" /> Dyskusje ogólne :: WOLNOŚĆ ZAGROŻONA PRZEZ ELITY "OKRĄGŁEGO STOŁU"
Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WOLNOŚĆ ZAGROŻONA PRZEZ ELITY "OKRĄGŁEGO STOŁU"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Witja
Weteran Forum


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 5319

PostWysłany: Sob Gru 12, 2009 7:14 pm    Temat postu: WOLNOŚĆ ZAGROŻONA PRZEZ ELITY "OKRĄGŁEGO STOŁU" Odpowiedz z cytatem

http://www.wyszkowski.eu/index.php/component/content/article/27/1112-wolno-zagroona-przez-elity-qokrgego-stouq

" WOLNOŚĆ ZAGROŻONA PRZEZ ELITY "OKRĄGŁEGO STOŁU"
oświadczenie uczestników konferencji "Polska po XX latach 1989-2009"

Od 1989 r. rządy wyrosłe z nurtu niepodległościowego pełniły władzę przez ledwie 20 miesięcy: 6 miesięcy rządu Jana Olszewskiego i 14 miesięcy rządu Jarosława Kaczyńskiego. Dziś Polska płaci za oddanie swego losu w ręce ludzi, dla których niepodległe państwo nigdy nie stanowiło najwyższej wartości.
Warszawa, 11 XII 2009Przedstawiciele środowisk patriotycznych zgromadzeni na zaproszenie Anny Walentynowicz w Sejmie RP, po dogłębnej dyskusji analizującej przemiany, jakie dokonały się w ubiegłym dwudziestoleciu oraz stan obecny naszej Ojczyzny, stwierdzają:

1. Wolność i niepodległość
wywalczone wysiłkiem wielu pokoleń są dziś zagrożone przez władzę elit wywodzących się z układu ‘okrągłego stołu’. Najbardziej dotkliwym w naszym codziennym życiu jest wszechobecność kłamstwa i propagandy pogardy dla społeczeństwa, tradycji narodowej, wartości chrześcijańskich. Przejawia się to także w bezpardonowym ataku na media publiczne oraz zwłaszcza na niezależność Instytut Pamięci Narodowej.


2. Dobitnym znakiem katastrofy dwudziestu lat tzw. transformacji systemowej jest sytuacja służby zdrowia, którą rząd chce zlikwidować, z premedytacją prowadząc do bankructwa. Niebywałym przejawem działań antynarodowych rządu jest zniszczenie przemysłu stoczniowego, w tym symbolu wysiłku niepodległościowego II Rzeczpospolitej, stoczni gdyńskiej i czołowej stoczni świata, stoczni szczecińskiej. Tragiczny jest stan systemu rentowego i emerytalnego, który finanse państwa nie są w stanie utrzymać, a ludzie starsi zostają skazani na nędzę. Katastrofalna dla przyszłości jest degradacja procesu wychowania uniemożliwiająca budowę nowoczesnej wiedzy i ducha polskiego młodych pokoleń tak aby były zdolne rywalizować z innymi narodami.


3. Polityka obecnego rządu uderza w same podstawy polskiej gospodarki: polską energetykę i polskie rolnictwo. Kryzys gospodarczy mniej dotkliwy w wielkich metropoliach niszczy polską prowincję, gdzie bezrobocie sięga 20%.


4. Równocześnie rządząca koalicja przepuściła bezpardonowy atak na demokratyczne zdobycze narodu: wolne, powszechne wybory Głowy Państwa, które chce się zastąpić kuluarowymi przetargami większości parlamentarnej. Wprost i cynicznie premier rządu zapowiada zniszczenie opozycji wydając jej wojnę, dlatego że ujawniono przestępczą działalność jego ministrów, dymisjonuje się tych szefów służb którzy ścigają przestępców i prześladuje funkcjonariuszy likwidujących patologiczne i skomunizowane Wojskowe Służby Informacyjne. Groźną jest bezkarność ataków służb specjalnych na prawo do obrony i tajemnicę adwokacką, wolność słowa, a zwłaszcza niezależność dziennikarską.


5. Najbardziej jednak dotkliwą dla całego narodu jest postępująca zapaść wymiaru sprawiedliwości i degradacja organów ścigania. Polska pozbawiana jest prawa i sprawiedliwości, a partię głoszącą ten program rozbijają służby specjalne i ścigają sądy.


6. Szczególny niepokój budzi polityka międzynarodowa rządu podporządkowująca polskie prawa, instytucje i obywateli enigmatycznym, płynnym i niejasnym rozstrzygnięciom Unii Europejskiej, która w Traktacie Lizbońskim zmierza do ukształtowania europejskiego państwa federalnego. Równocześnie rząd Donalda Tuska prowadzi serwilistyczną politykę wobec Rosji i Niemiec, czego dobitnym przejawem była milcząca aprobata dyktatu rosyjsko-niemieckiego w Europie zadeklarowana przez premiera Putina na Westerplatte we wrześniu br.


7. Opisany powyżej stan rzeczy jest skutkiem dominacji w ubiegłych dwudziestu latach elit politycznych reprezentujących interesy środowisk liberalnych i komunistycznych. Od 1989 r. rządy wyrosłe z Solidarności i z nurtu niepodległościowego pełniły władzę przez zaledwie 20 miesięcy: 6 miesięcy rządu Jana Olszewskiego i 14 miesięcy rządu Jarosława Kaczyńskiego. Dziś Polska płaci za oddanie swego losu w ręce ludzi, dla których niepodległe i solidarne państwo Polaków nigdy nie stanowiło najwyższej wartości.Dlatego zwracamy się do wszystkich Polaków o wybranie polskiego prezydenta i polskiego rządu,

o głosowanie na Lecha Kaczyńskiego oraz na Prawo i Sprawiedliwość .


W imieniu Konferencji:
Anna Walentynowicz, Józefina Hrynkiewicz, Andrzej Gwiazda, Andrzej Nowak, Antoni Macierewicz, Krzysztof Wyszkowski "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SylwiaDołączył: 20 Sie 2019
Posty: 123

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 11:41 pm    Temat postu: Może Cię zaciekawi... Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Witja
Weteran Forum


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 5319

PostWysłany: Sob Gru 12, 2009 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.wyszkowski.eu/index.php/component/content/article/27/1109-walentynowicz-i-gwiazda-mamy-totalitaryzm-gosujcie-na-pis

" Walentynowicz i Gwiazda: Mamy totalitaryzm. Głosujcie na PiS

Anna Walentynowicz i Andrzej Gwiazda wzywają do głosowania na PiS i Lecha Kaczyńskiego. Tylko oni bowiem, zdaniem byłych opozycjonistów, są w stanie uchronić Polskę przed "bezpardonowym atakiem na demokratyczne zdobycze narodu", "nowym totalitaryzmem" i agentami u władzy.

Rezolucję z wezwaniem do głosowania na PiS i Lecha kaczyńskiego w następnych wyborach parlamentarnych i prezydenckich ogłosili uczestnicy konferencji pt. "Polska po XX latach 1989-2009" zorganizowanej przez klub PiS i Annę Walentynowicz. Gościem konferencji był szef Kancelarii Prezydenta Władysław Stasiak.

W rezolucji podkreślono, że obecnie w Polsce istnieje "wszechobecność kłamstwa, pogardy dla społeczeństwa, tradycji narodowej, wartości chrześcijańskich". Jej autorzy zarzucili rządowi PO-PSL m.in. przypuszczanie "bezpardonowego ataku na media publiczne i IPN", niszczenie przemysłu stoczniowego, doprowadzenie do zapaści służby zdrowia, rolnictwa.

"PO-PSL atakuje demokrację"


- Rządząca koalicja przypuściła bezpardonowy atak na demokratyczne zdobycze narodu: wolne, demokratyczne wybory głowy państwa, które chce się zastąpić kuluarowymi przetargami większości parlamentarnej - głosi rezolucja.

Współzałożyciel Wolnych Związków Zawodowych Andrzej Gwiazda podkreślał, że chce, aby sukces w wyborach osiągnęło PiS i potencjalny kandydat tej partii na prezydenta, bo - jak mówił - "alternatywą jest Platforma Obywatelska i to już wystarczy".- Nie zawsze głosowałem na PiS. Gdy PiS zadeklarował koalicję z Platformą Obywatelska, to mojego głosu nie dostał - dodał.


"Za PRL byliśmy 9. potęgą gospodarczą"


Uczestnicy konferencji krytykowali to, co stało się w Polsce po 1989 roku. - Tragicznym podsumowaniem III RP jest to, że można ją porównywać z PRL-em. Na słowa krytyki dostajemy odpowiedź: "ale jest lepiej niż w PRL-u". Jeżeli to jest baza porównawcza, to większej klęski animatorzy III RP ponieść nie mogli. Bo już gorzej niż w komunie być nie mogło - ocenił Gwiazda.

Jak się okazuje, może. - W czasach komuny kanadyjscy ekonomiści plasowali Polskę na dziewiątym miejscu w rankingu przemysłowych potęg świata, amerykańscy na dziesiątym. W tej chwili jesteśmy na pięćdziesiątym szóstym - argumentował.

"Trzej agenci w Pałacu"

Anna Walentynowicz w referacie przedstawionym podczas konferencji oceniła, że bilans ostatnich 20 lat jest "przerażający". Jak podkreśliła, świadczą o tym m.in. zadłużenie państwa, poziom bezrobocia, zapaść demograficzna. Za ten stan rzeczy obwiniła wszystkie ekipy rządzące - z wyjątkiem gabinetów Jarosława Kaczyńskiego i Jana Olszewskiego.

Według Walentynowicz przed Lechem Kaczyńskim prezydentami było trzech dawnych agentów. - "Wolski" - generał Wojciech Jaruzelski, "Bolek" - Lech Wałęsa i "Alek" - Aleksander Kwaśniewski - wyliczała. - Nic dziwnego, że są tragiczne skutki transformacji - podkreśliła.

"To jest nowe zniewolenie"


Według niej, obecnie Polska nie jest wolnym krajem. - To jest namiastka wolności. To się tylko mówi o wolności. To jest nowe zniewolenie. Nowy totalitaryzm. Mówi się, że jest wolna Polska, a człowiek jest zniewolony. Rozkrada się majątek narodowy. Już jest rozkradziony. Ludzie są zastraszeni, boją się, są bezrobotni. I kto to zrobił? Nie ma przecież żadnego okupanta, prawda? - dodała.


tvn24.pl • 2009.12.11 [km]"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Witja
Weteran Forum


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 5319

PostWysłany: Sob Gru 12, 2009 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=19387

Konferencja w sejmie
red. Krzysztof Wyszkowski (2009-12-12)

Aktualności dnia

słuchaj
zapisz

http://www.radiomaryja.pl/dzwieki/2009/12/2009.12.12.akt03.mp3
http://www.radiomaryja.pl/download.php?file=2009.12.12.akt03&d=2009-12-12
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Witja
Weteran Forum


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 5319

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.polityczni.pl/anna_walentynowicz_w_sejmie,audio,51,4473.html

2009-12-11

Konferencja prasowa Anny Walentynowicz, Andrzeja Gwiazdy oraz Antoniego Macierewicza.

Więcej:

http://www.polityczni.pl/anna_walentynowicz_w_sejmie,audio,51,4473.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Witja
Weteran Forum


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 5319

PostWysłany: Sob Gru 19, 2009 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://glos.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1696&Itemid=76

"Polska według Tuska
Redaktor: Administrator
18.12.2009.

Prof. dr hab. Andrzej Nowak, fragment referatu pt. "III RP od polityki do postpolityki" wygłoszonego w dniu 11 grudnia 2009 roku w Sejmie RP na sesji Polska po XX latach."

Więcej:

http://glos.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1696&Itemid=76
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wolno?ciowiec
Gość

PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,znalazłem niedawno to forum. Są tu ciekawe informacje,mimo to chciałbym się odnieść do paru rzeczy:
1. Cała III RP została utworzona w Magdalence a potem przy okrągłym stole przez obcą agenturę i ugodową opozycję.
2. Służbę zdrowia należy znieść-bo komu ona potrzebna? A tylko zabiera nam pieniądze. Uważam też,że szpitale trzeba sprywatyzować,wtedy znikną problemy.
3. Kryzysu nie odczuliśmy tak bardzo co pokazują wyniki-Polska jako jedyny kraj w Europie jest "zieloną wyspą". Very Happy
4. Uważam że prawa nie było przez całą III RP,a służby specjalne pewnie dalej robią sobie co chcą,przecież nikt ich nie kontroluje.
5. Traktat Europejski został ratyfikowany przez WSZYSTKIE partie zasiadające w Sejmie, a więc: PO,PIS,PSL i SLD, a nastepnie podpisany przez Prezydenta.
6. Niestety w Polsce jest jak jest ponieważ przez okres 20 lat rządza partie, które raczej nie stwarzają przeszkód w drodze do Unii Europejskiej. Takie partie jak LPR czy nawet Samoobrona,które niosły takie ryzyko zostały szybko wyeliminowane,a np. UPR od wielu lat skutecznie nie jest dopuszczana do głosu. Osobiście uważam że Polsce potrzeba gruntownej przebudowy, której jak narazie nie widać. Co gorsze staczamy się na samo dno "Euromolochu" przez co już niedługo przestaniemy odgrywać jakąkolwiek rolę.
Powrót do góry
Krzysiek
Weteran Forum


Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 240

PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzi Pan różnicy między SLD a PiS tylko w stosunku do "Eurotraktatu" czy w stosunku do wszystkich problemów Polski?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wolno?ciowiec
Gość

PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzysiek napisał:
Nie widzi Pan różnicy między SLD a PiS tylko w stosunku do "Eurotraktatu" czy w stosunku do wszystkich problemów Polski?


Pod względem gospodarczym PIS jest lewicowe, PO miało co prawda obniżyć podatki- teraz wiadomo że nic z tego, co gorsza po ujednoliceniu praw w całej Unii prawdopodobnie podniosą nam podatki,opłaty itp. Uważam że partie zasiadające w Sejmie naprawdę kłócą się o drobnostki,o ile wogóle się kłócą. Większość spraw pewnie kreują media,aby przeciętni wyborcy widzieli że między partiami są jakieś różnice. Dla mnie są to różnice niewielkie, jak dla mnie PIS gra tu "pod publiczkę" by wyborcy myśleli że o coś walczą. Przypominam że to prezydent Kaczyński podpisał traktat - czy to dobrze czy źle czas pokaże...
Powrót do góry
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przypominam że to prezydent Kaczyński podpisał traktat - czy to dobrze czy źle czas pokaże...

Chyba nie potrzeba czekać - to było złe, ale jak sądzę podyktowane doraźnymi celami politycznymi. Prezydent też patrzy na notowania i wyniki różnych CBOSów i widzi, że większość (choć zmanipulowana merdiami, ale) popiera. Tak więc nietrudno sobie wyobrazić, co to byłoby, gdyby Prezydent nie podpisał. Jak by ruszyła cała machina propagandowa. Nie jest wykluczone, że uruchomiono by Trybunał Stanu. Z drugiej strony Lech Kaczyński to nie jest fighter Sad , jak np. Vaclav Klaus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wolno?ciowiec
Gość

PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzegorz - Wrocław napisał:
Cytat:
Przypominam że to prezydent Kaczyński podpisał traktat - czy to dobrze czy źle czas pokaże...

Chyba nie potrzeba czekać - to było złe, ale jak sądzę podyktowane doraźnymi celami politycznymi. Prezydent też patrzy na notowania i wyniki różnych CBOSów i widzi, że większość (choć zmanipulowana merdiami, ale) popiera. Tak więc nietrudno sobie wyobrazić, co to byłoby, gdyby Prezydent nie podpisał. Jak by ruszyła cała machina propagandowa. Nie jest wykluczone, że uruchomiono by Trybunał Stanu. Z drugiej strony Lech Kaczyński to nie jest fighter Sad , jak np. Vaclav Klaus.


To i tak bez różnicy. Nawet Irlandczycy nie zatrzymali pędzącej machiny. Proszę tylko o obiektywizm - dla mnie wszystkie partie zasiadające w Sejmie są w jednakowym stopniu odpowiedzialne za przegłosowanie tego niekorzystnego traktatu. Czy prezydent, premier czy któryś z posłów przeczytał ten Traktat,czy głosowali zupenie w ciemno? Głęboko wątpię...
Powrót do góry
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nawet Irlandczycy nie zatrzymali pędzącej machiny. Proszę tylko o obiektywizm - dla mnie wszystkie partie zasiadające w Sejmie są w jednakowym stopniu odpowiedzialne za przegłosowanie tego niekorzystnego traktatu.

Więc niech Pan idzie dalej. Wszystkie partie nie tylko w Polsce, ale i w całym Jewrosojuzie. A jeszcze dalej, to my wszyscy. W końcu ten Sejm to nasz wybór, a parlamenty poza Polską, to też wybór obywatelski. Proszę nie myśleć, o tym że jest źle i iść na piwo, ale o tym co zrobić. Pan jest obiektywny i Panu już jest wszystko jedno. Może Pan jedynie biadolić: "Tragedia, koniec świata", jak kibol, którego chłopcom strzelili gola i wie, że jego drużyna się nie podniesie - nie chce mu się żyć. Tak?
PS. Irlandczycy zostali podobnie jak i Polacy ogłuszeni nachalną propagandą, podobną do naszych kampanii o tym, że bez Traktatu zginą, że są czarną owcą Europy, niedojrzali, niewdzięczni, że ten kryzys, który przeżywają (a mają kryzys dość głęboki) jeszcze się powiększy. I mają takich, którzy w to uwierzyli w dostatecznie wielkiej ilości i zagłosowali ostatni raz (aż do odwołania tego Eurobagna) za Traktatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wolno?ciowiec
Gość

PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzegorz - Wrocław napisał:
Cytat:
Nawet Irlandczycy nie zatrzymali pędzącej machiny. Proszę tylko o obiektywizm - dla mnie wszystkie partie zasiadające w Sejmie są w jednakowym stopniu odpowiedzialne za przegłosowanie tego niekorzystnego traktatu.

Więc niech Pan idzie dalej. Wszystkie partie nie tylko w Polsce, ale i w całym Jewrosojuzie. A jeszcze dalej, to my wszyscy. W końcu ten Sejm to nasz wybór, a parlamenty poza Polską, to też wybór obywatelski. Proszę nie myśleć, o tym że jest źle i iść na piwo, ale o tym co zrobić. Pan jest obiektywny i Panu już jest wszystko jedno. Może Pan jedynie biadolić: "Tragedia, koniec świata", jak kibol, którego chłopcom strzelili gola i wie, że jego drużyna się nie podniesie - nie chce mu się żyć. Tak?
PS. Irlandczycy zostali podobnie jak i Polacy ogłuszeni nachalną propagandą, podobną do naszych kampanii o tym, że bez Traktatu zginą, że są czarną owcą Europy, niedojrzali, niewdzięczni, że ten kryzys, który przeżywają (a mają kryzys dość głęboki) jeszcze się powiększy. I mają takich, którzy w to uwierzyli w dostatecznie wielkiej ilości i zagłosowali ostatni raz (aż do odwołania tego Eurobagna) za Traktatem.


Nie biadolę, tylko chcę pokazać że tak to jest w demokracji. Wystarczy że pokażą nam "obiektywne" sondaże,a my głosujemy tak jak nam każą,a ci co są antyeuropejscy są przedstawiani jako "oszołomy". Ja jednak mam swoje zdanie i nie patrzę na sondaże,kto ma ile procent. W następnych wyborach też tak zrobię.
Powrót do góry
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 12:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po stylu w jaki Pan piszę można się domyślić, że jest Pan bardzo młodym człowiekiem. I raczej nie tyle Wolnościowcem, co Buntownikiem. Z tym, co Pan napisał ostatnio mogę się po części zgodzić, ale nie jest prawdą, że Pan nie biadoli. Pan się obraził, że pana ugryzł komar, i już nie patrzy Pan, że zapatrzony w 'ranę' po komarze pcha się Pan lwu w paszczę. Niech Pan nie myśli, że życie to pasmo samych sukcesów. Niestety jest to raczej pasmo poraźek, między którymi od czasu do czasu pojawia się coś co się człowiekowi podoba. Mogę Panu powiedzieć, że podobnie jak Pan, nie przywiązuję wagi do tego, co wygadują różni profesjonalni ściemniacze, ale staram się wyciągać wnioski z tego, co widzę. Nie należy ulegać złu, ale należy czynić dobro i dawać szansę dobru.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SylwiaDołączył: 20 Sie 2019
Posty: 123

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 11:41 pm    Temat postu: Może Cię zaciekawi... Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wolno?ciowiec
Gość

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzegorz - Wrocław napisał:
Po stylu w jaki Pan piszę można się domyślić, że jest Pan bardzo młodym człowiekiem. I raczej nie tyle Wolnościowcem, co Buntownikiem. Z tym, co Pan napisał ostatnio mogę się po części zgodzić, ale nie jest prawdą, że Pan nie biadoli. Pan się obraził, że pana ugryzł komar, i już nie patrzy Pan, że zapatrzony w 'ranę' po komarze pcha się Pan lwu w paszczę. Niech Pan nie myśli, że życie to pasmo samych sukcesów. Niestety jest to raczej pasmo poraźek, między którymi od czasu do czasu pojawia się coś co się człowiekowi podoba. Mogę Panu powiedzieć, że podobnie jak Pan, nie przywiązuję wagi do tego, co wygadują różni profesjonalni ściemniacze, ale staram się wyciągać wnioski z tego, co widzę. Nie należy ulegać złu, ale należy czynić dobro i dawać szansę dobru.
Pozdrawiam.


No tak młody to nie jestem,ale dokładnego wieku nie będę zdradzał. Smile Co do Unii to w najbliższym czasie się pewnie okaże i jaką rolę Polska tam odegra. Mi chodzi o coś innego - o to że w Unii ta wolność zanika, przez co Europa rozwija się coraz gorzej.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum


Załóż forum phpbb2 lub phpbb3 za darmo na Forumoteka.pl

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group