Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

N

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slako
Weteran Forum


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 269

PostWysłany: Nie Cze 06, 2010 1:43 am    Temat postu: N Odpowiedz z cytatem

protest

Ostatnio zmieniony przez slako dnia Pon Cze 07, 2010 8:10 pm, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slako
Weteran Forum


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 269

PostWysłany: Nie Cze 06, 2010 1:45 am    Temat postu: Niech żyje cenzura Odpowiedz z cytatem

Protest

Ostatnio zmieniony przez slako dnia Pon Cze 07, 2010 7:51 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slako
Weteran Forum


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 269

PostWysłany: Nie Cze 06, 2010 1:48 am    Temat postu: Niech żyje cenzura Odpowiedz z cytatem

lepiej milczeć

Ostatnio zmieniony przez slako dnia Pon Cze 07, 2010 7:54 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slako
Weteran Forum


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 269

PostWysłany: Nie Cze 06, 2010 1:50 am    Temat postu: Niech żyje cenzor !!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

Przynajmniej niech ma odwagę podpisać się , pod skasowanym tekstem czy linkiem, skandal!!!!!!!!!!!!!!

Ostatnio zmieniony przez slako dnia Pon Cze 07, 2010 7:58 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slako
Weteran Forum


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 269

PostWysłany: Nie Cze 06, 2010 1:57 am    Temat postu: Niech żyje cenzura. Odpowiedz z cytatem

Cenzorze wykasuj moje pozostałe posty, dziękuję spadam. !!!!!!!!!!!

Nawet nie oczekuję odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Korobczak
Moderator


Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 354

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 11:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowny Panie slako,

nie wiem, czy czyta Pan prywatne wiadomości. Dlatego też odpowiadam - ja, "cenzor" - wbrew Pana pewności w tej kwestii. Otóż nie poczuwam się do miana, którym był Pan łaskaw mnie obdarzyć. Jedynym czynem, którego śmiałem się dopuścić w odniesieniu do Pana postów, było zgrupowanie wszystkich założonych przez Pana wątkow dotyczących portalu 13grudnia.org.pl w jednym wątku. W wątku tym znalazły się, wedle mojej najlepszej wiedzy, wszystkie linki, które wcześniej publikował Pan każdy w osobnym temacie. Żaden nie został wykasowany. Zwyczaj taki (zwyczaj zakładania wielu wątku na jeden temat) jest niewskazany z różnych względów, np. z tego, że po pewnym czasie utrudnia to znalezienie wszystkich informacji na dany temat, z czasem bowiem rozpraszają się one i nikną w otchłani aktywności użytkowników.

W gruncie rzeczy byłbym niezwykle wdzięczny za pouczenie mnie, co w mojej aktywności uznał Pan za działanie o charakterze cenzorskim?

Z poważaniem,
Paweł Korobczak

_________________
"Ta jedna pociecha w ha?bie prze?ycia ojczyzny, ?e bogom nale?y si? pos?usze?stwo." Kasper Siemek XVII wiek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jadwiga Chmielowska
Site Admin


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3642

PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 12:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sławku!

Najpierw robisz bałagan na FORUM i wklejasz kazdy post jako nowy temat spychajac wazne tematy na sam dół. Przenoszę sama pracowicie filmy do działu FILM. Zostawiam 2 odnosniki że są przeniesione bys widział gdzie szukać. Potem robisz nastepne wpisy. i gdy moderator łączy je w jeden temat to sie awanturujesz! Czytaj poczte wewnętrzna. Dostajesz komunikat ze coś przyszło na Twój adres!!!!!!
To Modereatorzy i Admini moga miec do ciebie pretensje o balagan!
Patrz ile mnie to pracy kosztowało!!!!!!
http://swkatowice.mojeforum.net/forum-vf12.html
Nikt Ciebie nie cenzuruje wiec panuj nad sobą!

_________________
Jadwiga Chmielowska Przewodnicz?ca Oddzia?u Katowice i Komitetu Wykonawczego "Solidarnosci Walcz?cej"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz Michalczyk
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1573

PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 10:51 am    Temat postu: Re: Niech żyje cenzura. Odpowiedz z cytatem

slako napisał:
Cenzorze wykasuj moje pozostałe posty, dziękuję spadam. !!!!!!!!!!!

Nawet nie oczekuję odpowiedzi.

Ech ... Sławek Rolling Eyes
Za cenzora powinieneś przeprosić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum