Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gratulacje Dla Kornela Morawieckiego
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
midisymphony
Stały Bywalec Forum


Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 69

PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 9:31 pm    Temat postu: Gratulacje Dla Kornela Morawieckiego Odpowiedz z cytatem

Panie Kornelu. Wraz z moja rodzina i znajomymi pragniemy Panu pogratulowac ukonczenia pierwszej tury wyborow prezydenckich.
0% ( zero procent) to nie najgorszy wynik. Jako matematyko-fizyk powinien Pan bowiem wiedziec, ze istnieja rowniez liczby ujemne. Jeszcze raz dziekujemy za Panski patriotyzm, ktory tym razem przejawil sie w minimalizacji potencjalnych szkod Wink

Krzysztof Duszkiewicz


Ostatnio zmieniony przez midisymphony dnia Nie Cze 20, 2010 11:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Korobczak
Moderator


Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 354

PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowny Pani Krzysztofie,

tego rodzaju gratulacje zdają się świadczyć o Pańskiej, hmmm..., wielkoduszności...

_________________
"Ta jedna pociecha w ha?bie prze?ycia ojczyzny, ?e bogom nale?y si? pos?usze?stwo." Kasper Siemek XVII wiek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krystyna Szkutnik
Moderator


Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 757

PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja sądzę, że o chamstwie!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jerry
Weteran Forum


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 396

PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie podobało się jedno : W pierwszej wypowiedzi telewizyjnej pan Kornel Morawiecki poparł pana Jarosława Kaczyńskiego na drugą turę wyborów nie kombinując że jeszcze popatrzy i posłucha obiecanek.
Mam nadzieję że również inne osoby nie będą przed drugą turą szukać włosa w zupie tylko poprą naszego kandydata choćby po to żeby Dukaczewski z kumplami nie wypił szampana o którym mówił w wywiadzie.

_________________
W CZASACH POWSZECHNEGO FA?SZU PISANIE PRAWDY JEST CZYNEM REWOLUCYJNYM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Korobczak
Moderator


Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 354

PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Krystyno - proszę usłyszeć w mojej wypowiedzi raczej ironię w odniesieniu do przedmówcy.

Sądzę, że trzeba być niskiej kondycji moralnej, by tak z własnej, nieprzymuszonej woli się zachować, jak zachował się pan Krzysztof.

_________________
"Ta jedna pociecha w ha?bie prze?ycia ojczyzny, ?e bogom nale?y si? pos?usze?stwo." Kasper Siemek XVII wiek


Ostatnio zmieniony przez Paweł Korobczak dnia Nie Cze 20, 2010 9:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krystyna Szkutnik
Moderator


Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 757

PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pełna zgoda. Uznałam tylko, że należy rzecz nazwać po imieniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
midisymphony
Stały Bywalec Forum


Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 69

PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerry napisał:
Mnie podobało się jedno : W pierwszej wypowiedzi telewizyjnej pan Kornel Morawiecki poparł pana Jarosława Kaczyńskiego na drugą turę wyborów nie kombinując że jeszcze popatrzy i posłucha obiecanek.
Mam nadzieję że również inne osoby nie będą przed drugą turą szukać włosa w zupie tylko poprą naszego kandydata choćby po to żeby Dukaczewski z kumplami nie wypił szampana o którym mówił w wywiadzie.


Dukaczewskij z Lukaszenka ( tym z wasem) i tak wypije szampana kiedy Polska dolaczy do Ligi Bialoruskiej. A na to sie od ponad dwudziestu lat zanosi.
Poza tym o ile pamietam z podstawowki iks plus zero to dalej iks Very Happy


Krzysztof Duszkiewicz

"Never try do defeat the trend"
George Soros
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadeusz Świerczewski
Moderator


Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 505

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krystyno! brawo za Twoją pierwszą wypowiedź!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
midisymphony
Stały Bywalec Forum


Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 69

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Krystyno. Gratuluje odwagi. Ktos musi wreszcie pokazac prawdziwa twarz polskosci. Nie uwierzy Pani jak tesknie za tego rodzaju wypowiedziami.Nie slyszalem ani nie czytalem takich perel od przynajmniej 25 lat. Cool
p.s. prosze nie mylic "perel" z "peerel"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krystyna Szkutnik
Moderator


Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 757

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie K. D.
Niech się Pan nie wysila. Jest Pan żałosny.
Bez poważania


Gdzie są administratorzy?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotr Hlebowicz
Site Admin


Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 1166

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie, co się z wami dzieje? Czy prezydenckie wybory mogą aż tak ludzi podzielić? Panie Krzysztofie! Wszyscy na tym forum wiedzą, jakie mam poglądy w stosunku do Kornela Morawieckiego, i do jego startu w wyborach. Jednakże każdy ma prawo na własny wybór i decyzję. Wystartował, uzyskał taki wynik jaki uzyskał - jego sprawa. Ale zachował się Pan nieetycznie względem Krystyny. Prosiłbym o naprawienie swojego wizerunku człowieka wychowanego, i przeproszenie Krysi za nieładne zachowanie. Nawet w tych tematach, będąc na przeciwnych biegunach, możemy dyskutować stanowczo, acz kulturalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Krystyna Szkutnik
Moderator


Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 757

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotrze
Chyba źle zrozumiałeś.
Mnie Pan dr Duszkiewicz nie ma za co przepraszać.
Większą uwagę poświęć wypowiedzi wobec Kornela.
Jest co najmniej niestosowna, w dodatku na forum SW.
Możemy się zgadzać lub nie zgadzać z Kornelem i jego kandydowaniem, lecz uprawianie tego rodzaju retoryki jest w stosunku do kogokolwiek niedopuszczalne.
Czym innym bowiem konstruktywna krytyka, czym innym kpienie.
Wiele osób z naszego środowiska próbowało startu w różnych wyborach, ale nigdy nie spotkałam się z drwiącym śmiechem, że ktoś przegrał.
Moralny wydźwięk takiej postawy jest równoznaczny z dyskwalifikacją.

Jeżeli Kaczyński przegra, będzie grupa ludzi, która pewnie zachowa się podobnie.
Nie sposób tego akceptować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotr Hlebowicz
Site Admin


Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 1166

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kpina pana Krzysztofa jest bardzo niestosowna, lecz nie zawiera słów obraźliwych, ani wulgaryzmów. Krysiu, każdy odpowiada za swoje słowa, i każdy może wyrazić własną opinię. Dla mnie z tych dwóch rzeczy bardziej uderzył stosunek p. Krzysztofa do Ciebie. I dlatego poprosiłem, byś została przeproszona. Natomiast Kornel jest osobą publiczną - jakby nie było - i stosuję do niego inną miarę. Zważ, że osoby publiczne zawsze stoją pod pręgierzem różnorakiej krytyki i kpin, i to jest nieuniknione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Krystyna Szkutnik
Moderator


Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 757

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wobec tego mogę zacząć kpiny z Jarosława Kaczyńskiego?
Może coś w rodzaju, że mniejsi ludzie mają mniejsze wyniki?
Chyba jesteśmy na forum SW i odrobina szacunku, nawet od przeciwników Kornela na tym forum się należy.
Akurat nietrudno zauważyć, że to nie głosujący na Kornela zabrali ulubieńcowi pana doktora Duszyńskiego (Kaczyńskiemu) głosy.
A fakt, że ktoś nie używa wulgaryzmów, nie oznacza, że nie przekracza bariery uznawanej przez daną społeczność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotr Hlebowicz
Site Admin


Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 1166

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krysiu, chcę Ci przypomnieć tzw. list otwarty pani Badurskiej, w którym nie przebierając w słowach, zaatakowała Jadzię. Padły tam słowa obraźliwe, wręcz obrzydliwe. Czy możesz zobaczyć, co napisałaś pod tym tematem na wewnętrznym Forum SW? Proponowałbym wszystkich sądzić jedną miarą, niech nie będzie równych i równiejszych. I jeżeli myślisz o Kaczyńskim tak czy owak - nikt nie zabrania wypowiadać opinii o nim. Zaręczam Cię, że nie jestem fanatykiem poparcia J.K. Czy Robert został "zlinczowany" wypowiadając się niezwykle ostro o J. K.? Napisał, to co myśli - i dobrze. Ludzie podyskutowali, świat się nie zawalił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum