" /> Dyskusje ogólne :: Pedofile wszystkich krajów łączcie się.
Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pedofile wszystkich krajów łączcie się.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marek-R
Weteran Forum


Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 1476

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2009 8:35 pm    Temat postu: Pedofile wszystkich krajów łączcie się. Odpowiedz z cytatem

“Radek” Sikorski i francuski minister MSZ wystąpią w obronie Romana Polańskiego – przykład koordynacji Żydów i filosemitów w obronie swoich braci.Minister Spraw Zagranicznych RP Radosław Sikorski oraz jego odpowiednik we Francji, Bernard Kouchner porozumieli się w sprawie wspólnego wystąpienia do władz Stanów Zjednoczonych z prośbą o “łaskę dla reżysera” Romana Polańskiego, którego aresztowano w Szwajcarii na wniosek Stanów Zjednoczonych.

Polański przed ponad 30 laty zgwłacił 13-latkę i chcąc uniknąć odpowiedzialności prawnej zbiegł z USA do Francji. Od tego czasu poszukiwany jest przez władze amerykańskie. Sikorski i Kouchner zamierzają wspólnie wystąpić w sprawie Polańskiego do sekretarza stanu USA, Hillary Clinton.

Szybkie i konkretne działania na tak wysokim szczeblu państwowym, stanowią kolejny i niezwykle dobitny przykład organizowania się Żydów i filosemickiego grona we wspomaganiu i obronie innych Żydów. W tym przypadku, ożeniony z Żydówką Radosław Sikorski oraz francuski Żyd – Bernard Kouchner stanęli w obronie polskiego Żyda, Romana Polańskiego.

Jednocześnie, filosemickie grupy działające w polskim światku filmowym, w osobach Izabeli Cywińskiej, Jacka Bromskiego, Janusza Morgensterna i Andrzeja Wajdy, zaapelowały do władz Polski o “interwencję w sprawie zatrzymania Romana Polańskiego”. Grupy te – uzurpujące sobie prawo występowania w charakterze autorytetów – wygodnie zapominają, że pan Roman Polański jest poszukiwanym zbiegiem ukrywającym się przed amerykańskim wymiarem sprawiedliwości i przestępcą, któremu grozi kara wieloletniego więzienia. Wystąpienie w obronie poszukiwanego, nieukaranego przestępcy – kierując się czy to fałszywą solidarnością filmowców, etnicznego pochodzenia, czy też jakąkolwiek inną przesłanką – stało się kolejną skazą na brudnych życiorysach wielu “autorytetów” moralnych.

Źródło:http://www.bibula.com/?p=14323

Osobiście czuję się zażenowany, poziomem argumentacji tzw. autorytetów w sprawie Polańskiego. Jest czymś obrzydliwym, kiedy jednym z koronnych argumentów jest to, że przecież to wszystko było tak dawno. Dawno ale było, w świetle amerykańskiego prawa nie ulega przedawnieniu - i bardzo dobrze. A angażowanie w to polskiego ministra spraw zagranicznych i co gorsza Pana prezydenta, uwłacza godności tych najwyższych urzędów w państwie. W Polsce o ile się nie mylę, czyn jakiego dopuścił się Roman Polański, byłby kwalifikowany jako pedofilia. Jest to wszystko kolejny pijarowski (czytaj propagandowy) medialny kabaret, serwowany nam przez komliberałów, "postępowe" Żydostwo, oraz światowe lewactwo. Pytam zatem, gdzie te wszystkie pseudo autorytety i środowiska były do tej pory i czy wszyscy Oni starali się pomóc zainteresowanemu w jakikolwiek sensowny sposób. Ich ogląd sprawy jest mniej więcej taki oto, że można "zaliczyć" na przykład trzynastolatkę, potem zrobić ze dwa dobre filmy i w tym momencie, ten pierwszy "wyczyn" można uważać za niebyły. Nie osądzam Polańskiego, nie jest moim zamiarem wyręczanie w tym dziele amerykańskich sądów. Mam nadzieję że Polański zostanie osądzony, że sąd zrobi to sprawiedliwie i że jeżeli w świetle zebranych materiałów procesowych będzie zasługiwał na uniewinnienie, to tak się stanie. I na koniec, taka moja skromnego człowieka rada - Panie prezydencie, niechaj Pan będzie jak najdalej od tej całej hucpy.

Marek Radomski - Rada Oddziałowa SW - Jelenia Góra.

_________________
"Platforma jest przede wszystkim wielk?
mistyfikacj?. Mamy do czynienia z elegancko
opakowan? recydyw? tymi?szczyzny lub nowym
wydaniem Polskiej Partii Przyjació? Piwa....." - Stefan Niesio?owski - "Gazeta Wyborcza" nr 168 - 20 lipca 2001.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SylwiaDołączył: 22 Sie 2019
Posty: 123

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 12:28 pm    Temat postu: Może Cię zaciekawi... Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jadwiga Chmielowska
Site Admin


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3642

PostWysłany: Czw Paź 01, 2009 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostałam mailem:


Ze swej strony dodam ze zgwalcenie 13 letniej dziewczynki przez doroslego faceta nalezy nazywac bez ogrodek ze to pedofil, a w Polsce PO przeglosowalo ustawe iz takich nalezy nie tylko sadzic ale tez chemicznie kastrowac.
Nie mozna stosowac wybiorczo prawa tylko dlatego ze jeden jest znany a drugi nie.
Na szczescie wymiar sprawiedliwosci w Szwajcarii stanal na wysokosci prawa i mam nadzieje ze nie ugnie sie histerii poprawnosci politycznej dla wybranych.
Piotr Zarebski

