Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wybór jest jeden - Kaczyński

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jadwiga Chmielowska
Site Admin


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3642

PostWysłany: Pią Lip 02, 2010 10:18 pm    Temat postu: Wybór jest jeden - Kaczyński Odpowiedz z cytatem

Wybór jest jeden – Kaczyński.
Instynkt samozachowawczy każe każdemu Polakowi a zwłaszcza Ślązakowi głosować na Kaczyńskiego.
Jak ktoś nie rozumie dlaczego, niech spyta ojca lub dziadka, jacy są Moskale. Wszak Armia Czerwona tak nas wyzwoliła, że NKWD od razu organizowała na Górnym Śląsku łagry!
Świętochłowicka Zgoda, Jaworzno, Mysłowice, Łambinowice……..Siedzieli w nich wszyscy zgodnie Ślązacy, Niemcy i Polacy – żołnierze Armii Krajowej. Jak wygląda „ludzka” polityka Kremla przekonali się w czasie blokady mieszkańcy Berlina Zachodniego.
To, że obecnym władzom w Moskwie, nadal obca jest demokracja, wie cały świat. Mordowani są niezależni dziennikarze. Rosja chce odbudowywać znów swoje imperium.
Polsce potrzebne jest silne państwo i silny prezydent. Inaczej popadniemy znów w zależność moskiewską.
Rząd PO niestety dał niezbity dowód swojej słabości. Śledztwo katastrofy, w której zginęło 96 osób - w tym najważniejsze w Państwie, zostało przez Tuska i Komorowskiego oddane w ręce Rosjan. Zachowanie Tuska w czasie „Puczu Janajewa” było dwuznaczne. Komorowski jako Minister Obrony Narodowej tolerował oficerów WSI po studiach w Moskwie ( GRU). Szeremietiew – Wiceminister Obrony Narodowej oskarża go oto, że dzięki intrydze WSI (podległych Komorowskiemu), był fałszywie oskarżony w celu odsunięcia ze stanowiska. Szeremietiew jako zastępca Komorowskiego w MON odpowiadał za uzbrojenie. Po 8 latach Szeremietiew został całkowicie oczyszczony z zarzutów.
Wszystko to sprawia, że do Komorowskiego nie mam nawet krzty zaufania. Do Kaczyńskiego natomiast mam takie jak do samej siebie. Brat bliźniak zginął w katastrofie w Smoleńsku – mnie to wystarczy.

I jeszcze jedno. To nie są wybory samorządowe czy parlamentarne. Nie patrzcie na to czy lokalni PiS-owscy posłowie czy radni się wam podobają czy nie.
Mnie się bardzo wielu z nich nie podoba! Mało, niektórych uważam wręcz za zdrajców! Można to odnieść też do członków PO, lokalnych czy regionalnych. Wielu z nich bardzo lubię i szanuję. Wiem nawet, że w PO znaleźli się z winy niektórych PiS-owców. Nie zmienia to jednak mojej oceny Tuska i Komorowskiego. Czy odpowiadała Wam dzika prywatyzacja i zamykanie kopalń i hut przez liberalnych doktrynerów? Czy o aferach hazardowych i innych już zapomnieliśmy?
Czy Rząd się przyznał, że w 2009r. został upomniany przez UE za zaniedbania w ochronie przeciwpowodziowej? Przyznane już pieniądze na projekty były niewykorzystane!
Jak się troszczy teraz o powodzian?
Do wyborów samorządowych i parlamentarnych musimy się przygotować, by wybrać ludzi, którzy będą faktycznie nas reprezentować a nie swoje prywatne interesy.
Teraz musimy wybrać Prezydenta, który zadba o Polskę.
Każdy przyzwoity, mądry, uczciwy i trzeźwo myślący człowiek głosuje na Jarosława Kaczyńskiego!
Jadwiga Chmielowska


_________________
Jadwiga Chmielowska Przewodnicz?ca Oddzia?u Katowice i Komitetu Wykonawczego "Solidarnosci Walcz?cej"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum