Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zaczyna się dziwnie układać

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr
Bywalec Forum


Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 38

PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 4:28 pm    Temat postu: Zaczyna się dziwnie układać Odpowiedz z cytatem

Od wczoraj pilnie czytam wszelkie informacje ukazujące się tak w internecie, jak w prasie, jak i w telewizjach ... i zaczyna się to dziwnie układać.
Już prawie nikt nie zadaje pytań, których nadal jest bardzo wiele, ale wiadome media coraz wyraźniej zaczynają sugerować, że to Prezydent Kaczyński zmusił pilotów do lądowania i jest to zawarte gdzieś w tych fragmentach, które na teraz nie są odczytane ( mam na myśli skrzynki ).
Za kilka dni okaże się, że jakiś "specjalista" odczyta coś co nie jest odczytane i wyjdzie, że Prezydent zmusił pilotów do lądowania.

Oczywiście przypadkiem będzie to na kilka dni przed wyborami.

Pytam się kolejny raz - kiedy wrócą do Polski nasze orginalne skrzynki i kiedy pojadą one na specjalistyczne badania np. do odpowiednich komórek NATO, gdzie zostaną w pierwszej kolejności zbadane pod kontem ingerencji w orginalny zapis i następnie profesjonalnie odczytane ?

Kiedy nasze władze wystąpią do NATO o odostępnienie zdjęć satelitarnych oraz zapisów rozmów z samolotu, które z całą pewnością są w posiadaniu NATO ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
Weteran Forum


Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 106

PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja temat katastrofy śledzę od 10 Kwietnia 2010. Zadałem przynajmniej kilkadziesiąt pytań na które powinni odpowiedzieć zawodowcy, ale nie odpowiedział nikt poza prywatnymi osobami.

Czarne skrzynki wg mnie nie wrócą, gdyby wróciły to mogłyby zostać zanalizowane przez NATO, a tego nie chce ani RP ani Rosja.

Dlaczego tego nie chcą? Ponieważ albo potwierdzono by hipotezę zamachu albo głupotę żywych ludzi - a tego też nie chcą.

To samo dotyczy zdjęć satelitarnych. Widziałem zdjęcia po ataku na WTC, można było na nich policzyć ludzi. Dobra jakość materiału oznacza kolejne pytania - a tego również nikt nie chce.

Dlatego najprościej "zablokować" większość materiału i wstawiać ludziom kity.

Zostaje dobra wola prywatnych ludzi którzy mają ograniczone pola manewru

_________________
*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^

www.pluszaczek.com - Okiem Pluszaka – Wielotematyczna mieszanka Iluzji z Rzeczywisto?ci?

www.bazaroskop.eu - sprzedaj, kup, wymie?, oddaj gratis. Szukasz pracy? Chcesz zareklamowa? swoje us?ugi? - Zapraszam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piotr
Bywalec Forum


Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 38

PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Tobą i dlatego wielki szacunek dla tego co robisz.

Musimy jednak cały czas stawiać pytania i w sposób stanowczy żądać od naszych władz stosownych działań.

Pamiętajmy o tym wszystkim 20 czerwca przy urnach wyborczych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum