczytać trzech tomów Sołżenicyna o organizacji rozbiorów Polski.....
Nowoczesna technologia dotąd okazała się katastrofalna w wojnach współczesnych więc wynik tej prowokacji to III Wojna Światowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roman Jarmuszkiewicz
Stały Bywalec Forum


Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 90

PostWysłany: Czw Sty 15, 2009 10:41 pm    Temat postu: Bliski Wschód: Wojna wisi na włosku Odpowiedz z cytatem

Prowokowana wojna nie zatrzyma głębokiej,rozwojowej recesji,ponieważ utopijna eknomia gospodarek narodowych,liberalno-lichwiarski globalizm wymuszać będzie bankructwa ekonomii narodów.
Czeka nas zmiana systemu walutowego w UNI USA,Meksyk i Kanada,poznamy AMERO.

Rostowski: kryzys finansowy się kończy, ale czeka nas kryzys gospodarki realnej

Polska uniknęła bezpośrednich skutków kryzysu finansowego, którego najostrzejsza faza jest już za nami, wynika z czwartkowej wypowiedzi ministra finansów, Jacka Rostowskiego.
Wojna jest rozwojowa ,na granicy utraty kontroli przez odpowiedzialnych polityków.Świadomie prowokatorzy wykorzystują zmianę prezydentury w USA, dlaczego nowoczesna broń zabija cywili,wolentariuszy..
Politycy będziecie odpowiedzialni, Cudów nie ma .

Bliski Wschód: Wojna wisi na włosku


Po wycofaniu Izraela z południowego Libanu w maju 2000 roku po 22 latach okupacji, Hezbollah - organizacja szyickich radykałów - wypełnił próżnię, powstałą z powodu słabości libańskiego rządu, ustanawiając na pograniczu własne placówki i obejmując kontrolę nad tymi ziemiami. Stąd hezbollahowie często prowadzili ostrzał terytorium Izraela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roman Jarmuszkiewicz
Stały Bywalec Forum


Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 90

PostWysłany: Pią Sty 16, 2009 1:07 pm    Temat postu: nie pozwólmy wprowadzić wirtualnego EURO Odpowiedz z cytatem

Kalifornia już na granicy bankructaw
Obecny kryzys gazowy został wywołany sztucznie""FT": państwa postkomunistyczne zagrożone destabilizacjąKryzys ułatwi nam przyjęcie euroCzy warto przewalutować kredyt we frankach?Wielkość i powody strat ING wstrząsnęły rynkiemKurs rubla spadł do dolara najmocniej od 10 lat
pilnie śledźcie recesje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roman Jarmuszkiewicz
Stały Bywalec Forum


Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 90

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 7:55 am    Temat postu: dlaczego zniewolony NARODZIE Śpisz Odpowiedz z cytatem

dlaczego zniewolony NARODZIE Śpisz?
Iluż podobnych POŚWIĘCEŃ trzeba byś powiedział NIE.
Byś powiedział ODWAŻNYM DO BÓLU--WASZA ŚMIERĆ OFIARA OBRONY NARODU PRZED WSTYDEM -----NIE PÓJDZIE NA MARNE
CZEŚĆ ICH PAMIĘCI
Dziękuję Panie Ryszardzie za PRZYPOMNIENIE.

http://swkatowice.mojeforum.net/pamiec-ryszard-siwiec-1968-jan-palach-1969-roku--temat-vt6731.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roman Jarmuszkiewicz
Stały Bywalec Forum


Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 90

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 11:07 am    Temat postu: przeczytajcie Odpowiedz z cytatem

http://finansowy-kryzys.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roman Jarmuszkiewicz
Stały Bywalec Forum


Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 90

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 1:23 pm    Temat postu: jeszcz nie ma recesji w PRL bis Odpowiedz z cytatem

ona nachodzi jak Huragan Gudrun
Banki mają dużo większe straty niż te, które ujawniono do tej poryWchodzą w życie "niewykonalne" przepisy, firmy mają duży kłopotZwrot na rynku bankowym ("GB")Będzie wielki powrót złotego, banki stracą zyski"
liberalno-lichwiarski utopijne ekonomie ,drukują i drukują fałszywe,bo bez pokrycia pieniądze czym zmuszą gospodarki państw do bankructw.....trzeba Sodomy i Gomory by odrodził się nowy porządek oparty na wartościach chrześcijańskich,wartościach moralno-etycznych z podmiotowością człowieka w nowym ekonomicznym świecie.....
Nadchodzi czas kiedy postawicie sobie pytanie...
czy warto było stawać się skompcem,karierowiczem,obłudnikiem?
czy warto było uczestniczyć w finansowaniu zbrojeń,wojnach ,w milczącym przyzwalaniu na próby z bronią atomową,chemiczno-biologiczną?
Zastanówcie się w jakim stopniu ponosimy odpowiedzialność za zmiany klimatyczne z tego powodu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciej Gawlikowski
Weteran Forum


Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 279

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 6:50 pm    Temat postu: Re: jeszcz nie ma recesji w PRL bis Odpowiedz z cytatem

Roman Jarmuszkiewicz napisał:

czy warto było uczestniczyć w finansowaniu zbrojeń,wojnach ,w milczącym przyzwalaniu na próby z bronią atomową,chemiczno-biologiczną?

Było warto!

Cytat:
Zastanówcie się w jakim stopniu ponosimy odpowiedzialność za zmiany klimatyczne z tego powodu?

W zerowym.

Swoją drogą - niezły czad! Smile))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marek-R
Weteran Forum


Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 1476

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciej Gawlikowski napisał:

Roman Jarmuszkiewicz napisał:

czy warto było uczestniczyć w finansowaniu zbrojeń,wojnach ,w milczącym przyzwalaniu na próby z bronią atomową,chemiczno-biologiczną?

Było warto!

Cytat:
Zastanówcie się w jakim stopniu ponosimy odpowiedzialność za zmiany klimatyczne z tego powodu?

W zerowym.

Swoją drogą - niezły czad!

Panie Macieju, ja również niekoniecznie zgadzam się z prezentowanym przez Pana Jarmuszkiewicza stanowiskiem, ale każdy robi to w sposób w jaki potrafi, więc ten Pański ostatni akapit chyba niepotrzebny. Więcej wyrozumiałości, świat jest przecież taki różnorodny.
Marek Radomski - Rada Oddziałowa SW - Jelenia Góra.

_________________
"Platforma jest przede wszystkim wielk?
mistyfikacj?. Mamy do czynienia z elegancko
opakowan? recydyw? tymi?szczyzny lub nowym
wydaniem Polskiej Partii Przyjació? Piwa....." - Stefan Niesio?owski - "Gazeta Wyborcza" nr 168 - 20 lipca 2001.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciej Gawlikowski
Weteran Forum


Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 279

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ ja z wyrozumiałością! Nawet pewnym podziwem Smile))
To nie jest w żaden sposób obraźliwe!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum


Załóż forum phpbb2 lub phpbb3 za darmo na Forumoteka.pl

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group