Reakcje środowiska filmowego i salonowego, ale nie tylko, na aresztowanie Romana Polańskiego nie są ani "niepokojące", ani "zastanawiające", jak piszą niektórzy poprawni politycznie publicyści (zaskoczeni chyba skalą i formą obrony Polańskiego), ale są przerażające, wręcz porażające swym nihilizmem moralnym, hucpą i głupotą. Zgwałcenie 13-letniej dziewczynki po odurzeniu jej alkoholem i narkotykami, następnie ponad 30-letnia kpina z wymiaru sprawiedliwości, ucieczka od odpowiedzialności i kary, a w końcu uwięzienie reżysera w Szwajcarii, to dla obrońców Polańskiego "niesprawiedliwość", "poniżenie godności najwybitniejszego reżysera" (T. Raczek), szykanowanie "starego człowieka" (K. Kutz), "nieporozumienie" (Z. Czerwińska). Wypowiedzi zawierają szokujące stwierdzenia: "Polański swoim talentem odkupił swoje grzechy (J. Wenderlich). "Oburza mnie to, co stało się w Szwajcarii" (I. Śledzińska-Katarasińska).
Mógłbym tak długo cytować. Do ponad 100 osób, które pisemnie wystąpiły w obronie Polańskiego, dołączyli politycy, także ci, którzy sprawują władzę za pieniądze podatników. Jednym z pierwszych spieszących z gorliwą międzynarodową pomocą prawną dla Polańskiego okazał się minister Radosław Sikorski.
W grupie obrońców znalazł się też "moralista polskiego kina" Krzysztof Zanussi. "Przecież ta trzynastolatka to była prostytutka" - cytuje jego wypowiedź "Fakt". Czy te słowa nie brzmią dokładnie tak samo jak wypowiedź Andrzeja Leppera na jednej z konferencji prasowych: "Jak można zgwałcić prostytutkę?". W wypowiedzi Zanussiego brakuje tylko tego rechotu, jaki wydobywał z siebie Lepper uradowany własnym "dowcipem", tego rechotu, którym tak często obrzydzano nam w mediach koalicję, jaką zawiązał z Samoobroną i LPR szef Prawa i Sprawiedliwości. Ale nie łudźmy się. Tamten Lepper z tekstem o prostytutce, której nie można zgwałcić, to był i będzie przykład chamstwa, natomiast wypowiedź reżysera Krzysztofa Zanussiego usprawiedliwiająca pedofilski gwałt Polańskiego to przykład przenikliwości w postrzeganiu zagrożeń, jakie czyhają w Hollywood na znanych reżyserów. Inaczej przecież być nie może. Zanussi to znany i ceniony celebryta, a Lepper to w opinii "salonu" prosty człowiek ze wsi. Na Zanussiego nie spadną gromy, ponieważ Polska od lat, łącznie z okresem PRL, dzieli się na tych, którzy mogą mówić, co chcą, i na tych, których tresuje się, co, kiedy i jak mają mówić i myśleć. Tak jak w przypadku lustracji, z którą większość przedstawicieli "naszych elit" bezwzględnie walczyła, trudno usłyszeć głosy tych twórców i artystów, którzy sprzeciwiają się stadnemu, nadającemu antykulturowy ton środowisku. Nie słychać głosów oburzenia skandalicznymi wypowiedziami obrońców Polańskiego, gdyż prasa reprezentuje podobne horyzonty myślowe. Poza oczywiście tymi nielicznymi, którzy nie poddali się oficjalnej tresurze. O dziwo, jednym z nielicznych aktorów o liberalnych poglądach, a jednak odróżniających prawdę od kłamstwa, okazał się Jan Nowicki: "Nie można bronić człowieka, który w świetle prawa jest przestępcą" - powiedział.
Terror tzw. środowisk intelektualnych narzucających nam siłą własną interpretację moralności, sprawiedliwości i prawa można było zaobserwować w obronie łapówkarza dr. "G." czy posłanki Beaty Sawickiej przedstawianej jako ofiara brutalności CBA. Równocześnie pamiętamy to powszechne "święte" oburzenie na krótką i dość dosadną reakcję prezydenta Lecha Kaczyńskiego w przypadku pewnego natarczywego "dziada".
To, że ludzie wykształceni i obyci w świecie mają problemy z odróżnieniem dobra od zła, że myli im się ofiara ze sprawcą, jest smutną konstatacją kondycji naszej cywilizacji budowanej przecież na gruncie etyki łacińskiej, a u nas katolickiej. Inteligencja, wbrew oczekiwaniom prof. Feliksa Konecznego, nie tylko nie staje się "teleskopem i mikroskopem etyki", ale pogubiła znaczenie podstawowych pojęć etyczno-moralnych. Zatraciła więc sumienie, o którym jeszcze w przedwojennych podręcznikach dla szkół średnich pisano, że jest to "osąd naszego rozumu o moralności czynów". Jeszcze precyzyjniej określił sumienie cytowany wybitny krakowski uczony: "Sumienie jest to autokrytyka moralna". Jeśli zatem ludzie powszechnie uznawani w kraju za osoby wybitne nie mogą odróżnić tego, co jest godziwe, od tego, co jest niegodziwością, to nie mogą kierować się sprawiedliwością, tym drogowskazem dla stanowionego prawa.
Histeria w obronie Romana Polańskiego, w tym przedstawianie jego zasług na polu kultury jako ważnego argumentu na rzecz specjalnego traktowania go przez prawo, jest obca naszej cywilizacji, kulturze i tradycji. To niebezpieczny precedens, który powinien spotkać się z powszechnym potępieniem.
Na szczęście wielu tzw. zwykłych ludzi nie ma problemu z odróżnianiem etycznych kolorów i w tym nadzieja, że nasze życie publiczne nie zostanie zdominowane przez tych, którzy tworzą własne, obce nam "standardy".
Wojciech Reszczyński

_________________
Jadwiga Chmielowska Przewodnicz?ca Oddzia?u Katowice i Komitetu Wykonawczego "Solidarnosci Walcz?cej"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Nie Paź 04, 2009 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Na szczęście wielu tzw. zwykłych ludzi nie ma problemu z odróżnianiem etycznych kolorów i w tym nadzieja, że nasze życie publiczne nie zostanie zdominowane przez tych, którzy tworzą własne, obce nam "standardy".
I to spowodowało, iż rycerze libertynizmu zobaczywszy słupki zreflektowali się, że to się jeszcze nie opłaca. Niepyszni znikną na jakiś czas z ekranów.
Przy takich luminarzach kultury trudno się dziwić, że po 'wyzwoleniu' kultura się nam w ogólności zaćpała. Stać ich tylko na wątpliwej klasy rozrywkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marek-R
Weteran Forum


Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 1476

PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pedofilia z wyższych sfer – Tomasz TelukZacięcie z jakim “Towarzystwo” wzięło w obronę aresztowanego Romana Polańskiego, obnażyło “moralność” jaką kierują się w życiu rodzimi politycy i artyści.

Przysłuchując się medialnej wrzawie można odnieść wrażenie, że istnieje co najmniej kilka rodzajów pedofilii. Ta z wyższych sfer jest czymś w rodzaju normalnej artystycznej rozrywki, w której agresorzy są automatycznie rozgrzeszeni. Innego rodzaju pedofilia, z litery prawa, wymaga chemicznej kastracji.
Przecieram oczy ze zdumienia, jak “Towarzystwo” dwoi i troi się, wybielając pedofila, oczerniając ofiarę i system sprawiedliwości.
Przypomnijmy, wybitny reżyser został aresztowany w Zurychu, ponieważ przeszło 30 lat temu, upił, naćpał, a następnie zgwałcił 13-letnie dziecko. Aby uniknąć odpowiedzialności za swój ohydny czyn, Polański uciekł ze Stanów Zjednoczonych i przez wiele lat unikał podróży do krajów mających podpisaną z USA umowę o ekstradycji.
Gdyby napastnikiem nie był celebryta, a sprawa odbyła się gdzieś w krzakach a nie w domu Jacka Nicholsona, pedofil wylądowałby w pierdlu, a sprawiedliwość wymierzyliby mu koledzy z celi. W tym przypadku artyści i politycy protestujący w obronie Polańskiego, uznają, że reżyser w ramach swoich zasług dla kultury, stoi ponad prawem.
Zaciętość z jaką zareagowali minister spraw zagranicznych, minister kultury i artyści podpisani pod listem w obronie pedofila-artysty jest doprawdy zdumiewająca. Doprawdy nie ma w obronie Polańskiego żadnych logicznych argumentów, prócz lukrowania przestępcy i dezawuowania zdarzenia.
Wśród mediów prym w wybielaniu Polańskiego wiedzie TVN, która poświęciła gros czasu sprawie w poniedziałkowych “Faktach“. Z tego publicystycznego materiału dowiedzieliśmy się, że Polański to wybitny twórca, uciekinier z getta, który zawsze wzrusza się, gdy przyjeżdża do Łodzi.
Wcześniej na łamach TVN24 jeden z głównych “autorytetów moralnych” - Jacek Żakowski, skupił się na łamaniu praw człowieka przez faszystowski rząd Stanów Zjednoczonych i wzywał do retorsji wobec tego kraju.
Wstydziłem się słuchając prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który chciałby i dołączyć do “Towarzystwa“, i jednocześnie się mu przeciwstawić. Wyszło na to, że moralność jest dla Kaczyńskiego tożsama z relatywizmem.
Szczyt chamstwa i podłości popełnił natomiast “wybitny reżyser katolicki“ Krzysztof Zanussi, który w rozmowie z Moniką Olejnik, nazwał ofiarę “nieletnią prostytutką“, stwierdził, że “zna Polańskiego z innej strony“, a jego zachowanie jest “typowe dla Don Juana“.
Jak mniemam to dopiero początek formowania się chóru w obronie wybitnego reżysera. Pozostaje tylko czekać, aż za urodzonym w Paryżu Raymondem Romanem Lieblingiem, jak brzmi właściwe nazwisko Polańskiego, wstawi się Instytut Yad Vashem, a wszystkie głosy krytyczne zostaną uznane za przejaw antysemityzmu. Tym tropem poszedł już inny geniusz lewicy – Kazimierz Kutz.
Roman Polański miał w swoim życiu chwile wybitne, a takimi można uznać stworzenie wybitnych obrazów typu “Nóż w wodzie“ czy “Pianistę“. Znana w kinie jest także mroczna strona jego duszy, która ujawnia się na przykład w satanistycznym “Dziecku Rosemary” (“konsultantem“ Polańskiego i jednym z aktorów był sam Le Vey, autor “satanistycznej biblii“) czy perwersyjnych “Gorzkich godach“. Jego twórczość powinna jednak pozostać poza dyskusją. Fakt, kino to jak mawiał Lenin, najważniejsza ze sztuk, ale prawo obowiązuje przecież każdego.
List domagający się uwolnienia Polańskiego, podpisany między innymi przez Andrzeja Wajdę, a popierany przez Lecha Wałęsę jest skandalem. Jego sygnatariusze określają postępowanie władz szwajcarskich mianem “prowokacji“, dodatkowo “niezgodnej z prawem międzynarodowym“, mogącej zakończyć się “linczem“.
Jeśli do tego dodamy akcję dyplomatyczną Radka Sikorskiego i publicystyczne zabiegi w obronie reżysera jego małżonki ? Anne Appelbaum, to można odnieść wrażenie, że pedofilskie gwałty w jacuzzi, wspomagane narkotykami, to w zasadzie normalna rozrywka dla wyższych sfer, do której nie należy się wtrącać.
Co dzień dołączają już nowi znamienici sygnatariusze. M.in. reżyser gej, sam molestowany w dzieciństwie – Pedro Almodovar oraz kolejny pedofil Woody Allen, który w swoim zboczeniu posunął się nawet do tego, że poślubił adoptowaną wcześniej córkę!
Cóż. Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy.
A zanim ktoś sięgnie po pióro do pisania polemiki niech zastanowi się, jakby się czuł, gdyby jego 13 letnie dziecko oznajmiło mu, że właśnie odbyło stosunek analny z wybitnym reżyserem Zanussim lub Wajdą. Podejrzewam, że myśli rodzica krążyłyby gdzieś indziej niż wokół “Katynia” czy “Barw ochronnych”.

Tomasz Teluk

Źródło:http://www.bibula.com/?p=14594
Marek Radomski - Rada Oddziałowa SW - Jelenia Góra.

_________________
"Platforma jest przede wszystkim wielk?
mistyfikacj?. Mamy do czynienia z elegancko
opakowan? recydyw? tymi?szczyzny lub nowym
wydaniem Polskiej Partii Przyjació? Piwa....." - Stefan Niesio?owski - "Gazeta Wyborcza" nr 168 - 20 lipca 2001.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SylwiaDołączył: 22 Sie 2019
Posty: 123

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 12:28 pm    Temat postu: Może Cię zaciekawi... Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Krzysiek
Weteran Forum


Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 240

PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idzie strapiony i zafrasowany facet przez las. Nagle na drogę wyskoczyła
mała zielona żabka i mówi ludzkim głosem:
- Czym się tak martwisz ?
- A, bo życie jest do d*py. Dom się wali, żona brzydka, auto w rozsypce,
kasy brak... Ogólnie lipa.
- Nie martw się. Idź do domu a wszystko będzie OK.
Facet wraca, patrzy a tu chata pięknie odstawiona, żona piękna jak Cindy Crowford, pod bramą garażu stoi Maybach a w skrzynce na listy wyciąg z konta, który po prostu powalił go na kolana.
Jak już doszedł do siebie, postanowił podziękować żabce za to, co dla niego zrobiła i wrócił się do lasu. W tym samym miejscu spotkał żabkę i mówi:
- Żabko, jak mogę Ci się odwdzięczyć za twe dobre serce ?
- Nigdy nie kochałam się z nikim...
- Rozumiem, ale ty jesteś żabką. Jak to możemy zrobić ?
- Mogę zamienić się w kobietę. Jednak większość mocy czarodziejskiej zużyłam na dobry uczynek dla ciebie, więc mogę przemienić się najwyżej w 12-13 letnią dziewczynkę.
- Rób żabko, co chcesz. Zawdzięczam Ci tak wiele, że nie będzie mi to przeszkadzać.
- ... i tak to było, Wysoki Sądzie a nie tak jak gada ta gówniara - stwierdził Roman Polański.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum


Załóż forum phpbb2 lub phpbb3 za darmo na Forumoteka.pl

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group