Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

GAWLIKOWSKI c.d

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tadeusz Świerczewski
Moderator


Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 505

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 3:40 pm    Temat postu: GAWLIKOWSKI c.d Odpowiedz z cytatem

Jadziu! poniosły mnie nerwy i nie wytrzymałem, zobaczymy co będzie, czy mnie wyleją, czy zakneblują na jakiś okres?!



Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 6
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 3:31 pm Temat postu: SPRAWA M. GAWLIKOWSKIEGO

--------------------------------------------------------------------------------

K. Łozinski pisze:

"Wymieniona czwórkanie została zablokowana z powodu swoich poglądów, tylko z powodu utworzenia czegoś w rodzaju spisku w celu uniemożliwienia zabierania głosu innym. To nie Markuszewski ale oni ...stosowaqli metodę cenzury - starali sie zablokować głos każdego, kto ma inne zdanie niż oni.
A swoją drogą, to jesli ktoś nazywa Okrągły stól zdradą, powinien wypisać się z SWS i zapisać do PZPR lub ZOMO. Tam jego miejsce."

Tak, "okrągłystół" był ZDRADĄ NARODOWYCH INTERESÓW, przed i wtrakcie byłem jego przeciwnikiem. To, że ja i inni tak mówiliśmy. pisaliśmy, nie wstydzę się,efekty tego "układu" ślepy widzi i czuje, szczególnie DZISIAJ.
Łozinski! zapisz mnie do "TWOJEGO" Zomo, dopiero ci dam "popalic"
Tadeusz Świerczewski
_________________
Z poważaniem
Tadeusz Świerczewski
www.sw.org.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum