Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

prawda o 11 września

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerry
Weteran Forum


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 396

PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 10:09 pm    Temat postu: prawda o 11 września Odpowiedz z cytatem

Może już to oglądaliście ale mną to mocno wstrząsnęło:

http://video.google.com/videoplay?docid=-7631851179041286536#docid=8668569065457338623

Różne urywki widziałem ale tu są podane fakty, liczby i dowody.

_________________
W CZASACH POWSZECHNEGO FA?SZU PISANIE PRAWDY JEST CZYNEM REWOLUCYJNYM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewa
Stały Bywalec Forum


Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 69

PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 5:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aa

Ostatnio zmieniony przez ewa dnia Czw Lis 12, 2009 2:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jak się nie traktuje treści filmu jako wiedzy danej, a podchodzi do każdego faktu krytycznie, to można uzyskać obraz, lub poszerzyć posiadany. Polecony film obejrzałem dość uważnie i jak mi się wydaje dość krytycznie podchodząc do prezentowanego tam materiału, ale nie dopatrzyłem się w nim manipulacji. Film przedstawia wiele wątków i hipotez podważających wersje oficjalną i wystarczy by jedna z nich (istotna) była prawdziwa, a cały mit 11 września runie. Dla mnie dość istotne są fakty związane ze swobodnym spadkiem budynków, widoczne wybuchy na 'zdrowych ścianach', czy 'zniknięcie' stalowego rdzenia. Do tego dochodzi remont sieci w budynkach połączony z wyłączeniami zasilana, prace na piętrach technologicznych, 'doubezpieczenie' budynku od szkód powstałych w wyniku ataku terrorystycznego na niedługo przed atakiem, zamykanie ust angielskiemu specjaliście, który przedstawiając swoją wersję w tv podważał mocno wersję oficjalną. Do tego dochodzą nieznośne koszty eksploatacji budynków i konieczność usunięcia azbestowych pokryć elementów stalowych, łącząca się z koniecznością ponoszenia ogromnych wydatków. Jeśli do tego dodać pytania powstałe przy badaniu innych uderzeń samolotami z terrorystami jakie miały miejsce tego dnia (np. komentowane przez amerykańskiego generała ds. bezpieczeństwa http://video.google.com/videosearch?q=wtc+general+inteligence&rls=com.microsoft:pl:IE-SearchBox&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7GGLR_en&um=1&ie=UTF-8&ei=vdP7SoCZNY7__Abn9ZT9Aw&sa=X&oi=video_result_group&ct=title&resnum=1&ved=0CBAQqwQwAA# ) to sprawa prawdziwości oficjalnej wersji wydarzeń sprzed 8 lat wygląda dość słabo.
Oprócz tego oglądnąłem wczoraj film (niestety długi i bez napisów) pt. "The Obame Deception" ( http://video.google.com/videoplay?docid=6223232123104914517&ei=-9i4SciUE4G0wgPx1s3IAQ&q=Obama+deception+site%3Avideo.google.com&hl=en&so=1&dur=3# ). Film ten, choć dotyczy znacznie późniejszego wydarzenia, to jednak ma dużo związków z pierwszym. A wszystko zależy od tego czy prymat ma PRAWDA, czy SŁUSZNOŚĆ. Pierwsza jest wiadomo czym, a druga jest ustalona przez gremia autorytetów, czyli takich, którzy dali sobie prawo decydować co jest, a co nie jest właściwe. Są oni wyposażeni we wspaniałe pralnie mózgów i doskonale sobie dają radę w przeciąganiu na swoją stronę naiwnych ignorantów, którzy w każdym społeczeństwie stanowią większość, tym samym zapewniając sobie ich 'wolne' głosy przy okazji wyborów. W ten sposób demokracja przerodziła się w swoją parodię.
Co zaś do polecenia Panu Jerry'emu kuracji, to myślę, że jest na nią albo za wcześnie, albo już dawno za późno Smile. Podobnie jest myślę z większością uczestników tego Forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerry
Weteran Forum


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 396

PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może się komuś wydać że część wniosków jest nieprawdziwa ale jak wytłumaczyć takie bajki że pentagon jest otoczony z każdej strony kamerami a nie ma ani jednego filmu z czasu uderzenia i zabrali nawet taśmy ze stacji benzynowej i sąsiednich firm?

Po co położyli budynek nr 7? Czy nie po to żeby zniszczyć niewygodne papiery? Trochę się znam na metalach i na spawalnictwie więc wiem kiedy się metal topi, nawet nasza stal konstrukcyjna z czasów komuny nie stopiła by się od nafty lotniczej :PPP :PPP

_________________
W CZASACH POWSZECHNEGO FA?SZU PISANIE PRAWDY JEST CZYNEM REWOLUCYJNYM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego przywołałem tego amerykańskiego generała. Przecież to jest niesłychane żeby samolot walący w budynek (w jego ścianę) lecąc praktycznie na poziomie ziemi, nie zostawił ani śladu na ścianie, w którą uderzył - to są przecież tony mknące ze znaczną prędkością. Poza tym naszpikowany kamerami i wszelkim hi-tech sprzętem teren przy Pentagonie niczego nie zarejestrował, co mogłoby obalić nasze 'niedorzeczne' wątpliwości. Rolling Eyes To pachnie okropną lipą. A tam w budynku Nr 7, te kwity na Enron przepadły i jakieś inne im podobne kompromitujące finansjerę też. I o ile te ostatnie zastrzeżenia mogą być wyśmiewane przez przeciwników 'spiskowych teorii', to zjazd dwóch gigantów z prędkościa swobodnego spadania broni się słabo, podobnie jak rejsowy samolot bez skrzydeł - takich to nawet w Ameryce nie wymyślono Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jacek Z
Weteran Forum


Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 163

PostWysłany: Pią Lis 13, 2009 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli Pańskim zdaniem "kwity" istniały tylko w jednej kopii i amerykańscy frajerzy nie zrobili sobie kopii ? Shocked Jak już - to mogło to posłużyć za pretekst do ukręcenia łba sprawie a oryginały kwitów są całe i nienaruszone i ma je ktoś do dyspozycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Pią Lis 13, 2009 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie. Jak widać zupa się w końcu wylała. Ale tu mamy wrzesień roku 2001. Takie akcje jeśli się planuje to nie z dnia na dzień, a potrzeba dość długiego czasu na przygotowanie, a puszczone w ruch takie wielkie koło jest trudne do zatrzymania. Afera Enronu rozkęciła się nieco później (chyba). Może widzieli szansę - w końcu "tonący brzytwy się chwyta". Może myśleli, że zyskają, może zyskali. Poza tym to tylko jeden wątek. Tam podejrzanych spraw jest wiele. Najważniejsze i najtrudniejsze do obalenia są rzetelne ekspertyzy techniczne. One potrafiłyby obiektywnie zweryfikować głoszone prawdy. Ale jak wiadomo wiele materiałów utajniono - to też jest bardzo podejrzane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum