Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Polactwo za oknem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jadwiga Chmielowska
Site Admin


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3642

PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 11:12 pm    Temat postu: Polactwo za oknem Odpowiedz z cytatem

http://www.niezalezna.pl/blog/show/id/2757#comments
Zgmunt Korus
POLACTWO ZA OKNEM
20-06-2010 22:24

Druga tura wyborów prezydenckich to dla mnie i tak już za dużo do wybaczenia moim Rodakom. Do głowy bowiem by mi nie przyszło i serce mi ściska jakiś porażający skurcz nie do określenia, że ktoś może, po 45 latach sowietyzmu i 20 latach jakiej takiej "wolności", zrobić sobie program wyborczy na przywódcę Polski ze skłonu przyjaźnie-poddańczo na Wschód. Że taki jawny gbur, GAJOWY-KOMORUCHA , będzie miał czelność paradować w świetle jupiterów z Putinem i Jaruzelem, by z tego sobie nałapać plusów wyborczych. Ręce opadają, gdy się pomyśli do jakich "rodaków" to jest skierowane, i jak widać skutecznie, bo druga tura, czyli szansa na legitymizację polactwa, została ugrana.



Piszę ten lament bez obsłonek, bo miotam się po mieszkaniu i nie chce mi się nawet wyglądnąć za okno, gdy pomyślę, że co drugi przechodzień może mieć los Naszej Ziemi, za przeproszeniem, w czterech literach. Po takiej tragedii, jaka nas koło Katynia dotknęła, że już niczego bardziej wymownego Polsce na otrzeźwienie groźny Bóg nie mógł zesłać!!!



Ale to jak widać wciąż za mało, jakiś gen tworzy pomiędzy Bugiem i Odrą połowę niewolniczej rasy, która za wszelką cenę pcha się w łapy szubrawców i lubi iść upokarzana pod batutą jawnych zdrajców narodowych interersów.



Co u licha trzeba zrobić, żeby Polacy dojrzeli wreszcie do insurekcyjnej woli wybicia się na niepodległość z Polską jako Ojczyzną zbudowaną na państwowotwórczym patriotyźmie?! Co czynić ze współplemieńcami, którzy od wieków dostają skądś gen zaprzaństwa, kolaboranctwa i tumiwisizmu, jakby im horyzont dookoła głowy był niemiły i przez to nadający się do oddania w pacht obcym?



Jarosław Kaczyński może i wygra druga turę – ale moje pytania pozostaną... Już teraz ubolewam nad sobą, że będę musiał żyć wśrod takich sąsiadów, z których co drugi może mnie nie lubić (a nawet donieść na mnie rozmaitym post-komuchom) i ewentualnie sekować mojego oczekiwanego (mającego szansę) Prezydenta, gdy będziemy za głośno domagać się polonizowania polactwa.

Za wzór podając Polonię, która jest mądrzej pronarodowa i bardziej lechicka.



Chorzów, obwód nr 4: Kaczyński 198; Komorowski 560; Napieralski 113. Frekwencja 943 na 1723 uprawnionych.


Tak sie składa, że Twarzą PiS w Chrzowie jest Maria Nowak. Wspiera ona swego syna Marka aktywnego działacza Ruchu Autonomii Śląska. To na meczu Ruchu Chrzów wygwizdano Polski Hymn! Partioci z Ruchu Polski Śląsk musieli opuscić szeregi PiS! Zastanów się czy to nie było głosowanie na podstawie własnych doswiadczeń. Skąd Chorzowianie maja znać Jarka Kaczyńskiego? Znają Marię Nowak, wieloletnią nauczycielkę chorzowskich szkół. W ich mniemaniu głosując przeciwko PiS głosują za Polską!
Znają np. Senator Pańczyk (PO), która broni gwary ślaskiej przed kodyfikacją jako nowy jezyk - czyli broni polskości Śląska. Znali Krystyne Bochenek (PO) która zasłyneła z dyktanda promujac piekno jezyka polskiego! Zobacz, jak wyglądają wyniki wyborow w innych miastach naszego województwa! Tam gdzie PiS moze pochwalic sie swoimi ludżmi głosowanie wyglada inaczej.
Aby być wiarygodnym i wygrywać, trzeba uporządkowac własne szeregi! Nie boję się o Ślązaków. Nie kochają oni Niemców i nie kochają Moskali. Tyle razy zdradzani są nieufni. Błędy kadrowe mszczą się latami.
Nie używaj słowa Polactwo! Nie obrażaj Polaków!

_________________
Jadwiga Chmielowska Przewodnicz?ca Oddzia?u Katowice i Komitetu Wykonawczego "Solidarnosci Walcz?cej"


Ostatnio zmieniony przez Jadwiga Chmielowska dnia Pon Cze 21, 2010 12:02 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
midisymphony
Stały Bywalec Forum


Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 69

PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zyga Korus dostal medal na ktoras rocznice "marca". Nie powinien wiec uzywac terminu "polactwo" wobec swoich wspolrodakow. Badz co badz go odznaczyli ( za posrednictwem wybranego przez nich prezydenta). A psisko nie powinno gryzc reki, ktora je karmi. Ja - mimo, ze medalu nie dostalem - ba, nawet napisalem kiedys do prezydenckiej kancelarii, ze go nie chce - staram sie szafowac "polactwem" wstrzemiezliwie. Zazwyczaj bowiem slowo to odnosi sie do "milczacej wiekszosci", ktora od dziesiatek lat ignorowalem i nadal ignoruje... etc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum