Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

List Andrzeja Rozplochowskiego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jadwiga Chmielowska
Site Admin


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3642

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 9:04 pm    Temat postu: List Andrzeja Rozplochowskiego Odpowiedz z cytatem

Serdecznie Was witam łaczac sie w bolu po tej przerazajacej tragedii.
ale - mimo wszystko - pewne rzeczy ida do przodu i trzeba ich pilnowac.
Komorowski objal prezydenture bez wyborow i Janusz Kurtyka przestal byc Prezesem IPN bez potrzeby usuwania go przez Platforme.
pozwolcie,ze wymienilem tylko te dwie sprawy.
chce powiedziec,ze ludzie Ci dostali w prezencie od piekla wszystko to ,czego chcieli i do czego dazyli.
w ciagu dwoch miesiecy - beda wybory nowego Prezydenta RP.
oby Komorowski nie pozostal na tym stanowisku.
zamiarom sil zla dla Polski - skadkolwiek one ida - trzeba sie opierac.
dlatego przyszla mi mysl ,ze - do tych wyborow powinien stanac z ramienia PIS-u Jaroslaw Kaczynski.Absolutnie !
Atmosfera narodowa tej tragedii sprzyja tylko jemu,a napewno nie Platformie.
macie swoje drogi i kanaly do niego,do PIS-u, przekazcie wiec prosze jak najszybciej jemu taka mysl, jako bardzo wazna refleksje moja z daleka.
i na koncu - wierzcie mi,ze od pierwszej chwili jak uslyszalem dzis rano co sie stalo wstajac z lozka - przewierca mnie jakies zimne uczucie,ze...to nie byl nieszczesliwy wypadek.
nie moge uwierzyc,ze polscy piloci specjalni - odrzucili apele rosyjskiej kontroli lotow o nie ladowanie w Smolensku - majac na pokladzie glowe panstwa i kwiat elit politycznych.
odrzucili -dlaczego ? czy dlatego ,ze zwariowali ? wzgledy bezpieczenstwa u nich przeciez musialy byc i napewno byly na pierwszym miejscu.
dlatego - nie wierze,ze ot tak ,nagle wbrew wezwaniom lecieli aby sie rozbic i zginac.
w tym nie ma uczciwej logiki i w wielkiej polityce nie ma przypadkow.
sprawcy tej konspiracji owszem moze i podali im jakies apele - ale jak juz bylo zapozno ! w ostatnich sekundach lotu . to wyjdzie wiele wyjdzie przy badaniach czarnych skrzynek ,glosow ,czasu co do sekundy,itd.
tylko ze ruscy maja te skrzynki w swoich rekach - niechby polska strona teraz natychmiast wystapila o przekazanie ich nam.
nie bede wiecej glupio spekulowal ,ale chcialem podzielic sie z wami glosem mojego serca i sumienia .
obym sie mylil ,ale boje sie,ze sie nie myle.
zobaczycie - wyjda straszne rzeczy .
oczywiscie - nie bedzie zadnych dowodow ,bo na takie koronkowe akcje dowodow nie ma - jak z generalem Sikorskim.
ale beda czarne poszlaki - beda poszlaki na wieki....
zobaczcie - sam Putin stanal na czele sledczej komisji ! a te syrenie ich glosy niech nas nie zwioda.
Stalin z zimna krwia tak samo rozmawial z Sikorskim i Andersem o polskich oficerach prawie 70 lat temu.
nie myslcie,ze Rozplochowski zwariowal i gada glupoty. zapamietajcie - ze ja Wam o tym mowilem w dniu tragedii.
ta czarna wizja w mojej duszy jest silniejsza ode mnie i dlatego tylko Wam o niej napisalem.
usuniecie Prezydenta Kaczynskiego i wielu innych - przepraszam ,ale oczyszcza pole Platformie w kraju dla polityki wewnetrznej i zagranicznej ,oczyszcza pole zamiarom Rosji wobec Polski i oczyszcza pole
najwazniejszym celom obecnej polityki UE.

Andrzej Rozpłochowski

_________________
Jadwiga Chmielowska Przewodnicz?ca Oddzia?u Katowice i Komitetu Wykonawczego "Solidarnosci Walcz?cej"


Ostatnio zmieniony przez Jadwiga Chmielowska dnia Sro Kwi 14, 2010 6:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Komorowski objal prezydenture bez wyborow i Janusz Kurtyka przestal byc Prezesem IPN bez potrzeby usuwania go przez Platforme.
pozwolcie,ze wymienilem tylko te dwie sprawy.
chce powiedziec,ze ludzie Ci dostali w prezencie od piekla wszystko to ,czego chcieli i do czego dazyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum