Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bajki o wpływie telefonu komórkowego na przyrządy.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr
Bywalec Forum


Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 38

PostWysłany: Sro Maj 12, 2010 6:07 am    Temat postu: Bajki o wpływie telefonu komórkowego na przyrządy. Odpowiedz z cytatem

Nie udało się zrzucić winy na pilotów, przyrządy ( w tym TAWS ) działały i wiele innych prób nie pasuje do wersji wygodnej dla pana Putina, Tuska i Komorowskiego, to teraz wymyślają zakłócenia przez telefony komórkowe...bzdura....niedawno Pogromcy Mitów na Discovery udowadniali w kilku testach, że wpływ telefonów komórkowych na przyrządy pokładowe samolotu jest mniej więcej taki sam jak wpływ pogłowia drobiu w Meksyku na ciśnienie w oponach mojego samochodu.
Kilka tygodni temu miałem okazję lecieć samolotem, który miał opóżnienie. 70 % obecnych w samolocie dzwoniło, żeby o tym fakcie powiadomić rodziny i znajomych czekających na lotnisku...dziś mogę pisać, a to oznacza, że wylądowaliśmy bez przygód, więcej, nawet mniej rzucało niż zwykle.

Proszę o przeczytanie opisu samolotu TU-154M, który się rozbił, a szczególnie tej części dotyczącej używania urządzeń elektronicznych i telefonów komórkowych na pokładzie :

http://www.autokrata.pl/artykul/tu-154-zdjcia-i-filmy-jakich-nie-zobaczysz-nigdzie-8378/2

Ciekawe co wymyślą teraz - lecący samolotem za dużo rozmawiali i przyrządy nie mogły się skupić na swoich zadaniach ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum