Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

I tak sobie pomyślałem 1 urywek.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ludwik.michael
Częsty Użytkownik


Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 14

PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 2:11 pm    Temat postu: I tak sobie pomyślałem 1 urywek. Odpowiedz z cytatem

1 urywek tekstu ... I TAK SOBIE POMYŚLAŁEM.



Proszę państwa, dla mnie badanie opinii publicznej w oparciu o sondaże przeprowadzane na ulicy jest niewiarygodne.
A manipulując ich treścią można wylansować każdego.
Uważam jednak, że rzetelne badanie opinii publicznej istnieje, tylko odbywa się to trochę inaczej.
A mianowicie: Emituje się w telewizji taki serial – jak np. „Izaura” i bada się jego oglądalność. I jeżeli stwierdzi się,
że oglądalność takiego przepraszam gniota, dochodzi do 70%
- to wiecie co Państwo. To będący u władzy myślą sobie,
- ech! - to spokojnie można wybrać na prezydenta idiotę
i tak się większość nie zorientuje – przynajmniej nie od razu.
I jak sobie takiego upatrzą – ludzie – to on nie ma żadnych szans, on musi zostać prezydentem – choćby tego nie chciał - to musi
i już.
Chwileczkę, chyba, że przejdzie samego siebie i do tego będzie próbował zmienić prawa fizyki – o tak, wtedy owszem ... dadzą mu spokój.
No bo przecież Szanowni Państwo, no muszą być wszystkiego jakieś granice (macha ręką). Niech jeździ sobie za granicę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum